Doğal Yollardan Tüy Sarartma Yöntemleri

Doğal Yollardan Tüy Sarartma Yöntemleri

Kadınlar kusursuz bir cilde sahip olmak ister. Vücutta çıkan Tüyler siyah olduğu zaman göze çok kötü gelir. Tüy Sarartmak için güzel ve etkili bir yöntem kullanmanız lazım. Eğer Tüyler doğal olarak sararmazsa yine göze kötü gelen bir görüntü ortaya çıkar.

Doğal Yollardan Tüy Sarartma Yöntemleri

Bunu hesaba katarak, doğru ve mantıklı bir yoldan sarartma yapın. eğer doğal olmayan, sırf kimyasal olan yöntemlerle bunu yaparsanız kesinlikle olumsuz sonuçlar alır ve sağlığınız da ciddi anlamda etkilenmiş olur. Bacaklarda çıkan tüyler çok önemlidir. İnsanların görme ihtimalleri olduğu için çok daha derin bir sarartma ve daha mantıklı yöntemler kullanılması lazım.

Oksijenli Suyla Sarartma Yöntemleri

Doğal Yollardan Tüy Sarartmak için etkili ve sağlıklı yöntemlerden biri. İlk olarak bir kap içerisine 3 Kaşık Oksijen ekleyin. Sonrasında ise bir miktar da amonyakla beraber karışım yapın. pamuğu batırarak, bacaklarınız veya diğer bölgelere kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu işlemden sonra Tüyler sararır. Bikini bölgesine, koltuk altı ve diğer bölümlere de bu işlemi yapabilirsiniz . kesin sonuçlar almak için her zaman mantıklı ve daha düzgün yöntemleri kullanın. Bu yöntemle beraber kısa sürede istenmeyen kalın ve siyah tüyler yerini sararan ve incelen tüylere bırakacak. Ancak Oksijeni abartmadan ve dozunu kaçırmadan sürmeniz lazım.

Doğal Tüy Sarartma Yöntemleri

Doğal yollardan biri de lazer. Lazeri insanlar kötü olarak görebilir. Ama çoğunluk bu yöntemi kesin kullanmaktan yana. Çünkü bu yöntemle beraber çok daha derine kadar işleyen harika sonuçlar sizleri bekliyor. Tüylere direkt olara Lazer etkisi yaptığınız zaman, kısa sürede tüyler sararır. Artık tüyleriniz daha sarı ve daha temiz gözükür. Lazerin uç tarafından bulunan ışınlar sayesinde kısa sürede kesin sonuç almak artık çok ama çok daha kolay.

Doğal Yoldan Tüy Sarartmak için asla “ Jilet” kullanmayın. Göbek ve Bikini bölgelerinde Jilet kullandığınız zaman, kıllar daha kalın ve daha siyah çıkar. Buda sizin zarar görmenize neden olur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Maddi Yardım