Dövme Silme Kremi Nedir? İşe Yarıyor Mu? Kullananlar

Dövme Silme Kremi Nedir? İşe Yarıyor Mu? Kullananlar

Dövme silme kremi , deri altına yapılan dövme mürekkebini yumuşatarak deri üstüne atılmasına yardımcı olan bir kremdir. Dövme silme kremi , cildin altına uygulanan mürekkebi , cilde zarar vermeden çıkartılmasına yardımcı olur.

Dövme Silme Kremi Nedir? ve Ne işe Yarar?

  • Dövme silme kremi gün içerisinde 2 kere uygulayabileceğiniz ve kullanıldıkça deri altındaki mürekkebin soluklaşmasını ve zamanla ciltten atılmasını sağlar.
  • Dövme silme kremi , deri altındaki mürekkebi zaman içerisinde çıkartır. Ancak makine ile yapılan dövmenin iğne izleri geçmez. Ancak bu iğne izleri çok yakından bakıldığı zaman ancak fark edilebilir.

Dövme Kremi Nasıl Kullanılır?

  • Dövme silme kremi yaklaşık olarak 20-25 gün içerisinde ve düzenli kullanıldığı durumda kesin sonuçlar alabilirsiniz. Dövme kremi , cildi yumuşatarak deri altındaki mürekkebi dışarı aldığı için düzenli kullanılmadığı taktirde cilt eski halini alır ve sonuç alamazsınız.
  • Dövme silme kremi 100 ml (küçük) ve 200 ml (büyük) olmak üzere satılmaktadır. Eğer cildinizde büyük bir dövme varsa büyük , küçük bir dövme varsa küçük dövme kremini satın alabilirsiniz.

Dövme Silme Yöntemleri

Dövme silmek için birden fazla yöntem vardır. Bunların en başında bilindik lazer ile dövme sildirmek diğeri ise bitkisel yöntemler ile dövme sildirmektir. Bu yöntemlerden bir tanesi çok pahalı olurken diğerinde ise sonuçlar yılları alabiliyor. Şu an en iyisi yöntem ve en kısa zamanda dövme silme kremi uygun gözüküyor.

Dövme Silme Kremi Nereden Alınır?

Dövme silme kremini , internet üzerinde çok rahat bir şekilde bulabilir ve temin edebilirsiniz. Hatta bazı sitelerde kampanya olarak ikili paketler halinde satılmaktadır. Dövme silme kreminin 100ml olanının fiyatı yaklaşık 120 – 150 TL arası değişmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.