Ahmet Maranki Saç Uzatma Kürü

Ahmet Maranki Saç Uzatma Kürü

Saçlarınızı daha hızlı uzatmak için birbirinden farklı yöntemler vardır. Ancak Ahmet Maranki gibi uzmanların saç uzatma kürleri yabana atılır gibi değil. Bu nedenle sizlere doğal ve sağlıklı , aynı zamanda da hızlı saç uzatabilmeniz için kürler paylaşacağız.

Ahmet Maranki Saç Uzatma Kürü

Bildiğiniz gibi saçları uzatmak için birbirinden farklı yöntemlere başvurulur. Saçlarınızı daha uzun göstermek için kullandığınız çıtçıt veya farklı ilaçlardan sizleri kurtarmak için Ahmet Maranki’nin saç uzatma kürünü uygulayabilirsiniz. Doğal yollardan ve hızlı saç uzatma kürü sayesinde çok kısa süre içerisinde saçlarınızı upuzun hale getirebileceksiniz.

Kadınların en önemli aksesuarı sayılan saçlar uzun gözüktüğünde kadını daha bir havalı yapar. Bu nedenle kadınlar saçlarını uzatmak ister. Ancak zaman , hava kirliliği , saç bakımı yapmamak gibi durumlar neticesinde saçlar zamanla kırılır ve kesmek zorunda kalırsınız.

Uçlarını aldıracağım diye gittiğiniz kuaförden saçlarınızın yarısını kestirmiş olarak çıkabilirsiniz. Sebep ne olursa olsun. Ahmet Maranki’nin saç uzatma kürü sayesinde saçlarınız çok kısa zaman içerisinde uzayacak ve ne çıtçıt ne de başka bir kimyasala ihtiyaç duyacaksınız.

Lafı çok uzatmadan sizlere saç uzatma kürünün malzemelerini yazalım ve ardında saç uzatma kürünün hem hazırlanışını hemde uygulanışını paylaşalım.

Malzemeler

  • Entele otu ( 10 gram )
  • Su ( 2 su bardağı )
  • Sirke ( 2 su bardağı )

Hazırlanışı

Büyük bir cezve veya küçük bir tencere içerisine yukarıdaki malzemeleri koyun ve kaynatın. Karışım kaynasın ve su yarısına geldiğinde ocağın altını kapatın. Soğumasını bekleyin ve uygulamaya geçin.

Uygulanışı

Hazırladığınız saç kürünü saç diplerinize masaj yaparak yedirin. Ardından 2 saat kadar saçınızda kurumasını bekleyin ve saçlarınızı yıkayın. Haftanın 2 günü kürü saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Yaklaşık 30 gün içerisinde inanılmaz uzamaya sizde şahit olacaksınız.

Saç Uzatma Kürü Faydaları

Ahmet Maranki’nin saç uzatma kürünün faydaları sadece kısa süre içerisinde saçları uzatmak değil. Aynı zamanda saçlarınızın daha parlak ve canlı gözükmesini sağlar.

Özellikle entele otu , Hintli kadınların saçlarına kullandıkları ottur. Eğer gözünüzde canlandırırsanız hintli kadınların saçları baya bir uzun ve örgülüdür. Aynı zamanda saçlar genel olarak bel hizasındadır.

Entele otunu nereden bulabilirim derseniz , hemen hemen her aktardan satın alabilirsiniz. Diğer bir dip not olarak söylemek gerekirse , sadece entele otunu saçlarınıza uygulamayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.