Anemon Çiçeği Kreminin Faydaları

Anemon Çiçeği Kreminin Faydaları

Anemon çiçeği dünyada özellikle kuzey yarım kürede ve ılıman ortamlar da yetişmekte olan bir bitkidir. Yaşlanma karşıtı kremler ile bir çok ham maddeden elde edilmektedir. Fakat mavi anemon çiçeği olursa daha iyi sonuç vermektedir.

Anemon kremi cildin kaybettiği elastikiyet kaybını geri getirir, kırışıklıkları, ince çizgileri, akne ve güneş lekelerini gidermektedir. Cildi yenileyerek parlaklık ve canlılık kazandırır. Cildin genç görünümüne kavuşmasında yardımcı olma açısından eşsiz bir krem olarak bilinmektedir.

Anemon çiçeği kremini cilde sürdüğünüzde cildin kendini yenilemesini sağlayarak cildi nemlendirmektedir. Kırışıklık olan bölgelerin gerilmesini sağlayacak belirgin çizgilerin yok olmasına katkı sağlar. Anemon çiçeği, kırışıklıkları giderme etkisinin yanı sıra kırışıklık oluşumunu da engellemekte ve cildi nemlendirerek canlı tutma özelliğiyle aynı zaman da çok etkili koruyucu bir kremdir.

Kullanım Alanları

Güneş Lekeleri ve İz Yapan Akneler

Hassas ciltlerin güneşe bağlı sebeplerinden oluşan lekelerin giderilmesinde anemon çiçeği ile yapılan krem önemli bir etkiye sahiptir. Bununla beraber yüz ve boyun bölgelerinde, omuz ve dekoltede kullanıldığında güneşten kaynaklandığı zaman etkileri giderilmek katkı sağlamakta ve ayrıca beslemektedir.

Kırışıklıklar

Anemon çiçeği kremini yüze sürdüğünüzde cildi gererek, kaybolan elastikiyeti getirmeye yardım olan kırışıklıkları gidermektedir. İlk kullanımdan sonra etkisini göstermeye başlar ve bir ayın sonunda kırışıklıklar gözle görülür şekilde azalmaya başlayacaktır. Düzenli olarak kullanımın devam edilmesinde 3 ayın sonunda yüz ve boyun bölgesinde bulunan kırışıklık ve sarkmaların da, cildin dış yüzeyinin yenilenerek canlılık kazanmasın da yaşlılık ve güneşten kaynaklanan lekelerin yok edilmesine ve cildin nem oranının dengelenmesine katkı sağlanmaktadır.

Günlük Bakım Kremi

Anemon çiçeği cildiniz de oluşan bu tür sorunların giderilmesine yardımcı olmasının dışında cildin elastikiyetini koruması, yeni kırışıklık oluşumu engellemesi, cildin nem oranını dengelemesinde bakımından genç yaşlı, kadın erkek herkesin kullanabileceği bir günlük bakım kremi olarak kullanılabilmektedir.

Anemon Çiçeği Kremin Faydaları

  • Yüz ve boyun bölgesinde olan kırışıklıkların ve çizgilerin yok edilmesinde.
  • Sivilce ve aknelerin bıraktığı izlerin yok edilmesinde.
  • Güneşe bağlı lekelerin yok edilmesinde.
  • Cildin nem ve su dengesini sağlamakta.
  • Çevresel zararlara karşı maksimum koruma vermesinde.
  • Cilt yumuşaklığının elastikiyetinin çoğalmasında.
  • Cilde parlaklık ve canlılığı geri getirir.
  • Cildin kaybettiği elastikiyet kaybı geri getirir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.