Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer?

Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer?

Güneş lekeleri çil gibi kahverengi şeklinde olan lekelerdir. İlgili yazı dizisi yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer ahmet maranki çil veya güneş leke giderici tarif hakkında bilgi vermek üzere hazırlandı. Sizler yüzdeki güneş yanığı lekeleri nasıl geçer sorusu için verimli cevaplar alacaksınız. İlgili konular dışında yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer suna dumankaya maskesi hakkında da bilgi verilecektir.

Yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer Ahmet Maranki

Ahmet maranki, lazerle cilt bakımı yaptıran ve fayda görmeyen kişiler için bir tarif önermektedir. Birçok kadını yakından ilgilendiren yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer sorusu için son derece aydınlatıcı bir makaledir.

Yüzdeki Güneş Yanığı Lekeleri Yok Etmek İçin

  • Zeytinyağı
  • Mayalama katkısız orijinal yoğurt
  • Saf katkısız maya
  • Çok az su ve karbonat
  • Limon

Suna Dumankaya Güneş Lekesi Maskesi

  • Zeytinyağı
  • Beyaz ya da yeşil kil maskesi
  • Saf katkısız maya
  • Çok az su ve karbonat
  • Limon

Ahmet maranki doğal maskesinde de yeşil kil önerilmektedir. Zeytinyağı içerikli olan doğal maske içinde karbonat veya yulaf bulunması sağlıklı cilde kavuşmak için çok gereklidir. Limon suyu ve karbonat içerikli olan güneş lekeleri yok edici maske boyun bölgesinde oluşan lekeler içinde idealdir. Ilık su ile temizlenen cilt sonrası kullanılmaktadır.

Güneş Lekelerine Doğal Çözüm

Doğal Zeytinyağı özlü Sabun kullanmak: doğal zeytinyağı özlü sabun kullanmak cildin güneşten sonra kalan yanık izleri tedavisi içinde uygundur. Zeytinyağı özlü Sabun cildi derinlemesine temizler. Cildin renk tonunun açılmasını sağlar.

Lazerle Tedavi: lazerle tedavi güneş lekeleri çok fazla olan kişiler için uygulanan tedavidir. Eğer lekeler her bölgede hâkim ise muhakkak lazer ile birlikte deri altına nüfus eden lekelere müdahale etmek gerekir.

Melanit İçerikli Krem Kullanmak: Melanit içerikli krem kullanmak cilt lekelerinin verdiği zararı dahi yok eder. Profesyonel cilt makyajı içinde tercih edilen bakım ürünüdür.

Aloevera Yağı Kullanmak: güneşe çıkmadan öncesi ve sonrası aloevera yağı kullanmak ciltteki lekeleri yok eder. Cildin yenilenmesi için çok faydalı olan karışımdır. Günde en az 3 kere uygulanmalıdır.

Elma sirkesi ve Limon Su karışımı: Elma sirkesi ve limon karışımı olan su cildin yenilenmesi için çok faydalı olan karışımdır. Günde en az 3 kere uygulanmalıdır.

Greyfurt ve Yeşil Çay Karışımı: Greyfurt ve Yeşil Çay cildin ihtiyacı olan nem dengesini sağlar. Cildi yeniler ve ciltteki güneş lekesini yok eder.

Süt ve Tereyağı: Süt ve Tereyağı suyu temiz cilde uygulandığı zaman cilt lekelerini kısa sürede yok eder. Süt ve Tereyağı suyu içindeki vitamin desteği ile cilt yenilenmesini sağlar. Her yaşta insan için kullanım sunar. Bir gece öncesinde tereyağını süt içinde bekletmek gerekir. İlgili tarifi boyun bölgesi dâhil yüzün her yerine uygulayınız.

Karpuz suyu: Karpuz suyu temiz cilde uygulandığı zaman cilt lekelerini kısa sürede yok eder. Karpuz suyu içindeki vitamin desteği ile cilt yenilenmesini sağlar. Karpuz suyu her yaşta insan için kullanım sunar. Bir gece öncesinde karpuzun kabuklarını ezerek bekletilen suyunu gerek içiniz gerekse maske şeklinde boyun bölgesi dâhil yüzün her yerine uygulayınız. Günde en az 2 kere uygulanmalıdır

Yulaf ezmesi ve maya karışımı leke tedavisi: Yulaf ezmesi ve maya karışımı leke tedavisi için son derece etkilidir. Yulaf ezmesi ve maya karışımı leke tedavisi içine muhakkak soda ekleyiniz. Soda koyduktan sonra çok az tuz ekleyiniz. Yulaf ezmesi ve soda birleşimi renk tonunu açar ve lekeleri yok eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.