Listerine Cool Mint Ne İşe Yarar?

Listerine Cool Mint Ne İşe Yarar?

Listerine Cool Mint Ne İşe Yarar? Dişlerimizi her gün fırçalamak yetmiyor. Her ne kadar iyi fırçalasanız da diş fırçalarının ulaşamadığı yerler oluyor. Bununla beraber diş etlerinde bakteriler oluşuyor ve bu bakteriler ağız sağlığın bozuyor.

İşte tam bu devrede hayatınıza Listerine Cool Mint girerse ağız ve diş sağlığınız düzeliyor. Bununla beraber daha sağlıklı gülüşler ve ferah bir nefes alın.

Listerine Cool Mint Ne İşe Yarar?

Sadece dişleri fırçalamak yetmiyor. Diş fırçalandıktan sonra bakteri plağının %50’si dişlerde kalıyor. Listerine Cool Mint, diş fırçasının ve diş ipinin ulaşamadığı bölgelere ulaşarak ağız sağlını en üst düzeye çıkartıyor.

Dişlerinizi fırçaladıktan sonra bir kapak Listerine Cool Mint ile ağzınızı gargara yapmanız gerekiyor. Tüm ağız içerisinde ve diş aralarında dolaşan Listerine Cool Mint ile günde 2 defa bakım yapmak yeterli oluyor.

Listerine Cool Mint Nasıl Kullanılır ?

Listerine Cool Mint kapağı açıldıktan sonra günde 2 defa kullanılmaktadır. Dilenirse daha fazla da kullanılabilir. Ancak önerileri günde 2 defa kullanmanın normal olduğunu belirtiyorlar.

  • Kapağı açın ve kapağa Listerine Cool Mint sıvını dökün.
  • Bu sıvı ile ağzınızı yaklaşık 1 dakika boyunca gargara yapın ve tükürün.

Listerine Cool Mint kullanımı bu kadar basit. Ürün kullanımı basit ama etkisi çok fazla. Dilerseniz birazda sizlere yaptığı etkilerden bahsedelim.

Listerine Cool Mint Etkileri

Listerine Cool Mint günde 2 defa kullanıldıktan sonra ağzınızın tamamını bakterilerden arındırır ve diş hassasiyetine neden olan tüm etkenlerle savaşır.

  • Diş ve diş etlerinde hassasiyet sorunu varsa Listerine Cool Mint bu hassasiyeti ortadan kaldırır.
  • Düzenli kullanıldığında diş minesini güçlendirir.
  • Diş eti çekilmesini önler ve diş etlerinin daha sağlıklı kalmasını sağlar.
  • Diş fırçasının ulaşamadığı alanlar temizler.
  • Nefesinizi tazeler ve dişlerdeki hijyeni sağlar.

Listerine Cool Mint Alkol Barındırır mı?

Listerine Cool Mint alkol barındırır mı? Araştırması yaptık. Bir çok ağız gargaraları alkol barındırıyor. Listerine Cool Mint dahil. Ancak alkol barındırmaya Listerine Cool Mint Zero tercihini yaparak alkolsüz ağız gargarasını temin edebilirsiniz.

Listerine Cool Mint Fiyatı

Listerine Cool Mint satın almak istediğinizde ürünü marketlerde, eczanelerde ve internette bulabilirsiniz. 95 ml 383,33 TL/lt250 ml 166,40 TL/lt. olarak satılmaktadır. Ağız ve diş sağlığı ile alakalı diğer ürünler ve yazıları okumak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.