Cilt Soyma Kremleri

Cilt Soyma Kremleri

Genellikle akne ve sivilcelerde kullanılan soyucu kremlerde son zamanlarda bayanların kalıcı sonuç aldıklarından daha çok tercih edilmesi arttı. Bu kremler gelin bu yazımızda bir göz gezdirelim.

Isotrexin Cilt Soyucu Kremi

blank

Cildinizde uyguladığınız zaman cilt tabakanızda tamamen soyulan ve bu sayede de sivilce izlerinizi yok eden krem türleri hafif ve orta dereceli olan sivilcelerinizde çözüm verir. İltihaplı sivilcelerde kullanılması pek tavsiye edilmez.

Benzamycin Cilt Soyucu Krem

blank

Genellikle nemlendirici takviyesiyle kullanılması önerilmiş olan bu krem etkili bir şekilde cilt soyucu olması göz önünde bulundurulmaktadır. Cildinizdeki kuruluğu uyandıracağından güneş ışınlarının doğrudan olacak şekilde geldiği öğle zamanında kesinlik kullanılmaması gereklidir.  Dışarı çıkacağınız zamanlarda bu krem yerine güneş kremi kullanmanız cildinizi tam olarak koruyacaktır. Cildi soyan kremler, sivilce ve siyah noktalardan da temizlediği bilinmektedir.

Tretin Cilt Soyucu Kremler

blank

Çok başarılı olan krem türü olduğundan dolayı genellikle bayanların en çok tercih ettiği kremler arasında yer almaktadır. Kış zamanında kullandığınızda kesin ve kalıcı bir sonuç alırsınız. Yazın kullanabilmek içinde en az 30 faktör güneş kremi kullanmanız şart. Cilt lekenizde, genişlemiş olan gözeneklerinizde ve sivilce tedavilerinde büyük başarılara adım atmıştır. Ortalama olarak 2 ay kadar kullandığınız durumlarda tam anlamı ile etkisini göstermektedir. 2. Haftadan beri cilt soyucu kremin tam anlamı ile cildinize katkı sağladığını da göreceksiniz. Yazın cildiniz hassaslaştığından doktorlar tarafından da pek önerilmez.

Acnelyse Cilt Soyucu Krem

Bayanlar tarafından bilinen iyi soyucu kremlerdendir. Acnelyse olan sivilce ve siyah noktaların tedavilerinin dışında da sedef hastalığı ile baş etmesinden dolayı da genellikle tercih edilen kremlerin arasındadır.  Cildinizde renk bozukluğu varsa sizlerde kullanırsanız etkisini tam olarak görürsünüz. Ayrıca da güneş ışınlarına maruz kaldığınız zaman bu bölgelerde kullanılmamalıdır.

Neden Güneş Işınlarından Korunmalıyız?

Deride döküntü durum olacağından herhangi güneş ışınına maruz kalmamak adına beklenmedik güneş lekeleri oluşabilmektedir. Bunun dışında da cildiniz ton değişimi bazı cilt hastalığınız da ortaya çıkacağından mutlaka yaz zamanlarında en az 30 faktör olacak şekilde tercih edilmesi gereken güneş kremleri kullanın.

Hasarlı Cildi Soyma

Akne, yara izleri, kırışıklık ve yağlı cilt herkeste olabileceği gibi belirli zamanlarda tecrübe edinilen cilt problemleridir. Bu cilt problemlerine yönelikte birçok sayıda tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan en etkili ise yüz derisini soymaktır. Yüz derinizi soymalar da güneş lekesi, akne, ve gebelik lekesi  gibi oluşmuş olan lekeleri kimyasal bir tedavi ile yok eder. Hatta pul pul olan ciltlerde bile kolay bir şekilde düzeltilir. Yüz derinizi soyma işleminde bir dermatolog tarafından klinikte incelenip yapılabilmektedir. Bu işlemden yaşlanmadan kaynaklanmış olan leke ve inci çizgiler dahil her türlü cilt bozukluğundan faydalıdır. Cildinize yeniden fazlasıyla hayat vermektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.