Eda Taşpınar’ın Bronzlaştırıcı Yağları

Eda Taşpınar’ın Bronzlaştırıcı Yağları

Yaz deyince ilk akla gelen bronzluk ve bronzluk deyince de ilk akla gelen ünlü isim Eda Taşpınar oluyor. Eda Taşpınar yaz aylarında bronzluğu ve güzelliğiyle kendini gösteren bir ünlü olduğu için sizlere Eda Taşpınar’ın kullandığı güneş kremleri hakkında bilgi toplayarak anlatmak istedik.

Eda Taşpınar’ın Bronzlaştırıcı Yağları

Eda Taşpınar genel olarak tercih ettiği bronzlaştırıcı güneş yağı arasında özellikle cildi besleyen ve cildin nefes almasını sağlayan yağları kullanmayı tercih ediyor.

Eda Taşpınar’ın kullandığı güneş kremleri arasında dört farklı yağı kullandığını tespit ettik. Bu güneş yağları hem bronzluk sağlarken hem de cildinizi koruyucu ve nemlendirici yağlar oluyor.

Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Yağı

Ciltteki melanin üretimini harekete geçirip cildin çok hızlı bir şekilde bronzlaşmasını sağlayan bu ürün aynı zamanda güneş yanıklarının oluşmasını engelliyor. Kusursuz bir bronzluk sağlayan bu yağ Eda Taşpınar’ın bronzlaştırıcı yağlarından bir tanesidir. Fiyatı yaklaşık olarak 125 TL ile 30 0TL arasında değişmektedir.

Eda Taşpınar Cilt Koruyucu Yağı

Eda Taşpınar’ın güneşlenmeye başlamadan önce kullandığı ve güneşin yaydığı zararlı ultraviyole ışınlardan cildinizi koruyacak olan Eda Taşpınar cilt koruyucu yağı sayesinde tamamlayıcı antioksidan görevi görmekle beraber , serbest radikallere karşı da savaşır. İçerdiği güneş koruması ile cildinizi hem UVA ve hem UVB ışınlarına karşı koruma sağlar. Güvenli bir şekilde cildinizi koruyacak olan Eda Taşpınar Cilt Koruyucu Yağı piyasada 25 TL – 30 TL arasında bir fiyata satılmaktadır.

Eda Taşpınar Bronzluk Koruyucu Losyon

Adı üzerinde olduğu gibi bronzluğu korur ve bronzluğun geçmesi geciktiriyor. Eda Taşpınar güneş yağları bronz olan teninizi daha uzun süre korumanıza yardımcı olur. Güneşe çıkmadan önce ve güneşe çıktıktan sonra kullanılması önerilir.

Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Sprey

Sizlere yukarıda tanıttığımız Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Güneş Yağının sprey olan modelinde kolay kullanımı spreyi ile vücudunuza daha kolay kullanabilirsiniz. Eda Taşpınar’ın tasarladığı ve eşsiz formülü ile cildinizi daha kısa sürede bronzlaştırıp istediğiniz kıvama gelmesini sağlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.