Mustela Pişik Kremi Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Mustela Pişik Kremi Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Mustela 123 Vitamin Bariyer Krem nedor nasıl kullanılır? Doğal aktif bileşenlerin özel olarak formüle edilmesi ile elde edilen Mustela 123 vitamin bariyer krem Pişiğe karşı etkin bir çözüm sunuyor. Pişik sorununa eşlik eden tahriş ve cilt kızarıklığı gibi sorunları ortadan kaldırmasıyla da bilinen bu kremin içeriği % 98 oranında doğal bileşenlerden oluşuyor. Bebeklerin hassas cilt yapısı ile uyumlu olduğundan tüm anneler tarafından güvenle kullanılabiliyor.

Mustela 123 Vitamin Bariyer Krem Nedir ?

Doğal bileşenler kullanılarak üretilen ve pişik sorununu gidermesi için hazırlanan bir krem türüdür. Parfüm ve aynı zamanda paraben içermeyen krem bebeklerin doğumundan itibaren her gün kullanılabilir. Bebeklerin pişik sorunundan kaynaklı olarak yaşadıkları yanma hissi, sızı hissi gibi sıkıntılarını da ortadan kaldırır. Özellikle gece saatlerinde bebeklerin daha rahat bir uyku süreci yaşamalarına yardımcı olur.

Mustela 123 Vitamin Bariyer Krem Ne İşe Yarar ?

Bebeklerde popo ve kasık bölgesinin uzun süre ıslak kalması cildin tahriş olmasına neden olur. Kısa sürede bu tahriş pişiğe dönüşür. Mustela 123 vitamin bariyer krem mevcut pişiği tedavi eden ve aynı zamanda cildin ihtiyacı olan nemi de kazandıran bir krem türüdür. Yeniden bebeklerde pişik oluşmasını önleyerek cilt üzerinde koruyucu bir katman oluşturur. Cilt tarafından hızla emilir ve kolaylıkla durulanır. Bebeklerin altının bezlenmesinden hemen önce kullanıma uygundur.

Mustela 123 Vitamin Bariyer Krem Faydaları Nelerdir ?

*Bebeklerde pişik sorununu ortadan kaldırır.
*Yeniden pişik oluşmasını önler.
*Cildi nemlendirir ve yumuşatır.
*Pişikten kaynaklanan yanma hissi, sızı, ağrı ve kaşıntıyı giderir.
*Ciltte çatlak ve pullanma gibi tahrişe bağlı sorunlar ortaya çıkmasını engeller, mevcut sorunları giderir.

Mustela kremden tam etki görmek için düzenli kullanmanız gerekmektedir.Düzenli kullanımda bebeklerde pişik sorununu çok hızlı bir şekilde geçirdiğini görebilirsiniz.

Mustela 123 Vitamin Bariyer Krem Nasıl Kullanılır ?

Bebeğin altı tamamen temizlendikten ve kurulandıktan sonra krem az miktarda uygulanır. Kalın bir tabaka halinde sürülmesi önerilir. Çok bastırmadan hafifçe ovularak uygulanması kremin cilde çok daha etkin bir şekilde nüfuz etmesine yardımcı olur. Her bez değişiminin ardından uygulanmasında bir sakınca olmaz. Krem özel yapısı sayesinde tamamen durulabilir özelliktedir. Yeni uygulama öncesinde bebeğin cildi kremden arındırılmalıdır. Her yaştan bebeklerde kullanılabilir.

Mustela 123 Vitamin Bariyer Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Mustela 123 vitamin bariyer kremin bilinen, tespit edilmiş bir yan etkisi bulunmuyor. Ancak içerisinde bulunan maddeler % 98 oranında doğal olsa da çeşitli alerjik reaksiyona neden olabilir. Bu nedenle beklenmeyen bir durumla karşılaşıldığında mutlaka uygulama yapılan bölgenin bol su ile yıkanması gerekir. Hemen sonrasında bir sağlık kuruluşuna başvurulması önerilir.

Mustela 123 Vitamin Bariyer Krem Kullananlar

Krem genellikle anneler tarafından kullanılıyor. Anneler bu kremden oldukça memnun kaldıklarını ve bebeklerindeki pişik sorununu kısa zamanda ortadan kaldırdığını dile getiriyor. Bu nedenle kendi çevrelerine de kremi önerdiklerini belirtebiliriz. Mustela 123 vitamin bariyer kremi kullananların tavsiyeleri bu kremi demek isteyenler için rehber niteliği taşıyor.

Mustela 123 Vitamin Bariyer Krem Hakkında Sorular

Mustela 123 vitamin bariyer krem yetişkinlerde de etkili olur mu?

“Cevap”Yetişkinlerde meydana gelen pişik sorunu üzerinde de etkili bir kremdir.

Mustela 123 vitamin bariyer krem alerji yapar mı?

“Cevap”Formülünde alerjik reaksiyon riski minimuma indirgenmiş olsa da alerji yapma riski mevcuttur.

Mustela 123 vitamin bariyer kremle yok olan pişik yeniden oluşur mu?

“Cevap”Yapılan testlerde pişiğin yeniden oluşma riskinin % 80 azaldığı tespit edildi.

Yeni doğan bebeklerde kullanılabilir mi?

“Cevap”Yenidoğan bebekler için de uygun bir formüle sahiptir.

Mustela Pişik Kremi Fiyatı Nedir

Mustela 123 vitamin bariyer krem satış fiyatı 15 TL’dir.

Uyarı ! Sitemizdeki tüm yazılar gibi pişik kremlerinden olan mustela pişik kremi yazımızda sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.Tavsiye ve öneri niteliği içermez kullanmak kişinin kararıdır.Doktorlara danışmadan ilaç kullanımını desteklemiyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.