Örgülü Saç Modeli Yapımı

Örgülü Saç Modeli Yapımı

Artık havalar ısınacak ve bahar aylarında harika bir saç modeli yaparak dikkatleri üzerinize çekmenin zamanı gelmedi mi? O zaman sizlere önerebileceğimiz 2015 yılının saç trendi olarak örgülü saç modelini öneriyoruz.

Örgülü Saç Modeli Yapımı

Örgülü saç modeli nasıl yapılır? Bilmiyorsanız lazım olarak bir kaç saç aksesuarı ile toplam 10 dakika içerisinde saçlarınızı örgülü saç modeline çevirebilir ve mükemmel bir görünüme geçebilirsiniz.

Örgülü saç modeli için lazım olarak malzemeler şu şekildedir.

  • 2 adet tel toka
  • 2 adet mini saç lastiği
  • krepe tarağı

Örgülü Saç Modeli Nasıl Yapılır?

İlk olarak saçlarınızdan resim 1 de gördüğünüz gibi bir tutam alın ve hemen saçınızdan aldığınız tutamın yanında bir kaç tutam daha alarak saçınızı resim 2 de gördüğünüz şekilde örün.

Bu adımda ise krepe tarağı ile saçlarınızın arkasını çok hafif kabartın. Ardından ilk adında ördüğünüz tarafın tam ters tarafını da aynı şekilde örüyoruz.

Bu sefer örgülerden birini daha sonrada öbürünü tutarak saçlarınızın arka tarafından dolayın ve tel tokalar ile tutturun. Tıpkı yukarıdaki resimde olduğu gibi tel tokalar yardımıyla tutturun.

Artık örgü saç modeli hazır. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi örgü saç modeli saçlarınız hazır. Hem çok basit hemde harika bir görünüm olarak gözüken bu saç modeli bu baharın favori saç şekliniz olacağından eminiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.