Fenjilyan Anti Ageing Kremin Faydaları

Fenjilyan Anti Ageing Kremin Faydaları

Yaşlanma karşıtı anti ageing kremi olan “Fenjilyan” yüz ve göz bölgesinde oluşan kırışıklıkları , göz altı morluklarını , kırışıklıkları ve bunun gibi bir çok problemi yok eden bir kremdir. Fenjilyan anti ageing kremi bayanların dışında erkeklerde kullanabilir.

Fenjilyan Anti Ageing Kremin Faydaları

Reklamlarda oldukça sık karşılaştığım ve sizler için araştırma yaptığım anti ageing kremi olan Fenjilyan bakalım sizlere ne gibi özellikler ve yenilikler katacak veya cildinize ne gibi faydalar sağlayacak.

Fenjilyan Anti Ageing Kremi Nedir?

Gece ve gündüz yüz bölgesine kullanabileceğiniz anti-ageing krem olan Fenjilyan , tamamen doğal bir yüz bakım kremidir.

20 faktöre kadar güneşin zararlı ışınlarından sizi korur ve hem erkek cilt bakımı hemde kadın cilt bakımı kremidir. Fenjilyan krem adını “Tibet formülü” olarak duyurmuş ve ayrı ayrı kremler kullanmak yerine tek bir tüpte birleştirilmiş bakım kremidir.

Fenjilyan Anti Ageing Kremin Faydaları

  • Fenjilyan Anti Ageing Krem tüm cilt tipleri için uygun bir kremdir.
  • Gözler için gece ve gündüz kremi olarak kullanılabilir.
  • Yüz ve boyun bölgesindeki kırışıklıkları giderir ve cildi sıkılaştırır.
  • Göz çevresindeki mimik kırışıklıkları , göz altı morlukları , kazayakları ve cilt lekelerine karşı savaş açar.
  • Cildi daha duru , daha genç ve sağlıklı görünüm kazandırır.

Fenjilyan Anti Ageing Krem Nasıl Kullanılır?

Eğer yaşlılık nedeni ile cildinizde bulunan kırışıklıkları , göz altı morluklarını veya kazayaklarını gidermek istiyorsanız mutlaka düzenli olarak kullanılmalıdır.

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanabilirsiniz. Fenjilyan kremi hem kadınlar hemde erkekler kullanabilir. Fenjilyen kremi isterseniz eller içinde kullanabilirsiniz. Kremi oldukça ellerinize yedirmeli ve ovuşturmanız yeterlidir.

Fenjilyan kremi gözaltı için kullanacaksanız, elinizin işaret parmağına az miktarda dokundurun ve hafif dokunuşlarla , dairesel hareketlerle bölgeye sürün.

Fenjilyan kremi kullanırken ne kadar masaj yaparsanız o kadar iyidir. Masaj yapmak cildinizdeki masaj yapılan bölgenin kan dolaşımını hızlandırır ve cildi yeniler.

Fenjilyan Krem Fiyatı

Yaşlanmaya karşı cildinizi koruyan ve oldukça hesaplı olan Fenjilyan kremin fiyatı 150 TL’dir. 350 TL’den 150 TL’ye inen aynı zamanda da kargo bedava kampanyası ile oldukça uygun bir fiyattadır.

Bunların dışında 2 adet kampanyalı fiyatı 350 TL iken 3 adet kampanyalı fiyatı 165 TL’dir. Tüplerin her biri 80 ml’liktir. Ayrıca bir çok ünlünün tavsiye ettiği bu ürünün reklamlarında Ebru Şallı , Nur Yeşiltaş , İvana Sert ve Dr.Erol Köse tarafından oynanmıştır.

Fejilyan Krem Kullananlar

Fenjilyan kremi kullanan bir çok kişi son derecede memnun olduğunu ve cilt lekelerinde açılma , göz altı morluklarında azalma , ciltte aydınlanma ve kırışıklarda azalma gibi sorunların yok olduğunu belirtiyor. Oldukça fazla kullanıcısı olan bu kremi çok tavsiye ediyorlar.

 

YORUMLAR

  1. blank Hülya Tozlu dedi ki:

    8 ekimde başladım kullanmaya dr. Erol Köse’nin önerdiği şekilde ama zaten az çizgili yüzümde hala bir ayrım gözlenmedi.
    Armağan olarak da şarj alet kampanyasını seçmiştim. Bana gelen kısa turuncu kablolu ve kullanamıyor oğlum. Denedik çalışmadı…üzgünüm!