Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri ve Markaları

Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri ve Markaları

Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri ve Markaları. Ünlü isimler çoğu zaman onlar gibi olmaya çalıştığımız ve güzellikleri ile cilt, saç, tırnak vb. bakımlı görünümlerini neye borçlu olduklarını en çok merak ettiğimiz kişilerdir.

Gala gecelerinde ve özel zamanlarının dışında günlük yaşantılarının her anında da bakımlı görünen ünlüler bizimde onlara özenmemizi sağlıyor.

Her ünlünün kendince denediği ve asla vazgeçmediği bazı ürünleri vardır. Bu ürünler kimi zaman pahalı bir marka olabiliyorsa da bazen de çok basit ve evinizdeki ürünlerin karışımından oluşturulabiliyor.  Parlak ve eksiksiz cildi ile baş döndüren güzellikte olan Alexa Chung yüz bakım ürünlerinden vazgeçemez iken saçlarının güzelliğini en güzel şekilde kullanan Blake Lively banyodan sonra cildine bakım yapmaktan asla vazgeçmiyor.

Peki ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri ve markaları nelerdir?

Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri

Özge Özpirinçci sizlere kullandığı ürünleri ve günlük cilt bakımını nasıl yaptığı hakkında bilgiler veriyor. Vazgeçemediği Blistex nemlendirici, kahverenkte mac göz kalemi, rimel markası olarak Yves Saint laurent kullanıyor. Mac veya nars krem renk allık ve flormar göz farı ile christian dior sprey fondöten günlük ya da genelde kullandığı makyaj ürünlerindendir.

En fazla kullandığı ruj mac marka dudak nemlendiricilerinin farklı renkleridir. Seyrek de olsa ruj kullanmak gerektiğinde ise tercih ettiği marka Dior un addict serisidir.

Güneş etkilerinden korunmak için kullandığı ürün SPF faktörlü güneş koruyucudur ve düşük korumalı ürünler tercih eder.

Saç bakımı için Laç. John Frieda nın kıvırcık saçlara özel üretilmiş olan şampuanı ile saç kremi olarak da Nashi Argan yağı kullanıyor. Ayrıca duşta saç uçlarına Johnson baby oil sürdükten sonra soğuk duş alıyor. Aynı işlemi tüm vücuduna da uyguluyor.

Yabancı ve yerli ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri ve markaları Adonia Organics ürünleridir. Ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri ve markaları etkili ürünler ve markalardır.

Ancak bu kadar güzel etki etmesinin nedenlerinden biri de cilt bakımlarını düzenli yaptırmaları ve ciltlerinin ihtiyaçlarını iyi analiz edebilmeleridir. Bu iş için profesyonellerden yardım almaları ve cilt bakım merkezlerinde cilt bakımı yaptırma imkanına maddi olarak sahip olmaları onlar için bir avantajdır.

YORUMLAR

  1. blank ergun ebru dedi ki:

    Ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünlerini güzelcene kullandık yüzümüzü temizledik derken… Unuttuğumuz noktayı hatırladık! En önemlisi: Makyaj! O halde ünlülerin makyaj stillerine hemen başlayalım.