Siyah Maske İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? Faydaları

Siyah Maske İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? Faydaları

Son günlerde oldukça popüler olan ve insanların dikkatini üzerine çekmeyi başaran Siyah Maske, her cilde uygun olarak kullanılabilecek, polifenollerin doğal yapısının kesinlikle bozulmadan üretilmesiyle ortaya çıkarılan bir maske türüdür. Siyah rengini doğal yapısından alması nedeniyle problem yaratmayacak içeriklere sahip olan bu maskeyle birlikte, her cilt yapısına uygulanacak eşsiz bir bakım ve onarım unsuru da elde edebilirsiniz.

Siyah Maske

Cildinizdeki kan dolaşımını hızlandırmasıyla birlikte gençleşmenizi sağlayacak unsurları sizlere sunan, daima nem oranının düzenlenmesinde fayda sağlayan yapısı ve uygun fiyatlı olmasıyla ön plana çıkan Siyah Maske, özellikle sivilce ve siyah noktalardan yakınan herkesin tercih etmesi ve kullanması gereken bir üründür.
İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz, doğal yapısıyla ön plana çıkan ve birçok faydayı beraberinde getiren Siyah Maske, içerdiği doğallığı ve polifenoller etkisiyle birlikte, kısa zamanda etki sağlamaktadır. Aradığınız kaliteli maske kullanımı sonucunda mükemmel bir cilt yapısına erişmek isterseniz, dilediğiniz zamanlarda satın alabileceğiniz birçok markanın ürettiği maskelerden kullanabilirsiniz, cildinizin güzelleşmesini, gençleşmesini ve belli başlı problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Siyah Maske Nasıl Kullanılır?

Siyah Maske kullanımlarında genel tez olan unsurların başında, uygulamadan önce sıcak bir duş almanız veya yüzünüzü sıcak suyla yıkamanız olacaktır. Gözeneklerinizin açılmasını, her zaman daha verimli bir etki sağlaması anlamında önem arz eden bu uygulama sonrasında, hazır olarak satılan siyah maskeleri kıvamını yakalayacak şekilde bir kapta hazırlayıp, yüzünüze sürebilirsiniz. Yüzünüzün her yerini kaplayacak, ancak ağza ve göze gelmeyecek şekilde dikkatlice sürün. İlk yarım saat ciddi oranda etkiye ulaşabileceğiniz Siyah Maske ile ilk kullanımda cildinizin gençleştiğini ve her zamankinden daha canlı ve parlak olduğunu hissedeceksiniz. Her gece yatmadan önce kullanmanızın uygun olduğu bu maske ile üçüncü gün sonunda ciddi bir gelişme görmeniz mümkün olacaktır. Toplamda sekizinci uygulama sonucunda cildinizdeki tüm akne lekeleri, sivilce belirtileri ve siyah noktaların yok olduğunu görmeniz de mümkün olacaktır.

Siyah Maske Faydaları

Cilt problemi yaşayan insanların sıklıkla tercih ettiği maskelerin en genci ve en popülerlerinden birisi olmasıyla bilinen Siyah Maske faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

– İçerdiği çinko, kalsiyum, potasyum, mineraller ve vitaminler sayesinde, her zaman besleyici bir etki sunar.
– Yüzde yer alan sivilcelerin ve siyah noktaların yok edilmesinde etkilidir.
– Yüzdeki nem oranın düzelmesini ve cildin nemlenmesini sağlar.
– Kan dolaşımını hızlandırır.
– İltihap önleyici etkiye sahiptir.
– Ciltte yer alan yaşlanma etkilerini yok eder ve azaltır.
– Cildin yenilenmesini sağlayarak, cilt de detoks etkisi oluşturur.
– Cildinizin temizlenmesini, ölü cildin temizlenmesini, hücrelerin temizliğini ve hafiflik hissi oluşturacaktır.

blank

 

