En İyi Pudra Markaları ve Fiyatları

En İyi Pudra Markaları ve Fiyatları

Her makyaj çantasında bulunan pudra , makyajı tamamlamak için en önemli makyaj malzemelerinden birisidir. Bu nedenle sizlere piyasada satılan en iyi pudra markaları ve fiyatları hakkında bilgi vermek istedik.

En İyi Pudra Markaları ve Fiyatları

Her kadın makyajını bitirirken kullandığı ve cilt üzerindeki bir çok hatayı kapatan pudra , makyaj için çok önemli bir malzemedir. Bir çok hatayı kapattığı için ve makyaj için bu kadar önemli olan bir makyaj malzemesinin kaliteli ve en iyisi olması gerekmektedir.

En iyi pudra markaları deyince ilk akla gelen isimler ise Maybelline Pudra , Loreal marka pudra , Krylon Pudra , Diorskin pudra , Alix Avien pudra olmaktadır. Bu kaliteli pudraların özelliklerini ve fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Maybelline Pudra ve Fiyatı

Maybelline pudra hem kaliteli hemde fiyat olarak oldukça uygun bir pudra markasıdır. Cildinizdeki gözenekleri kapatırken cildinizin daha sağlıklı gözükmesini sağlar. Maybelline pudra fiyatları 50-100 TL arasındadır.

Alix Avien Pudra ve Fiyatı

Alix Avien pudra çok güzel bir kapatıcı olarak kullanılabilir. En fazla tercih edilen pudra markası olan Alix Avien , hemen hemen her makyaj bloğunda tavsiye edilen marka olmuştur. Alix Avien pudra fiyatı 100-250 TL arasındadır.

Mac Pudra ve Fiyatı

Mac pudra oldukça başarılı ve bayanlar tarafından çok tercih edilen pudra markalarından birisidir. Mac pudra çok güzel kapatıcı görevi üstlenirken aynı zamanda cildi pürüzsüz bir görünüme büründürüyor. Cilde hiç bir zarar vermeyen bu pudra piyasada 200-400 TL arasında satılmaktadır.

Kryolan Pudra ve Fiyatları

Kryolan pudra markası en iyi makyaj ürünü markalarından birisidir. Genel olarak şov dünyasının sıklıkla kullandığı bu marka günlük hayata da el atmıştır. Özellikle transparan pudraları oldukça fazla rağbet görmüştür.

Kryolan pudra gramlarına göre değişiklik göstermektedir. Kryolan pudranın fiyatı 150-300 TL arasında değişmektedir.

Diorskin Pudra Markası ve Fiyatı

Pudra olarak markalaşmış Diorskin , yüzde bebeksi bir ten oluşturur. Aynı zamanda örtücü ve sabitleyici özelliği vardır. Diorskin pudra fiyatı 150-300 TL arasında değişmektedir.

Loreal Pudra Markası ve Fiyatı

Eğer makyajın daha kalıcı ve mat gözükmesini istiyorsanız Loreal pudra kullanabilirsiniz. Loreal pudra bu konuda oldukça başarılı bir markadır. Loread pudra fiyatı 150-250 TL arasındadır.

YORUMLAR

  1. blank sude dedi ki:

    merhabalar bb krem kullanmadan önce yağlı bir cilde sahip olduğum için pudra sürmek istiyorum sizce ugunmudur ? ve uygun fiyatlı olarak ne önerirsiniz cevaplarsanız çok sevinirim 🙂

    1. blank admin dedi ki:

      Cilt renginize uygun ve iyi marka kullanmanızı öneririz.