Et Beni Tedavisi için 10 Bitkisel Çözüm

Et Beni Tedavisi için 10 Bitkisel Çözüm

Et Beni Tedavisi için 10 Bitkisel Çözüm Et beni tedavisi için 10 bitkisel çözüm , vücudunuzda bulunan et benlerini yok ettiği iddia edilen bitkisel kürlerden oluşmaktadır. Et benleri genellikle deri yüzeyindeki iyi huylu et parçaları olarak bilinirler. Boyun, göğüs, yüz, burun, koltuk altı gibi bölgelerde daha çok bulunurlar. Aslında zararsız olan bu benler, estetik olarak görünüşü etkiler. Eğer et benleri ile aranız iyi değilse internette sizlere önerilen et benleri için 10 bitkisel çözüm yazımızı okumalı ve et benlerinden sonsuza kadar kurtulacağım derken derinizden olma riskini nasıl da aldığınızı anlamalısınız.

Et Beni için Yaygın olarak Tavsiye Edilen ama Çoğu Sakıncalı 10 Bitkisel Çözüm

Et beninden rahatsız olan kişilerin aklına hemen cerrahi çözümler gelebilir. Ancak cerrahi çözümlere gitmeden önce evde et beni için yapılabilecek bir çok çözüm yöntemi bulunmaktadır. Evde et beni için internette yaygın olarak tavsiye edilen 10 bitkisel çözüm yolunu derleyerek gerçekten işe yarayıp yaramadığını sizler için araştırdık.

Ancak aşağıda vereceğimiz tedavi yöntemleri ciddi şekilde sakıncalı olabilir. Bilhassa elma sirkesi gibi asidik içerikli ürünler sebebiyle et beniniz tahriş olabilir. Aşağıdaki yazı sıklıkla kullanılan yöntemleri sarkastik bir şekilde ele almaktadır.

Et Beni için Sarımsak Tedavisi

Et beni için sarımsak harika bir tedavi yöntemidir. Sarımsak et benini yakarak düşmesini sağlar. Böylece kolayca et beninden kurtulmuş olursunuz gibi söylentilere inanmayınız. Sarımsak cildinizde istenmeyen etkilere yol açabilir.

Sarımsak ile Et Beni Nasıl Tedavi Edilir?

Taze bir kaç diş sarımsağı temizleyip, püre kıvamına getirin. İçerisine bir kaç tane karanfil atarak iyice ezin. Elde ettiğiniz bitkisel karışımı et beni üzerine sürün ve bir bant ile bölgeyi kapatın. Bu şekilde tüm gün karışımın et beni üzerinde kalmasını sağlayın. Gece yatmadan önce bölgeyi açın ve iyice temizleyin. Eğer ilk seansta et beni yok olmazsa bu uygulamayı en fazla 3 (üç) gün uygulayın. Sonunda et beninin yok olacağını göreceksiniz. ( Yaygın olarak önerilen yöntem tehlikeli bulunmuştur)

Et Beni için Buhur Yağı Tedavisi

Daha önce buhur yağı ile tanıştınız mı bilmiyorum. Ancak aktarlardan temin edebilirsiniz. Çok güçlü ve kuvvetli bir bitkisel yağ olan buhur ile et beni tedavisi yapabilirsiniz.

Buhur Yağı ile Et Beni Nasıl Tedavi Edilir?

Buhur yağını cildinizin hassasiyetine göre saf yada sulandırılmış olarak kullanabilirsiniz. Et beni üzerine direk olarak uygulanan bu bitkisel yağ, sarımsak yöntemine göre daha uzun sürmektedir. Bu yöntemi iki ay boyunca her gün denerseniz, uygulama sonunda et beni düşecektir.

Et Beni için Hint yağı Tedavisi

Hint yağı cilt lekeleri için çok güçlü bir ilaçtır. Ancak et beni tedavisinde bu hint yağını macun kıvamına getirmeniz gerekmektedir. Bunun içinde kabartma tozu kullanacağız.

Hint yağı ile Et Beni Nasıl Tedavi Edilir?

