Parlak Bir Cilt İçin Ne Yapılmalı

Parlak Bir Cilt İçin Ne Yapılmalı

Parlak Bir Cilt ve daha canlı gözenekler. Kadınların her zaman istedikleri vücut tipini yakalamak ister. Daha parlak bir cilt, daha hacimli saçlar ve karşıdan bakıldığı zaman her zaman doğal bir güzellik.

Parlak Bir Cilt İçin

Kadınların tek istediği budur. Cilt bakımından yakından bakıldığı zaman bile, lekesiz ve daha doğrusu siyah noktalardan uzak bir cilt her zaman iyi olandır. Parlak cilt için ilk olarak doğal kremlere yönelin. Doğada yer alan, mucize fark yaratan krem ve maskelere ağırlık vermek her zaman en doğru olanı olur. Parlak bir cildin ilk altın kuralı, evde kendinizin yapmış olduğu krem ve buna bağlı olan parlak ciltten geçer. Aşağıda size vereceğimiz formülleri çok iyi derece de uygulama yaparsanız, kısa sürede eskisinden daha sağlıklı, daha pürüzsüz ve daha doğal bir cilde sahip olursunuz.

Cilt Bakımına Dikkat Edin

Parlak ve kusursuz bir cilt isteyenler. İlk olarak cilt bakımından temizlik ön planda olmalı. Bunu yaparken de, cildinizi devamlı temiz ve parlak tutmaya çalışın. Gece kesinlikle makyajlı bir halde yatmayın. Bunu yaparsanız eğer çok şey kaybedersiniz. Ayrıca yüz deriniz biraz zor temizlenir. Doğal sabunlar yada jellerle beraber yıkama yapmak gerekir. “ Gül suyunu” size tavsiye ediyoruz. Gül suyunu pamukla beraber yüzünüzü silme de kullanırsanız, kısa sürede cildinizde harika değişim olur.

Doğal Bir Maske Yapımı

1 Muzu doğrayın. Yuvarlak şekilde kesin. 1 yemek kaşığı Balla beraber karışım haline getirin. Yüzünüzün her yerinde eşit miktar da sürün. Yaklaşık olarak 15 dakika bekletin. Bu bekletmeden sonra yüzünüzü çok dengeli, çok temiz bir kıvama gelecek şekilde yıkayın. Bu işlemlerden sonra cildinizde çok özel bir görünüm meydana gelecek.

Ceviz Yaprağı

Yaş ceviz kabuğu ve Ceviz ağacı yapraklarını suda kaynatın. Kaynadıktan sonra mat bir krem şekline gelecektir. Bundan sonra yüzünüze aynı krem şeklinde sürmeye başlayın. Gece yapmaya özen gösterin. Gece yaptıktan sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın. Her zaman ılık su en iyisidir. Çok fazla sıcak ve çok fazla aşırı yanan suda yıkamak, deriyi yakar. Buda sizin için iyi olmaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.