Doctor B Kırışıklık Kremi

Doctor B Kırışıklık Kremi

30’lu yaşlara girişle birlikte geri sayıma geçen vücudumuzun en görünür kısmı olan derisi, şüphesiz ki yaşlanmanın ilk sinyallerini veren bölgemiz..Hücrelerin erken gençlik yıllarındaki kadar hızlı yenilenmemesine ek olarak, zamanın ve yer çekimin etkisi ile gevşemeye ve sarkmaya başlayan derilere çözüm olarak karşımıza anti-aging etkili kırışıklık kremleri çıkıyor.

Özellikle yüz bölgesinde yoğunlaşan ve dikkat çeken kırışıklıkların giderilmesinde ameliyatsız çözümler arayan kadınlar, son yılların en trend uygulamalarından örümcek ağı estetiğine rağbet gösteriyorlar ancak bu hanımların isteklerini karşılayacak ve en ufak bir dermal operasyona dahi gereksinim duymaksızın ciltlerinde gözle görülür bir gerilmeye ve toparlanmaya yardımcı mucizevi örümcek ağı kremlerini kullanmak, estetik operasyonlara alternatif oldukça etkili bir yöntem.

Doctor B Hücre Yenileyici Krem ile Yıllara Meydan Okuyun!

İlerleyen yıllara ve alınan onca yaşa rağmen gençliklerinden ve güzelliklerinden bir şey kaybetmeyen hanımların en büyük sırrı düzenli bir şekilde kullandıkları anti-aging kremleri. Ancak piyasada buluna her anti-aging kremi ya da serumu ne yazık ki aynı etkiyi yaratmıyor. Bazıları maalesef tamamen işe yaramazken, bir diğerleri ise sadece yaşlanmaya bağlı oluşacak kırışıklıkların önüne geçmeyi hedeflerken, hali hazırda oluşmuş tahribatlar üzerinde etkili değil.

Doctor B markasının piyasaya hızlı bir şekilde giriş yapan kırışıklık kremi ise, hanımların beklentilerini tam olarak karşılamayı hedefleyen bir ürün.

Örümcek ağı operasyonu etkisi yaratan gençlik serumu sayesinde, ciltte meydana gelen gevşemeler hızlı bir şekilde toparlanıyor, yanı sıra hücrelerin yenilenme hızına da etki ederek, yeni oluşmaya yüz tutmuş kırışıklıklar ve sarkmaların da önemli ölçüde önüne geçiliyor.

Doctor B Kırışıklık Kremi İçeriği Nedir ve Etki Mekanizması Nasıl Çalışır?

Doctor B kırışıklık kremi Cyclopeptide-5 peptidi ve bitkisel kök hücre Malus Domestica aktif ajanlarını içeriyor.

Ayrıca Day Mosit CLR içeriği sayesinde cildi tüm gün boyunca nemli tutarak, cilt kurumalarına bağlı tahripatların önüne geçen anti aging serumu aynı zamanda  Soluvit Richter multivitamin desteği sayesinde, yüzünüzün günlük olarak ihtiyaç duyduğu enzimleri almasını sağlayarak, eksikliklerinden kaynaklanan bozulmaların önüne geçer.

  • Cyclopetide 5 peptidi; deri hücrelerinde bulunması gereken ve yaşlanmayla birlikte azalan proteinlerin işlevlerini taklit eden ve daha genç görünümlü bir cilt için yeniden yapılandırma sürecini hızlandıran bir ajandır.
  • Malus Domestica ise; bostan elması denilen bir meyvenin kök hücrelerinden elde edilen, cilt için faydaları pek çok enzimi bir arada barındıran bir başka ajan.

Cildin yeniden yapılanarak daha gergin hale gelmesini sağlayan içeriği sayesinde, kullanılmaya başladığı ilk haftalardan itibaren etkisi gözle görülüyor.

Örümcek Ağı Kreminin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

  • İlerleyen yıllara bağlı olarak vücuttaki hücre yenilenmesinden sorumlu kolajenin azalması sebebiyle ciltteki elastin lifleri de azalmakta ve çökmeler meydana gelmektedir. Örümcek ağı kremi sayesinde kaybedilen kolajen yerine konarak hücre yenilenmesi desteklenir
  • Örümcek kremi cildin elastikiyetini de arttırarak kurulamalara ve diğer dış etkenlere bağlı olarak yıpranmasının önüne geçer.
  • Hücre bölünmesini hızlandıracak cilde dolgunluk vermesinin yanı sıra, derinin üstünde örümcek ağı yapısı oluşturarak gerginlik sağlar
  • İçeriğinde bulunan ajanlar sayesinde cildi 7/24 nemli tutarak, cilt kurumalarından kaynaklanan bozulmaların tamamen önüne geçer
  • Cilde parlaklık verir

 

Estetik Ameliyata En İyi Alternatif Hücre Yenileyici Kremler Nasıl Kullanılır?

Doktor doktor gezmeden, cilt altınıza iğneler batırtmak zorunda kalmadan, evde kolayca uygulayabileceğiniz bir anti-aging çözümü olan örümcek ağı etkili hücre yenileyici kremin doğru kullanımı, etkinliğini ciddi şekilde arttıracaktır.

Hücre yenilenme süreci, adından da anlaşılabileceği üzere bir süreçtir ve kremlerin sabah-akşam prospektüslerinde belirtildiği ölçülerde ve şekilde düzenli olarak kullanılması sayesinde yaşlanmanın acımasız sonucu olan kırışıklıkların ortadan kaldırılması mümkün olacaktır.

Yaşlanmanın yüzünüzde beliren can sıkıcı etkilerine HEMEN ŞİMDİ DUR demek istiyorsanız, Doctor B Örümcek Ağı Kremi’nden bir tane alıp HEMEN DENEYİN! Sadece bir kaç haftalık kullanımdan sonra dostlarınız yüzünüzdeki değişimi farkedecek ve ne kadar gençleştiğinizle ilgili övgüler almaya başlayacaksınız.

Ürünle ilgili tecrübelerinizi yorumlar aracılığıyla bizlerle paylaşarak, kırışıklık kremleri ile ilgili bilgi almak isteyen okuyucularımıza yardımcı olabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.