Hint yağı ile kabartma tozunu karıştırıp, macun kıvamına getirelim. Elde ettiğimiz karışımı üç hafta boyunca ve günde 3 (üç) defa et beni üzerine uygulayalım. Eğer üç hafta sonunda et beni hala düşmediyse tedaviye devam etmenizde yarar var.

 Et Beni Nasıl Kesilir?

Eğer biraz cesaretiniz varsa et benini kendinizde ameliyat edebilirsiniz. Tabi kendinizi öldürmenin daha pratik yolları da yok değil. Aslında çok basit gibi gözükse de tam bir prosedür işidir.

Evde Et Beni Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Et beni ameliyatları sadece ve sadece medikal lisansa sahip hekimler tarafından gerçekleştirilmelidir aksi halde sağlığınızı ciddi bir şekilde tehdit edecek komplikasyonlarla karşılaşabilirsiniz

Öncelikle ortamın tamamen sterilize olması gerekmektedir. Bunun dışında makas veya neşter, su, hidrojen peroksit, alkol bulundurmanız gerekmektedir.

Öncelikle canınızın çok yanmaması için bölgeyi uyuşturmanız gerekmektedir. Bunun için buz kullanabilirsiniz. Bölgeyi buz ile 5-10 dakika arasında özellikle de et beni üzerinde durmalısınız. Alan uyuştuktan sonra seri bir şekilde neşter veya makas ile et beni kesilir. Kesme işlemi sonrasında enfeksiyonu engellemek için önce su, sonrasında alkol ve çabuk iyileşmesi için tuz veya antiseptik krem uygulanmalıdır.

Tüm bu tehlikeli işlemler yerine, et beni aldırma ameliyatını tercih etmelisiniz.

Çay Ağacı Yağı ile Et Beni Tedavisi

Doğada güçlü olan bir asidik esansiyel yağ olan çay ağacı yağı, etkili bir cilt lekesi yağıdır. Günde üç kere et beni üzerine çay ağacı yağı sürerseniz kısa süre içerisinde et benini düşürür ve yok eder.

Elma Sirkesi ile Et Beni Tedavisi

Doğası gereği asidik olan elma sirkesi, et beni tedavisinde kullanılan etkili tedavi yöntemlerinden birisidir. Asidik  yapısı sayesinde zamanla et benini kurutur ve düşürür inanışı da doğru olma ihtimaline karşın oldukça tehlikelidir.

 

Elma sirkesi ile Et Beni Nasıl Tedavi Edilir?

Et beni tedavisinde elma sirkesini ısıtarak uygulamak en doğrusudur. Elma sirkesini biraz ısıtın ve bir parça pamuğa dökerek günde üç defa et beni üzerine uygulayın. Kısa sürede et beni kuruyacak ve dökülecektir. Ya da belki deriniz de dökülmeye başlayabilir.

Boğma Yöntemi ile Et Beni Tedavisi

Et beni tedavisinde etkili bir yöntemde boğma yöntemidir. Bu yöntemde et beninin oksijen almasını engellemek gerekir. Bu nedenle et beni üzerine yara bandı, sıvı geçirmeyen bir bant veya oksijeni kesmek için herhangi bir araç olabilir. Et beni oksijeni kesildikten sonra zamanla kuruyacak ve düşecektir.

Aspirin ile Et Beni Tedavisi

Aspirin, et beni tedavisinde kullanılabilecek en kolay yöntemlerden birisidir. Bira det aspirini toz haline getirin ve et beni üzerine uygulayıp, yara bandı ile kapatın. Deriniz dökülmeye başlayabilir. Enfeksiyon kapabilirsiniz. Her şey olabilir AMAN DİKKAT!

İp ile Et Beni Tedavisi

Et beninin kan dolaşımını bir ip ile keserek et beninin düşmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için uzman birinden yardım alabilir veya evde kendiniz deneyebilirsiniz, enfekte edebilir, kolay yoldan hastanelik olabilirsiniz. Başta yapacağınız işi sonda yaparak soluğu doktorda alabilirsiniz.

