Tırnak Mantarına Çözüm Yolu

Tırnak Mantarına Çözüm Yolu

Tırnak mantarına çözüm yolu Tırnaklarında mantar sorunu olanlara çok güzel ve uygulayabileceğiniz bir çözüm yolu var. Senelerce tedavi gören veya kendi çabalarıyla tırnaklarındaki matarı geçiremeyenlere tırnak mantarına çözüm yolu önerimiz sayesinde mantarlardan kurtulabilecekler.

Tırnak Mantarına Doğal Çözüm

Tırnak mantarı ayak hijyeni bakımından o kadar kötüdür ki , yeri geldiğinde açık ayakkabı bile giyemeyebilirsiniz. Tırnaklarda bulunan mantarlar her gün banyo yapılsa bile gitmeyebilir. Mantarlar sadece hijyen olmadığı zaman oluşmazlar.

Tırnak Mantarı Nasıl Anlaşılır?

Tırnak mantarı ile olarak tırnaklar arasında acı , sızlama oluşturur. Giydiğiniz ayakkabı tırnaklarınıza tatlı kıvamda bir acı bırakır. Bu acı bazende ayağınızı daha doğrusu tırnağınızı ufacık ta olsa bir yere çarptığınızda dayanılmaz bir acı hissi verir.

Bu tırnak mantarının başlamasında hissedilen durumlardır. Bunun dışında mantar günden güne ilerler ve tırnak hafifte olsa kalınlaşır ve mantara dönüşür. Bu görüntü sizi inanılmaz derecede rahatsız edebilir. Ne açık ayakkabı nede ayağınızı saracak ayakkabılar giyebilirsiniz.

Tırnak mantarı aynı zamanda koku yapar. Özellikle tırnak mantarı ilerledikçe o koku daha da artar. Özellikle tırnaklarınızı kestiğinizde bu koku daha da çok yayılır.

Tırnak mantarının önlemi

Öncelikle tırnak mantarı ile karşılaşmak ve bu durumların başınıza gelmemesini istiyorsanız, bir kaç maddeye uymanız ve uygulamanız gerekmektedir.

 • Tırnak mantarını önlemek için her gün ayağınızı yıkamalısınız.
 • Ayaklarınızı yıkadıktan sonra mümkünse tek bir damla hatta nem bile kalmayacak şekilde kurutmalısınız.
 • Çok sıkı ayakkabılar giymemelisiniz.
 • Çoraplarınızı her gün değiştirmelisiniz.
 • Giydiğiniz çoraplarda sabun kalmamasına önem göstermelisiniz.
 • Ayaklarınızı bol bol havalandırmalı ve özellikle yazın ayağınızın hava alacağı ayakkabıları tercih etmelisiniz.
 • Bilmediğiniz marka veya öylesine giymek için ayakkabı almamalı ve tercih etmemelisiniz.

Tırnak Mantarına Çözüm

Tırnak mantarına çözüm olarak sizlere siklopioks etkin madde içeren ürünler kullanmanızdır. Tırnak mantarına karşı %95 başarı sağlayan siklopioks maddesi tırnak mantarına çözüm yolunuz olacaktır.

Siklopioks nedir?

Siklopioks , mantara karşı etki gösteren bir ilaçtır. Mantarı geçiren aynı zamanda da mantarı engelleyen bir ilaçtır. Sizlere Nibulen tırnak cilası setini önerebilirim. Bu set içerisinde bulunan bir çok şey tırnaklarınızda bulunan mantarı amanla atacak ve ayağınızdaki mantarı önleyecektir.

YORUMLAR

 1. blank Rita dedi ki:

  Tırnak mantarı enfeksiyonu onikomikoz ilerleyici yalnız hastalıktır.
  Tedavi edilmediği takdirde, yayılması yayılır. Başlangıcında tırnak üzerine yalnızca beyaz lekeler yahut pullanmalar görebilirsiniz.
  Bu dönemde hiç acı yoktur, sadece keski görünümünü etkileyen kozmetik açıdan tedirginlik veren tek hâl vardır.

  Yavaş hafif mantar tırnak içinde yayılır. Bu dönemde
  sağaltım edilmediğinde, ilerleyerek fazla
  zaviye veren ancak duruma gelebilir ve hatta kalıcı keski yitirme riski vardır.

Yardım Başvurusu Maddi Yardım