Sütyene Veda Etme Zamanı

Sütyene Veda Etme Zamanı

Sütyenle Vedalaşma Zamanı Geldiğini Nasıl Anlarız?

blank

Son fikir yapılan bir dolap temizliği ve son zamanlardaki olası kilo değişikliği, bir sütyene güle güle. Ne kadar güzel ve modern markalaran oluşsa da hiçbir sütyen ölümsüz değil ve bakın geri çekilip “biliyor musun, veda zamanımız geldi ” d seçeneklerdir. Türkiye’nin en önemli iç giyim ve fantazi iç giyim çevrimiçi mağazalarından www.erobee.com Gelişmişleriyle hazırladığımız bu yazımızda veda zamanı gelen sütyenlerden bahsedeceğiz.

 

blank

 

Yorgun Sütyenler

Bu neden, sütyenlerden kurtulmak için önemli bir nedendir. Özellikle tam büst olan sütyen modelleri Likra, ayarlanabilir kayışlar, sağlam teller, derin bantlar ve birkaç kanca ve göz sütunu, aşınma ile birlikte gelen gerilme ve bozulma ile mücadele etmek için çalışır. Yine de, sütyenlerimizi ne kadar dikkatli bir şekilde takarsak, bakımını yapar ve saklarsak da ölümsüz değildir. Bant nihayetinde destek noktadan sonra uzanır, vezne bükülür ve koltuk altlarına itilir ve kalıplar şekilden dışarı uzanır. Sütyeninizi en dar kanca setine takacağınız ve yine de gün boyunca ayarlamanız gereken farklılıklar için, bu nedenle, esnek ve ağ iplik geçirmeye ve yıpranmaya başlar.

Bir dereceye kadar, sütyenin “çok yorgun” olup olmadığını, bedeninize, vücut tipinize, yaşınıza ve konfor tercihlerinize bağlı olarak kişiden kişiye değişecektir.

Ama bunu kesin olarak söyleyebilirim: dört yıldır sahip olduğunuz sütyen onu hafta giyiyor ve yıkanıyor mu? Ey sütyen öldü. Güle güle, sevgili sütyen.

 

blank

 

Boyut Değişimi

Bazen kilolarımız açıklanamayan nedenlerden ya da hastalık, tıbbi yan etkiler veya diğer olumsuz fiziksel durumlar nedeniyle değişen ve sütyenlerin artık uymadığı keşfetmek yaralanmanın üstünde bir hakaret gibi hissedebilir. Bu bazen sütyene güle güle demek için duygusal olarak dolu bir neden olabilir. Bilinçli diyet veya yaşam tarzı kullanmak sonucu kilolarımız değişse bile veya hatta doğal fizyolojik uygulamalar (ergenlik, hamilelik veya menopoz gibi) kullanın safra, daha fazla şey için nasıl olsa de rahatsız edici olabilir. Yeni beden uygun sütyenler alma zorunluluğu ortaya çıkar.

blank

Uygun Olmayan Model

İyi oturan sütyenlerde yenilebilir veya hala boyut aralığınızı ve en çok hangi stilleri sevdiğinizi anlamaya çalışmanız gerekir. Bazen bir sütyen ilk iki saat boyunca inanılmaz hissetirebilir ve onu onu kaldırınızdan sökmek istersiniz. Ayarlanabilir bir şekil ve yapı hakkında neler yapabileceğinizi keşfedebilirsiniz. Bazı sütyenler ayakkabılarınızı ve daha fazla alıştırma dönemi içindir. Ancak bazen ne kadar giyeceğiniz giyin, kaç ayar yaparsanız ve teknik olarak “doğru” boyutuna bakılmaktan, sütyen tam boyuna göre değildir.

Sütyen sizi mutlu etmiyorsa, iç çamaşır çekmecenizde yer kaplamasın. Sizi iyi hissettirmiyorsa, uyumsuz veya sadece “siz” gerekir için, artık artık ayrılma zamanı geldi demektir.

Öyleyse ölü / iyi olmayan sütyenlerimi ne yapıyorım?

Ölü sütyenlerde, maalesef yapmak en iyi şey onları atmaktır. İplikleri atmış, çarpık teller, yırtık kancaları ve gözleri, ezilmiş ve buruşuk kalıplanmış kapları ve soluk, kirli veya lekeli malzemeleri olan sütyenler için gerekli tek şeyden çöpe atmaktır. Yerlerini doldurmak için yeni sütyen almaya karar vermenizde sutyen sayfasındaki sütyen koleksiyonları size yardımcı yardımcı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.