Bir dikiş ipliği ile et benini sıkıca boğun ve o şekilde bırakın. Kan dolaşımı kesilen et beni zamanla kuruyacak ve düşecektir. Ancak bu yöntem biraz ağrılı geçebilir. Bu nedenle acı çekmek hoşunuza gitmezse diğer yöntemlere bakmanız gerekir. şeklinde önerilen yöntem de alabildiğine tehlikelidir.

Karbonat ile Et Beni Tedavisi

Kabartma tozu ile et beni üzerine harika bir peeling yapılabilir. Böylece et benleri kurur ve düşer. Bunun için yapmanız gereken yeterli miktarda kabartma tozu ve ılık su karışımı olacaktır. Elde ettiğiniz karışım ile cildinizi nazikçe ovun.

Ancak kabartma tozu bazı ciltlerde tahriş yapabilir. Eğer sizde bu durum ile karşılaşırsanız bu tedavi yöntemini hemen durdurun. Kabartma tozu ile tedavi yöntemi, bir veya iki hafta içerisinde et benini düşürecektir. Eğer tahriş durumu yoksa ve inatçı et beni ise tedaviye devam edilmelidir.

Cilt lekeleri ile alakalı arayıp bulamadığınız tüm konulara cilt sorunları kategorimizde bulabilir veya direk olarak cilt lekeleri alt kategorisinden okuyabilirsiniz.

Önerilen tedavi yöntemleri ve et beni düşürme yöntemleri tavsiye niteliğindedir ve doktor önerisi yerini tutamaz.

YORUMLAR

 1. blank Ömer dedi ki:

  Günaydın
  Gözümün altıda küçük bir et beni vardı. Sarmısak kürünü uyguladım bir gün içinde düştü, fakat derimde yanık gibi bir leke kaldı, ve gözümün altında bir torbacık oluştu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Tşk.

  1. blank Levent dedi ki:

   kesmeye falan kalkışmayın her et beni aynı değildir bazılarının çok derin kökleri olur ve bu kök tamamen yok edilmezse sorun tekrarlar buzla bıçakla neşterle bu kökü asla alamazsınız, mutlaka uzman bilgisi gerekir. ayrıca bu yöntem doğru olsa bile buzla değil bunun için uyuşturucu kremler mevcut buzla muzla denerseniz debelenirsiniz ))

   bahsettiğiniz iz için eczanelerde iz giderici merhemler var, şişlik hakkında bilgim yok! ayrıca et benlerini istanbulda 100TL den lazerle yakayarak alıyorlar birden fazla ise fiyatta indirim yapılıyor, ücretlendirme şehirlere göre değişebilir. Benim tam iki kaşımın arasında 1cm uzunluğunda çıktı süpürgem olsa cadı diye taşlanırdım. lazerle aldırdım ağaç kökü sökülmüş gibi oyuk açıldı ama bahsettiğim iz giderici kremle oyuk ya da iz kalmadı.

   1. blank Yasin dedi ki:

    Levent bey benim de iki kaşımın arasında nasıl çözüm bulabilirim ulaşabilir mısıniz

    1. blank Aslıhan uslu dedi ki:

     konu ile ilgili detaylı bilgi veriyorlar

  2. blank Ayşe dedi ki:

   Ya merhaba aynı şey benim de başıma geldi leke ve torbadan nasıl kurtuldunuz acaba?

 2. blank Metin dedi ki:

  Arkadaşlar et beni et çıkıntısın çözümünü bulduk denedik denettirdik günde 5 defa Sürüyorsun bitki yağı 15 günde kömür gibi yapıp döküyor fiyatı 30 tl.
  Reklam vermek için site yöneticisine ulaşın.

 3. blank Çiğdem dedi ki:

  Aaaa süper bahsedilen bitkisel ilacı ben kullandım hepsini döktü süper şey.

