Sivilceler için Jeller

Sivilceler için Jeller

Bu yazımızda sizlere sivilce gideren jeller hakkında bir kaç yazı paylaşmak istiyorum. Sivilce geçiren jeller kısa süre içerisinde sivilcelerin boyutunu küçülterek , kızarıkları alarak cildinizi normal pürüzsüz bir cilde çevirebilirsiniz. Sivilce sorununuz eğer çok büyük düzeyde değilse bu jeller size çok yardımcı olacaktır.

Sivilceler için Jeller ve Fiyatları

Sivilcelere iyi gelen ve sivilcelere iyi gelen jeller için aşağıdaki krem önerilerini inceleyebilirsiniz.

Clean&Clear Advantage Sivilce Jeli

Clean&Clear Advantage Sivilce Jeli, yaklaşık olarak 3-4 saat içerisinde cilde etki ederek, sivilcelerin kurumasına ve küçülmesine yardımcı olur. Aynı zamanda tahrişe neden olmadan sivilceleri küçültürken, aynı zamanda da ciltteki yağlanmayı kontrol altına alır. Hemen hemen her cilt için uygun bir jeldir. Bu jel sadece sivilcelerin olduğu bölgelere uygulanabilir. Fiyatı : 50 TL’dir.

Neutrogena Visibly Clear Sivilce Jeli

Neutrogena Visibly Clear Sivilce Jeli , sivilceli olan bölgeye uygulandığı andan itibaren hızlı bir şekilde sivilceleri kurutmaya başlar. Yaklaşık olarak 2-3 saat içerisinde cildinizdeki sivilceler küçülmeye başlar ve sivilcelerden dolayı kızarıklıklar azalır. Fiyatı : 70 TL arasındadır.

Dr. Murad Gentle Blemish Treatment Akne Bakım Jeli

Dr. Murad Gentle Blemish Treatment Akne Bakım Jeli, biraz daha detaylı bir sivilce jelidir. İçerisinde barındırdığı antioksidanlar sayesinde yaklaşık olarak 15 gün içerisinde cildinizde bulunan sivilceleri yarı yarıya azaltır. Aynı zamanda sivilce bölgesinde yağ kontrolünü eline alarak , yağlanmayı önler. Fiyatı : 250 TL arasındadır.

Vichy Normaden Sivilce Jeli

Vichy Normaden Sivilce Jeli , içerisinde salisilik asit olan bir jeldir. Vichy Normaden , 2 gün içerisinde sivilcelerin yok olmasını sağlar. Ayrıca sivilce jelinin tüpü ufak olduğunda dolayı cebinizde bile rahatça taşıyabilirsiniz. Fiyatı : 200 TL civarındadır.

Roc Dermatologic Purif-AC Sivilce Jeli

Roc Dermatologic Purif-AC Sivilce Jeli, sivilcelerin kabarık görüntülerini alarak , kızarıklık olarak gözüken kırmızı lekeleri de yok eder. Yalnızca sivilcelerin olduğu bölgeye sürülmelidir. Aynı zamanda içerisinde alkol bulunmaktadır. Bu nedenle jeli sürerken gözünüze gelmemesi için önleminizi alın. Fiyatı : 50 TL arasındadır.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.