Cilt Bakımı

Sivilcelere İyi Gelen Sivilce Sabunları

Sivilcelere İyi Gelen Sivilce Sabunları

Sivilcelere iyi gelen sivilce sabunları hakkında sizler için biraz araştırma yaptık ve cildinizdeki sivilcelerden bir an önce kurtulabilmeniz için hangi sivilce sabunu iyi ve sivilce sabunu fiyatları hakkında bilgiler paylaşmak istedik.

Sivilcelere İyi Gelen Sivilce Sabunları

Sivilcelerin ciltten uzaklaşması için en önemli şeylerden bir tanesi cildin iyi bir şekilde temizlenmesidir. Cilt için daha doğrusu sivilceler için kullanacağınız sabunlar cildiniz için büyük önem taşır.

Özellikle sivilceli ciltler farklı vitamin ve minerallere ihtiyaç duyarlar. Bu vitamin ve mineraller sivilce sabunları içinde bulunur. Böylece her cilt yıkandığında sivilce sabunu içerisindeki vitamin ve mineralleri enzimler. Kısa sürede sivilceler de yok olur.

Sivilcelere iyi gelen sivilce sabunları hakkında detaylı olarak sizlere bilgilendirme yapalım. Sivilce sabunları tamamen  bitkisel içeriğe sahiptir ve sivilceleri yok edici etkiye sahiptir.

Sivilcelere İyi Gelen Sabunları

Sivilcelere iyi gelen sivilce sabunlarından bir kaç tane örnek ve çeşit vermek istiyorum. Bu sivilce sabunlarını aktarlardan satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Kısa süre içerisinde bu sabunlar sivilcelerinizi çok çabuk geçirecektir.

Kekikli Sivilce Sabunu : Kekik bildiğiniz gibi cilde iyi gelen bir baharattır. Kekik cildi yumuşatır , kan dolaşımını hızlandırır ve kan dolaşımını arttırır. Kekikli sabunda bir çok cilt uzmanı tarafından tavsiye edilen bir üründür. Türkiye’de üretimi Gaziantep’te sağlanmakla beraber sivilceleri bir hafta kadar kısa bir sürede yok eder. Kekikli sivilce sabunu cilde uygulandığında biraz yaksa da cilde iyi geldiğini unutmayın. Fiyatı yaklaşık olarak 10-15 TL arasında değişmektedir.

Kekikli Sivilce Sabunu

Neutrogena Sivilce Sabunu : Hem ülkemizde hemde dünyada popüler olan Neutrogena markasının ürettiği sivile sabunu ile cildinizi temizlediğiniz de yaklaşık 12 saat içerisinde etkisini görebiliyorsunuz. Tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olan bu sivilce sabunu kozmetik ve cilt bakımı ürünü satan mağazalarda 15-20 TL arasında satılmaktadır.

Neutrogena Sivilce Sabunu

Bello Dora Sivilce Sabunu : Günlük kullanım için üretilmiş olan bu sivilce sabunu hem anti-bakteriyel hemde mikrop kırıcı özelliğe sahip bir sivilce sabunudur. Cilde uygulandığında gözenekleri açar ve temizler. Bununla beraber cildi gerginleştirir. Bu sivilce sabunu içerisinde biberiye , kükürt ve kil mineralleri bulunmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gizem dedi ki:

    Bello dora sivilce sabunu normalde günde 2 kere kullanılıyormuş ama ben cildim yağlı olduğu için günde 3 kere kullanıyorum bunun bir zararı olurmu. Birde bu sabun sivilceleri tamamen yok ediyormu?

BİR YORUM YAZ