Belirgin kaşlar nasıl yapılır?

Belirgin kaşlar nasıl yapılır?

Belirgin kaşlar nasıl yapılır? Daha belirgin kaşlara sahip olmak her zaman bakışlarınızı etkiler. Sizlere vereceğimiz bazı tüyolar sayesinde daha belirgin kaşlara sahip olacak ve daha güçlü bakışlara sahip olacaksınız. Böylece baktığınız her yerde güçlü izler bırakabileceksiniz.

Belirgin kaşlar nasıl yapılır?

Birisi ile karşılaştığınızda konuştuğunuzda ilk olarak olarak yüz üzerinde dikkati çeken yer gözlerdir. Gözleri ve bakışları güçlendirecek olan kaşları daha belirgin hale getirmek baktığınız yerde iz bırakır. Bu nedenle kaşların belirginleştirilmesi hem göz makyajı hemde makyaj tekniğidir.

Lafı çok uzatmadan sizlere belirgin kaşlar nasıl elde edilir? anlatalım. Ardından da normal kaşlar ile kaşları daha belirgin hale getirildikten sonra bakışların ne kadar güçlü olduğunu görmeniz açısından karşılaştırma yapalım.

Belirgin Kaşlar Nasıl Elde Edilir?

Belirgin kaşlara sahip olabilmeniz için yapmanı gereken ilk adım kaş kalemi ile boşlukları doldurmaktır. Bir kaş kalemi ile kaşların arasında olan boşlukları doldurun. Her iki kaş arasında olan boşlukları doldurduktan sonra diğer adıma geçebilirsiniz.

Kaş doldururken kaşların iç kısmından başlayarak , dış kısmına doğru boşluk kalmayacak şekilde ve kaş kalemi ile doldurulur. Daha yakından görmeniz için yakın çekim ile daha da yaklaştıralım.

Bu işlemden sonra yapmanız gereken kaş kaleminin arka tarafında bulunan fırça ile kaşlarınızı yukarıya doğru taramak ve en son olarak kaşlara şekil vererek düzeltmektir. Kaşlar yukarı doğru tarandığı ve düzenlendiğinde bakışlarınız daha keskin ve belirgin olacaktır.

Daha belirgin kaşlar için kaş çatısına infallible fondöten uygulayabilirsiniz. Fondötenin fiyatı yaklaşık olarak 40 – 50 TL arasında değişmektedir. Fondöten sürümü sonrasında artık daha belirgin kaşlara sahip oldunuz.

Artık belirgin kaşlar nasıl yapılır? öğrenmiş oldunuz. Artık gün içerisinde veya özel günlerinizde kolayca uygulayabilir ve daha keskin bakışlara sahip olabilirsiniz. Sitemizde daha fazla makyaj ve makyaj püf noktalarına göz atmak isterseniz , makyaj kategorimize göz atabilirsiniz.

Son olarak yukarıda sizlere gösterdiğimiz belirgin kaşlar için yaptığımız küçük makyaj tüyosunun yapılmadan önce yapıldıktan sonra nasıl gözüktüğünü görmeniz için öncesi ve sonrasını gösterelim.

Daha belirgin kaşlara sahip olmadan önce ve daha belirgin kaşlara sahip olduktan sonra değişim aşağıdaki gibi olmuştur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.