30 Yaş Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

30 Yaş Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Eğer yaşınız 30 veya 30 yaşına bir kaç yıl varsa cildinize biraz daha fazla özen göstermelisiniz. Bunun nedeni kadınların cildinde 30’lu yaşlarda bazı değişiklikler olur. Bu nedenle cildinizi hem korumak hemde 30’lu yaşlara cildinizi hazırlamanız gerekir.

30 Yaş Cilt Bakımı

Uzmanlara göre 30’lu yaşlarda yapılan cilt bakımı yaşlanmayı geciktirici en önemli yaş olarak bildiriyorlar. Bu nedenle bazı önlemler ile yaşlanmanızı geciktirici ve cilt bozukluklarının önüne geçmenizi sağlayacak cilt bakımı maskelerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Peelingin Tam Zamanı

302lu yaşlarda cilt bakımı olarak yapılabilecek en önemli şeylerden bir tanesi de peelingtir. Otuzlu yaşlarda peeling uygulaması çok uygun bir zamandır. Peeling cildinizde oluşacak olan erken kırışmaları geciktirecektir. Peeling ardından nemlendirici kremler uygulamayı ve cildinizi nemlendirmeyi unutmayın.

30 Yaş Cilt Bakım Ürünleri

Sizlere 30 yaş cilt bakım ürünleri arasında iki cilt bakım ürününden bahsetmek istiyorum. Birinci tanıtacağım ürün Loreal Skin Perfection Cilt Kusursuzlaştırıcı Serum 30 ml 20 yaş üzeri diğeri de Loreal Gençlik Şifresi Kırışık Karşıtı Göz Bakım Kremi 30 -40 yaş cilt bakım ürünleri olacak.

 

Loreal Skin Perfection , 30’lu yaşların vazgeçilmez gençlik kremlerinden bir tanesidir. Özellikle stres, yorgunluk, günlük yoğun yaşamın etkilediği cilt değişimlerine çok iyi gelir. Kullanım sonrasında cilt anında ipeksi görünüm kazanır. Bir haftada gözenekleri sıkılaştırır. Bir ay içerisinde ise cilt dokusuna daha ışıltılı bir görünüm sağlar. Gece ve gündüz kullanılan nemlendirici parmak uçlarına dökülen bir kaç damla sayesinde masaj yaparak cilde uygulanır. Bu cilt bakım ürünün fiyatı ise 35-40 TL arasındadır.

 

Loreal gençlik şifresi , zaman içerisinde cildi yeniler ve onarır. Özellikle 30 ve 40 yaşları arasında oluşacak veya oluşmaya başlamış çatlakları , kırışıklıkları giderir ve cilt tonu matlaşır. Anında gözle görülen etkilere sahiptir. Bu etkiler arasında;

  • 1 saat içerisinde cildiniz pürüzsüzleşir ve rahatlar.
  • 1 hafta sonunda göz çevresi dinlenmiş ve göz çevresi aydınlanır.
  • 1 ay sonunda göz torbalarında gözle görülen gelişmeler, mor halkalar kaybolur.

Gece gündüz olmak üzere gençlik şifresi kremini kullanabilirsiniz. Piyasada fiyatı 41 TL olarak satıştadır. Tavsiye ettiğimiz bir 30 yaş cilt bakım ürünüdür.

YORUMLAR

  1. blank VPS server dedi ki:

    Cilt bak?m?ndan makyaja kadar tum urunlerimiz dermatolojik miras?m?z?n guvencesiyle tum cilt tipleri ve endiseleri icin ozel olarak gelistirilmistir.