Botoks Etkili Cilt Bakım Maskesi

Botoks Etkili Cilt Bakım Maskesi

Botoks Etkili Cilt Bakım Maskesi

Botoks bildiğiniz gibi iğne ile yapılan bir çeşit cilt bakımıdır. Ancak botokstan korkan veya botoks yaptırmak istemeyip, botoks etkili cilt bakım maskesi arayanlara bomba gibi gelecek bir maske tarifi verelim.

Yaş ilerledikçe ciltteki nem oranı düşer ve cilt elastikiyetini kaybeder. Bunun dışında sigara, alkol, güneş ışınları, yanlış gıda tüketimi, hava kirliliği, hormon dengesizliği, menapoz gibi bir dünya faktörden ciltte bozulmalar başlar.

Botoks Etkili Cilt Bakım Maskesi

Botoks Hakkında Kısa Bilgiler

Botoks tıbben “clostridium botulinum” olarak bilinen ve bakterilerden elde edilen bir protein çeşididir. Botoks son yıllarda keşfedilmiş sanılsa da çok uzun süredir göz ve nörolojik rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır.

Son yıllarda kırışıklık, ince çizgileri giderme konusunda da yardımcı olan bu yöntem, deri altına iğne ile enjekte edilerek yapılır. İçerisindeki madde bölgedeki sinirleri bloke eder ve kasların kasılmasını engeller. Bununla beraber cilt gerilir ve sorunlu bölgelerde iyileşme görülür. Bu işlem aslında bir nevi kas dondurmaktır.

Botoks işlemi iğne ile yapıldığından dolayı bir çok kişi bu işlemden korkar. Bunun dışında bu tip tedaviler yerine botoks etkili cilt bakım maskesi tedavisine gider. Gerçekten de sizlere paylaşacağımız botoks maskesini bir çok ünlü kullanıyor ve oldukça memnunlar. Botoks maskesi cildinize doğal bir gerginlik vererek kırışıklık, ince çizgileri giderme konusunda oldukça yararlı olacaktır.

Sizlere botoks etkili cilt bakım maskesi tarifini vermeden önce düzenli bir şekilde maskeyi uygulayan birisinin cildinde nasıl değişiklik olduğunu gösterelim.

Botoks Etkili Cilt Bakım Maskesi Öncesi Sonrası

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi cilt gerilmiş ve bir çok çizgi yok olmuş durumda. Bunun dışında bu sonucu 1 haftada alması çok daha etkileyici.

Botoks Maskesi Tarifi

Botoks maskesini evinizde bir hafta sonu deneyin. Uyguladığınızda cildinizin ne kadar gergin olacağını kendiniz zaten hissedeceksiniz. Şimdi size botoks maskesi tarifini verelim.

Malzemeler:

  • 1 adet yumurta sarısı
  • 1 tatlı kaşığı süt
  • 1 tatlı kaşığı limon suyu
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • Az tuz

Botoks Maskesi Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki malzemelerin hepsini bir kase içerisinde iyice karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı göz çevreniz haricinde tüm cildinize sürün. Botoks etkili cilt bakım maskesi cildinizde 10 dakika bekledikten sonra bir kat daha sürün. Bu işlemi toplamda 3 kere yaptıktan sonra yüzünüzü durulayın. Botoks etkili cilt bakım maskesi cildinize öyle bir etki edecek ki, siz bile şaşıracaksınız.

Botoks Kremi Nasıl Yapılır?

Botoks etkili cilt bakım maskesinin yanında evde botoks kremi de yapabilirsiniz. Botoks kremi yapmak için öncelikle aşağıdaki malzemeleri hazırlamanız gerekiyor.

Malzemeler:

  • 1 fincan yoğurt
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • yarım muz

Botoks Kremi Nasıl Yapılır?

Tüm malzemeleri uygun bir kasede karıştırın. Karışımı göz çevreniz haricinde tüm cildinize sürün. Maske cildinizde 15 dakika kaldıktan sonra sıcak bir havlu ile cildinize kompres yapın. Yani sıcak havluyu yüzünüze bastırın. Bu şekilde derin kırışıklıklara çok daha iyi etki edecek ve onaracaktır.

Botoks Etkili Cilt Bakım Maskesi

Son zamanlarda iğneli botoks yaptırmak yerine bir çok insan doğal botoks yöntemlerini yapıyor. Bu yöntemleri uygulayan bir çok kadın kendini çok daha iyi hissettiğini de dile getiriyor.

Botoks etkili cilt bakım maskesi hem cildinize ışıltı katıyor hemde ince çizgiler, kırışıklıklar, derin çatlakları onararak diri bir cilt meydana getiriyor. Bir pazar veya bir akşam hazırlayıp, uygulayın. Emin olun çok faydasını göreceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.