  1. blank ARZU dedi ki:

   İLAÇIN ADI NE

  2. blank Kader dedi ki:

   Et benleri için bahsettiğiniz bu kömür gibi yapıp döken bitki yağının adı nedir acaba lütfen söyler misiniz çok ihtiyacım var

 4. blank almila dedi ki:

  Ben diğer yorumları okudum bu uygulamaları uygulayınca iz çikiyomus (bazılarında) ben elma sirkesi ni kullanmak istiyirum acaba iz cıkarmı yardımcı olursaniz sevinirm

 5. blank Ece dedi ki:

  Sarımsak ve karanfil uyguladim.1 gün boyunca beklettim.kesinlikle uygulamayin. Et benim düşmedi ve 3. Dereceye yakın yanik oldu cildim. Hastaneye gideceğim yanik tedavisi için. Bu tarz şeyler uygulamak yerine en sağlıklısı hastaneye gitmek..

  1. blank Samet Ulusoy dedi ki:

   Geçmiş olsun Ece hanım, haklısınız. Sitemizde yazılan yazılar tedavi amaçlı değil. Her sorun için öncelikle doktorunuza görünmeniz gerekir. Yaşadığınız sorun için çok üzgünüm. Tekrar geçmiş olsun.

 6. blank --- dedi ki:

  Ben denedim sarımsak tedavisini
  Et ben düştü fakat et benin olduğu yer ve cevresi yanık durumunda. Nasıl geçecek bilmiyorum. Belki gecer diye 1 aydir bekliyorum ama bir türlü geçmiyor.

 7. blank Ahmet dedi ki:

  Bende sarmısak uyguladım. Vücudumun üç ayrı yerinde vardı. Hava alan iki yerde kabardı ama henüz düşmedi. Bir yerde hiç hava almadığı için sivilce kabardı, fakat çevresinde de kabarcıklar oluştu, cildim de derecesini bilmiyorum ama yanık oluştu. Umarım sabah düşmüş olur da bu kadar eziyete değer bari.

 8. blank Gani dedi ki:

  O sarımsak ve karanfil et beni düşüren geri zekalı kimse önce kendi denesin bı resmen beni cayır cayır yaktı 10 gün hastanede yanık tedavisi oldum insafsız birde uç gün deneyin diyor Allah cezanı versin

 9. blank ozan dedi ki:

  Cild doktoruna gidin oksijen ile üç saniyede alıyorlar. Akıl bedava?

  1. blank Rudolfo dedi ki:

   Et beni aletin yaninda nasil acipta al diyelim akli bedava olan kardes

 10. blank irmak dedi ki:

  En güzeli elma sirkesi ben denedim ve faydasını gördüm ey beni 4. gün yok oldu ve iz falanda yok en güzeli elma sirkesi akşamları yatmadan önce cildi ılık suyla temizleyip pamuğu elma sirkesi ne batırıp yara bandı ile kapatıp sabah tekrar cildi temizledim ve 4. Gün eğ beni yok oldu

  1. blank Baran dedi ki:

   Irmak tekrardan ciktimi et ben

  2. blank Sıla dedi ki:

   Irmak yara oldumu et benin ben yaptim yara oldu

 11. blank şahin dedi ki:

  ARKADAŞLAR BOŞU BOŞUNA PARANIZI HARCAMAYIN METİN ŞAHİN HOCA BU ET BENLERİ YADA ET ÇIKINTISININ TAMAMEN DOĞAL VE BİTKİSEL ÇÖZÜMÜNÜ BULMUŞ 20 KİŞİ KULLANDI HEPSİNİNDE ET BENLERİ VE ET ÇIKINTISI YOK OLDU BU SIVI BİTKİ YAĞINI GÜNDE 3 DEFA ET BENİ YADA ET ÇIKINTISININ ÜSTÜNE SÜRÜYORSUNUZ 15 GÜNDE YOK OLUYOR 05052135467 BUDA TELEFONU SİPARİŞ VERİYORSUN EVE TESLİM KAPIDA ÖDEME VE MÜKEMMEL SONUÇ SONRADA KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORSUNUZ SİYAH BENLERE VERMİYOR GÖZ KAPAĞINDA ET BENLERİNE VERMİYOR BİLGİNİZ OLSUN
  HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN

