Rihanna’nın Güzel Vücudunun Sırrı

Rihanna’nın Güzel Vücudunun Sırrı

Herkes tarafından bilinen Rihanna’nın güzel vücudunu kıskanmayan bayan yoktur. Fiziği ile göze hitap eden şarkıcı bu güzelliğini nasıl koruyabildiği merak konusudur. Rihanna’nın ropörtaj da verdiği bilgilere göre spor yaparak vücudunu koruduğunu söylemiştir. Rihanna, turnelerinde bile spora zaman harcadığını ve spor hocalarını yanından ayırmadığını dile getirmiş. Saat kaç olursa olsun canı spor yapmak istediği vakit spor hocasıyla beraber spor yaptığını dile getirdi.

Ayrıca Rihanna 60 kilo ve 1.72 boyundadır. Vücudunu spora borçlu olduğunu defalarca dile getirmiştir. Spor tercihleri arasında ise koşu bandı ilk sıra da gelmektedir. Ağırlık olarak kardiyo egzersizlerine de yer vermektedir.

Vücut Sırrı ve Diyeti

Spor hareketlerini her fırsatta yapmaktadır. Bazı zamanlar da sahne arkasında bile yaptığını söylemiştir. Vücudunda en beğenilen yer ise bacakları ve poposudur. Bundan dolayı spor yaparken bu bölgelere daha çok ağırlık verdiğini belirtmiştir. Bir bayan güzel bir kalçaya ve incecik bacaklara sahip olması gerektiğini düşünmektedir. Bundan dolayı genetik olan kalın bacaklarını da inceltmeye çalışmaktadır.

Kişinin kalçası güzel oldukca giydiği herşeyin yakışacağını düşünenlerden. Genetik bakımdan dolayı siyahı ve melezlerin sahip olduğu kalçalara sahip olduğundan kendini huzurlu hissetmektedir.

Sırrının hindistan ceziyi suyu olduğunu açıklayan Rihanna, yeteri kadar içmediğinden bunun yerine hindistan cevizi suyu içtiğini ve vücudunun şekillenmesindeki en büyük etken olduğunu belirtti.

Diyet programında ise yeme alışkanlıklarında ufak tefek de olsa değişikliklerin faydalı olduğunu ve her öğünün başında sebze tükettiğini dile getirmiştir.

Egzersiz Programı

Egzersiz programını bir gün ara ile yapmaktadır. Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri egzersizlerini yapmaktadır.

  • Sıçrama ve yürüyüşü içeren karın hareketleri
  • İki bacakta ayrı olmak şartıyla 15 kez sıçrama hareketi. Sıçrama hareketi ise, sıçrarken bacaklar açılır ve kollaryukarı da birleştirilir. Daha sonra hareket aynı şekilde 15 defa tekrarlanır.
  • Sıçrama hareketini ise Rihanne, 60 defa yapmaktadır.
  • Kardiyo hareketlerinde 15 kez şınav ve 50 kez olduğu yerde koşmaktadır.
  • Çömelip zıplama hareketini ise 5 defa tekrarlamakta.
  • Kalça sıkılaştırma hareketlerini her bulduğu fırsatta yapmaktadır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.