Bitkisel Göğüs Büyütme Tarifleri

Bitkisel Göğüs Büyütme Tarifleri

Bitkisel göğüs büyütme tarifleri , göğüslerini küçük bulan ve göğüs büyütme ameliyatı olmak istemeyenlerin başvurdukları bitkisel ve doğal yöntemlerden bir tanesidir. Göğüslerini doğal yollar ve yöntemlerle büyütmek isteyenlere bir kaç tarif vermek istiyoruz. Bu tarifler göğüslerini en az 2-3 beden büyütecektir.

Bitkisel Göğüs Büyütme Tarifleri

Göğüs büyütmek için ameliyattan mı korkuyorsunuz? O zaman hiç endişe etmeyin! Doğal yollar ile sizlere mükemmel tarifler hazırladık. Bitkisel göğüs büyütme tarifi ile göğüslerinizi bir kaç ay içerisine 2-3 beden büyütebileceksiniz.

Doğal Göğüs Büyütme Karışımı

Sizlere vereceğimiz bu tarif sayesinde ve tarifimize harfiyen uyduğunuz durumda 60 gün içerisinde göğüslerinizde en az 5 cm büyüme göreceksiniz.

 • Şerbetçi otu ( 2 yemek kaşığı )
 • Su ( yeteri miktarda )
 • Yağsız bir krem ( marka olması şart değil! Yeteri miktarda )

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Öncelikle karışımın krem kıvamında olması gerekiyor. Bunu unutmayın ve tencere içerisine şerbetçi otunu ve yeteri miktarda suyu koyup ocakta kaynatın. Kaynama noktasına geldiğinde ocağın altını kapatıp üzerine kremi sıkın ve unutmayın karışım krem kıvamında olmalıdır. Karışım krem kıvamına geldiğinde karışımı cam bir kase içerisine alın ve üzerini streç ile örtün. Karışımı 24 saat oda sıcaklığında bekletin.

Doğal göğüs büyütme karışımı sürmeden önce göğüslerinize mutlaka ıhlamur ile masaj yaptıktan sonra kremi göğüslerinize masaj yaparak sürün ve en az 60 dakika beklettikten sonra temizleyebilirsiniz. Doğal göğüs büyütme maskesini haftada 1 kere uygulayabilirsiniz. Yaklaşık 30-45 gün arasında doğal yollarla göğüslerinizde büyüme olacaktır.

Ahmet Maranki Göğüs Büyütme Tarifi

 • Su ( 1 su bardağı )
 • Oğul otu ( 4 gram )

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Küçük bir tencere içerisine 1 su bardağı suyu ve oğul oyunu koyup 5 dakika boyunca orta derece ateşte ısıtın. Karışım ılık olunca bir su bardağına doldurun ve aç karnınıza için. 60 gün boyunca günde 1 bardak aç karnınıza kullanıp , 1 ay karışıma ara verin. Kullandığınız süre boyunca göğüslerinizin büyüdüğünü kendiniz bile rahatça görebileceksiniz.

Suna Dumankaya Göğüs Büyütme Tarifi

 • Çemen otu ( 1 tatlı kaşığı )

 • Melek otu ( 1 tutam )
 • Şerbetçi otu ( 1 tutam )

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Yukarıdaki tüm malzemeleri aynı çay demler gibi demleyin. Demlediğiniz karışımı tok karnına 1 bardak tüketin. Zaman içerisine göğüslerinizin büyüdüğünü hissedeceksiniz.

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Önerileri

TV programında dinlediğimiz İbrahim Saraçoğlu’nun göğüsleri büyütmek için verdiği tarifler arasından bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 • Taze ve olgun bir avokado bulup, kabuklarını soyun. Avokadoyu bir çatalla ezin ve üstüne limon sıkın. Haftada 3 gün bu şekilde avokadoyu yiyin ve göğüslerinizi büyütün.
 • Her gün muz tüketen bir bayanın göğüslerinde büyüme olur.
 • Karabaş otu , göğüslerin büyümesinde önemli bitkisel otlardan birisidir.

Küçük Göğüsler için Krem Yapımı

Hazırlanışı ve Uygulanışı : 1 su bardağı suyu kaynatın ve şerbetçi otunu kaynadıktan sonra içerisine ilave edin. Ardından demlenene kadar şerbetçi otunun suda çözülmesini bekleyin. Karışım soğuduktan sonra karışımı süzün ve göğüslerinize masaj yaparak uygulayın. Karışımı haftada 3-4 kez uygulayabilirsiniz. Zaman içerisinde göğüslerinizde önemli büyüme göreceksiniz.

Diğer göğüs büyütme kremleri ile ilgili yazımızı da okumadan geçmeyin

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.