  1. blank songül dedi ki:

   selam ilacın adını öğrenebilir miyiz? önden araştırma yapmak için mümkünse

 12. blank Ömer dedi ki:

  Arkadaşlar Mert hoca var o kendisi doğal bitkisel bir ilaç bulmuş ben aldım günde 3 defa bu sıvı ilacı et benine sürdüm 15 günde yok oldu süper bir ilaç benim boynumda irili ufaklı bir sürü et beni vardı hepsi yok oldu kesinlikle tavsiye ederim

 13. blank Adem dedi ki:

  Bende de et benleri vardı metin hocanın ilacını aldım kullandım hepsi yok oldu çok güzel ilaç ile yarıyor

 14. blank Can dedi ki:

  -Metin hocam sizlere çok teşekkür ederim boynumdaki et benleri ve et çıkıntıları yok oldu ilaç gerçekten düper sonuç almak güzel arkadaşlar tavsiye ederim metin hocanın telefonunu vereyim sipariş vermek isteyen olabilir 05052135467 tekrardan teşekkürler

  1. blank zehra dedi ki:

   Gerçekten gidiyormu . Benimde dogustan et benleri var geçer mi bide metin hocaya nasıl ulaşabilirim

  2. blank zehra dedi ki:

   Gerçekten gidiyormu
   benimde dogustan et benlerim var geçer mi ..bide bahsetiniz metin hocaya.nasıl ulasabilirim

 15. blank ÇİĞDEM dedi ki:

  ARZU HANIM KADER HANIM BAHSETTİĞİM İLAÇ METİN HOCANIN İLACI BU İLACI BEN KENDİMDE KULLANDIM BAŞKA BİR MESLEKTAŞIMDA KULLANDI İKİMİZİNDE ET BENİ YOK OLDU GERÇEKTENDE METİN HOCA SÜPER BİR İLAÇ YAPMIŞ İLACI SÜRDÜĞÜN ET BENLERİ YOK EDİYOR KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM METİN HOCA SİYAH ET BENLERİNE VERMİYOR BİRDE GÖZ KAPAKLARINDA OLUŞAN ET BENLERİNE VERMİYOR HABERİNİZ OLSUN 05052135467 BU DA TELEFONU İSTİYON EVE TESLİM KAPIDA ÖDEME

 16. blank Mustafa dedi ki:

  Boynumu ve yüzümü berbat etti bu sarımsak ve karanfil kesinlikle yapmayın arkadaşlar bu siteyi de ŞİKAYET edeceğim

  1. blank Yaprak dedi ki:

   yorumunuz olumsuz olmasına rağmen yayınlıyorum ki okuyucularımız faydalanabilsin. Öncelikli olarak geçmiş olsun ancak bitkisel tedavi yöntemleri hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerini tutamaz bu yüzden agresif kullanımlardan kaçınmak gerekir.

 17. blank Zeynep dedi ki:

  Metin hocanın ilacı süper

 18. blank zehra dedi ki:

  kaynım da et benler i vardı metin hocanın ilacı gerçekten de güzel bir ilaçmış hepsini yok etti 05052135467 metin hocanın telefonu zaten yorumlarda da varmış kesinlikle tavsiye ederim siyah benlere göz kapağındaki benlere vermiyor ilk etapta et beni yada et çıkıntısnın watsaptan kendisine fotosunu atıyorsun bu ilacı bende kullanabilirim mi diye o size dönüş yapıyor zaten kesinlikle tavsiye ederim

 19. blank Harun dedi ki:

  Arkadaslar burnumda et ben var gecmesi icin elma sirkesi suruyom sizce gecermi yardimci olun lutfen

  1. blank İbrahime edibe dal dedi ki:

   Arkadaslar metın hoca dedıgınız kişi guvenilirmı sahte sitelerle karsılasıyorum hep lütfen yardımcı olun guvenilirmi bende de aynı problem var birde ilacın fıyatı ne kadar simdiden tsk

