Organik Saç Boyası Markaları

Organik Saç Boyası Markaları

Organik saç boyaları içerisinde kimyasal madde içermediğinden diğer saç boylarına göre daha sağlıklıdır. Aynı zamanda diğer saç boyları gibi her renk organik saç boyası vardır.

Bitkilerin karışımı ile elde edilen organik saç boyası diğer saç boyalarına göre saçları yıpratmaz aksine besler. Aşağıda sizler için hazırladığımız organik saç boyası markaları ile evinizde rahatça saçlarınızı dilediğiniz renge boyayabilir ve saç boyalarının fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Organik Saç Boyası Markaları

Belki kafanızda şöyle bir soru olabilir. “Organik saç boyası normal saç boyası kadar iyi midir?” Evet oldukça iyi ve kullanışlıdır. Hemde çok doğal saç renklerini tutturabilir ve evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Naturigin Organik Saç Boyası

Naturigin Organik saç boyası  içerisinde paraben ve amonyak yoktur. Bu nedenle kadınlar arasında en çok tercih edilen organik saç boyasıdır. Naturigin saç boyası diğer saç boyalarına göre biraz daha pahalıdır. Ancak en etkili organik saç boyası diyebiliriz.

Yaklaşık olarak 1 ay boyunca saçınızda kalır ve koku özelliği ile saçlarınız mis gibi kokar. İçerisinde 12 adet farklı bitkisel yağ kokusu ile hem kokulu hemde verdiği harika renk sayesinde oldukça tavsiye edilir. Saçlarınızda 30 dakika beklettikten sonra tam rengini alabilirsiniz. Bunların dışında içerisinde bulunduğu bitkisel yağlar sayesinde saçlarınız nemlendirilir ve beslenir.

Peki içerisinde hangi yağlar var diyecek olursanız limon kabuğu , shea yağı , buğday özü, greyfurt kabuğu yağı , soya proteini , aloe vera yaprağı yağı, keneotu tohumu , kayısı çekirdeği yağı , şeftali çekirdeği yağı, üzüm çekirdeği yağı gibi bir çok bitkisel yağ vardır. Piyasa fiyatı 150 – 250 TL arasındadır.

Phyto Color Organik Saç Boyası

Phyto Color organik saç boyası saç tellerine zarar vermeden harika renkler verebilir. İçerisinde amonyak bulundurmaz ve bu nedenle rahatsız edici bir koku barındırmaz.

Birbirinden farklı renkleri bulunan bu saç boyası ile saçlarınızı her renge boyayabilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 180 – 300 TL arasındadır.

Logona Organik Saç Boyası

İçerisinde buğday proteini , hatmi , kahve , pancar , rhatany , kurkuma , indigo , barut ağacı, ceviz, kına, sinemaki , jojoba yağı içeren bu saç boyası , saçlarınızı boyadığınızda hem saçların bakımını hemde saçlarınızı harika ve doğal renklerde boyuyor. Logona saç tellerinin pigmentlerini kesinlikle bozmaz ve korur. Piyasadaki fiyatı 150 – 350 TL arasında değişmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.