Ünlülerin Cilt Bakımı Sırları

Ünlülerin Cilt Bakımı Sırları

Ünlülerin Cilt Bakımı Sırları; Ünlüler sizce nasıl bakım yapıyor? Ünlü olmak devamlı bakımlı olmayı gerektirir. Ancak Kim KARDASHIAN’ın 5 günde bir saç yıkadığını biliyor muydunuz? İşte sizlere ünlülerin cilt bakım sırları

Ünlülerin Cilt Bakım Dedikodusu

İlk olarak sizlere Kim Kardashian‘ın saç bakımını anlatalım. Kardashian , saçlarını tam 5 günde bir yıkıyormuş. Saçlarının ilk günkü görünümünü korumak içinde hilelere başvuran Kardashian 3. günden sonra toplu saç modellerine geçerek saçını kamufle ediyormuş.

Gwyneth Paltrow , bir ara akımı olan şampuansız saç yıkama akımının öncülerinden. Paltrow , saçlarını yıkarken kesinlikle şampuan kullanmıyormuş. Peki saçları nasıl temizliyor merak konusu.

Adele de saçlarını sabunsuz yıkayan ünlülerden bir tanesi. En son gazetecilere verdiği röportajında 2 aydır ilk defa saçlarını sabunla yıkadığını dile getirdi. Bunun dışında saçlarını sadece suyla yıkıyormuş.

Jessica Simpson , saçlarının doğal yağından arınmamasını isteyen ünlülerden bir tanesi. Bu nedenle saçlarını haftada 1 kere yıkmanın yeterli olacağını düşünüyor. Saçlarının yağlı bir şekilde kalmasından rahatsız olmayan Simpson , haftada bir kere saç yıkamak bana kalırsa yeterli diyor.

Diğer ünlümüz ise Sheron Stone , sağlıklı bir görünüm için çeşitli cilt bakım ürünlerinden yararlanıyor. Aynı zamanda saçlarını 4 günde bir yıkamanın yeterli olduğunu savunuyor. Saçları için gerekli olan bir çok bakım kremi ve şampuanlardan yararlandığını söylüyor.

Cindy Crawford saçlarını 3 günden önce yıkamazmış. 3. günün sonunda eğer yıkayamazsa da rahatsız oluyormuş. Bunun yanında Crawford uyumadan önce saçlarını mutlaka toplayıp öyle uyurmuş.

Son olarak sizlere yerli ünlülerden bir kaç fotoğraf paylaşmak istiyorum. Cilt bakımının ne kadar önemli olduğunu ve her yerde cilt bakımı yapılabileceğine ait fotoğraflarımıza göz atmanızı istiyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.