   1. blank Yaprak dedi ki:

    Merhaba. Metin hoca yorum yollayan birinin tavsiyesidir. Kişi ile site olarak bir ilgimiz yoktur. Güvenilirliğini kendiniz sorgulamalısınız. Herhangi bir şekilde et beni tedavisinde etkililiği ya da güvenilirliği konusunda referans olamayız. Geçmiş olsun

   2. blank Sahin dedi ki:

    Evet guvenebolirsiniz ilaci bizzat ben kullandim et benlerini yok ediyor

 20. blank şerif dedi ki:

  müjde bana ulaşın yeter o dertten kurtulursunuz arkadaşlar bende aynı durumu yaşadım boynum etrafında bir suru et beni vardı denemediğim yöntem kalmadı ama hepsi boşa çıktı yurt dışında bir bayanla tanıştım ve o et benleri gördü bir ilaçla hepsi biteceğini söyledi inanmadım yurt dışına gidip geldiğinde bana o ilaçtan getirdi kullanmaya başladım inanın ilk kullandığımda ertesi gün baktığımda kuruyorlar öyle üzün bir tedavi olmadı bir kaç gün içinde yok olup gittiler işinize ve günlük hayatınıza hiç bir engeli yok çok basit oldu ilaç fiyatıda öyle pahallı değildi 40 liraya geliyordu ben ilaç satıcısı veya bazarlamacı değilim ama benim gibi o benlerden kurtulmak isteyen varsa yardımcı olabilirim

 21. blank ARZU YAHŞİ dedi ki:

  SİZİN TAVSİYE ETTİGİNİZ BU SARIMSAK VE KARANFİL TEDAVINIZ KUSURA BAKMAYIN EŞİMİN DERISINI YAKTI VE SIZ BOYLE BISEYE EMIN OLMADAN INSANLARA NASIL UYGULAYIN DIYEBILIYORSUNUZ INSANLAR SIZE INANIP BİR ŞEKILDE YAPIYORLAR … YA YAPILIŞINI ADAM AKILLI ANLATIN YADA VEREBILECEGI ZARARLARDANDA BAHSEDIN KI BİLGİMİZ OLSUN … DENIZ YANIGI BILE BU ŞEKILDE OLMAZ DERİSİNİ YÜZDÜ … NASIL INSANLARIN CANINI BU ŞEKILDE SIZLERE INANDIRIP ACITABILIYORSANIZ BIZDE GEREKENI YAPMASINI BILRIIZ

  1. blank Yaprak dedi ki:

   Arzu Hanım geçmiş olsun. İyi hoş demişsiniz ancak konuyla ilgili tıbbi uyarı kırmızı fontlarla yazının başlangıcında yapılıyor ve oraya da yeni eklenmedi. Aylardır orada uyarı.

 22. blank Müjo dedi ki:

  ALLAH belanızı versin kardeşim sizin yüzünüz eti yandı ateş ateş yanıyo sarimsak karanfil yapmayın hastanelik olursunuz

  1. blank Yaprak dedi ki:

   geçmiş olsun ancak yazıyı doğru okuyup anladığınıza emin misiniz?

 23. blank şerif dedi ki:

  yukarda et beni ilacı var bende yazmışım.yüzlerce mail aldım hepsine’de dönüş yaptım yerimi adresimi ve telefonumu’da vermişim hiç bir allahın kulu gelen olmadı.biri çıkıpta ya ben gidip bu ilacı göreyim olmadı..? insanlardaki güvensizlik art niyet yalnış düşünce en üst seviyede ya arkadaş kimseden’den 5 kuruş bile talep etmedim. her kimde et beni varsa eşini dostunu arkadaşını babasını güvendiği inandığı birini yanına alsın gelsin. ben istanbulda yaşıyorum kesinlikle vücudunuza ve sağlığınıza hiç bir zarar vermeden yok ediyorum et benleri. bu kadar samimi söylüyorum. NOT. kimse ilacın adı soyadını sormasın gelsin her şeyi kendi gözleriyle görsün…