Cilt Lekeleri için Krem Tavsiyeleri

Cilt Lekeleri için Krem Tavsiyeleri

Cildimizdeki sivilce ve diğer sebeplerden dolayı oluşan lekelere karşı size krem tavsiyelerinde bulunacağım. Bildiğiniz üzere sivilceler cilt lekeleri arasında en çok can sıkandır.

Cilt Lekeleri için Krem Tavsiyeleri

Sivilcenizi kesinlikle sağlığınız için patlatmamalısınız. Tabi şöyle bir şey de var ki siz isteseniz de istemeseniz de elinize takılması veya aşırı büyük olduğu taktirde kötü görünmemesi için patlatıyoruz. Sivilcenizi patlattıktan sonra yara oluyor ve maalesef iz kalıyor. İşte bu sivilce izlerinden kurtulmak gerekir. Bu kurtuluş için de size cilt lekeleri için krem tavsiyelerinde bulunacağım.

Cilt Lekeleri İçin Kremler

Cildinizde akne yada sivilce var ise kullanabileceğiniz kremdir. Hem akne hem de sivilcede etkili olan bu krem hem uygun fiyattadır hem de pişman olmayacağınızdan eminiz. Bu kremin adı Avene Cleanance’dir. Akne izleri için birebirdir. Bu kremin yaklaşık olarak fiyatı 25,00-TL civarıdadır.

Cildinizde oluşan sivilce ve aknenin oluşmasını engelleyen bu krem hem sivilce izlerini giderir hem de cildin sebum salgısının oransızlığını düzene sokar. Bu sebepten dolayı yağ oluşunu dengeler ve sivilcelerin yavaş yavaş yok olduğunu görürsünüz. Bu kremin adı Ducray Keracnyl’dir. Fiyatı yaklaşık olarak 32,00-TL’dir.

Cildinizde sadece sivilce yada akneden dolayı değil; diğer sebeplerden dolayı oluşan lekeler var ise bu krem onlarda da etkilidir. Bu kremin faydasını görebilmeniz için düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. Cildinizin tekrar eski görünümüne kavuşmak istiyorsanız Bitkiderman leke kremini kullanmanızı tavsiye ederiz. Yaklaşık olarak kremin fiyatı 72,00-TL’dir.

Cildinizde oluşan güneş lekelerinden şikayetçi ve bunlara bir çözüm bulamayanlar bu kremi tercih etmeleri gerekir. Çünkü kremin içerisinde C vitamini oldukça fazla olduğu için takviye ederek bakımını sağlar. White Perfection leke kreminin yaklaşık olarak fiyatı 39,00-TL’dir.

Cilt renginizde problem var ise cilt renginizi dengeleyen bu krem tamamen bitkiseldir. Dermaderm kremini kullandıktan sonra cilt renginizi dengelediğinizi fark edeceksiniz. Yaklaşık olarak fiyatı 48,00-TL’dir.

Son olarak size tavsiye edebileceğim cilt lekelerine uygun krem Clinique Even Better Moisturizer SPF 20 ‘dir. Bu muhteşem krem sayesinde cildinizdeki lekelerden eser kalmayacaktır. Ayrıca bu kremin bir diğer özelliği de güneşe karşı koruma etkisine sahiptir. Biraz fiyatı pahalıdır fakat 1 ay içerisinde etkisini göreceksiniz. Yaklaşık olarak fiyatı 140,00-TL’dir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.