Siyah Maske Marka ve Fiyatları

Piyasadaki en fazla kullanılan ve tercih edilen Siyah Maske Marka ve Fiyatları listesi, şu şekildedir;

Ostwind Siyah Maske Fiyatı; 8.99 TL,

Marie Claire Paris Siyah Maske Fiyatı; 9.95 TL,

Farmasi Siyah Maske Fiyatı; 8.99 TL,

Organix Siyah Maske Fiyatı; 12.49 TL,

Agiva Siyah Maske Fiyatı; 12.90 TL,

Watsons Siyah Maske Fiyatı; 14.90 TL,

Pakface Siyah Maske Fiyatı; 9.80 TL

Naturface Siyah Maske Fiyatı; 14,38 TL

Farmasi Siyah Maske Fiyatı; 29,99 TL

Garnier Siyah Maske Fiyatı ; 21,90 TL

Maia Siyah Maske Fiyatı ; 25,00 TL

Procsin Siyah Maske Fiyatı; 14,90 TL

Ürünün Bilinen Diğer İsimleri

 • Black maske
 • Siyah nokta temizleme maskesi
 • Soyulabilir siyah maske
 • Siyah nokta maskesi
 • Kara maske

blank

Siyah Maske Kullanıcı Şikayetleri

Her üründe olduğu gibi Siyah Maske kullanıcıları da Siyah Maskenin yan etkilerinden dolayı rahatsızlık duyabiliyor. Bu rahatsızlıklar şu şekilde;

 • Bazen siyah maskenin yüze yapışıp çıkarmakta zorluk yaşanması,
 • Kullanım sonrasında alerjik reaksiyonların etkisiyle yüzün kızarması,
 • Maskenin soyulma aşamasında maske ile beraber gelen tüylerden sonra yerine bir tık daha kalın tüylerin çıkması,
 • Siyah gözeneklerin çıkması sonucu gözeneklerin açık kalması,
 • Yüzde oluşan yanma hissi,
 • Bir takım alerjik reaksiyonlar.

Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda adını fazlasıyla duyuran siyah maske,  kullanıcılarında nasıl bir izlenim bırakıyor sizlerde bilin istedik. Siyah maske kullanıcı yorumları internetteki kaynakları derleyerek size sunmak istedik;

 • Bende siyah maske aldım. Bir paketin içinde 12 siyah maske ve 1 cilt enerji kremi ve çok memnunum annemle kullanıyoruz. Kırışıkları gerçekten azaltıyor.
 • Sİyah noktaları temizliyor ama yağ bezelerine dokunmuyor. Ufak tüyleri çektiğinden yüzü kızartıyor.
 • Ostwint marka cilt maskesini eczanede rastlayıp meraktan aldım. Asil korkum ise yaramamasın dan ziyade cildimde kötü reaksiyon göstermesiydi. Zira bu maske tarzı şeylere pek güvenmem. Ama maskeyi soyduktan sonra farkı gerçekten hissettim. Pürüzler gitmiş gibiydi ve ben bunu kullanmadım dememek için haftada bir kullanırım, öneririm de.
 • Bende alerjik reaksiyona sebep oldu ve çok hoşuma gitmedi. Yüzüm 2-3 saatte evet kendine geldi. Ama garip bir parlaklık var yüzümde ve bu parlama deri gözeneklerinin kendini yenilemesiyle oluyor. Aslında 1 defaya mahsus kullanmak gerek. Fazlasının yüzü tahriş edeceğinin düşüncesindeyim.
 • Yüzdeki tüyleri de çektiğinden bir çeşit ağda görevi gördüğünü düşündüğüm maskedir. Zira fark etmeden sürdüğüm için tek kaşımın ucunu götürmüşüm. Saç diplerine de fazla girince sağlam sıkıntı yaşadım soyarken.
 • Ha bir bant yapıştırmışsın, ha siyah maske sürmüşsün…Tek güzel yanı soyması aşırı derecede eğlenceli…
 • Reklam videolarında öyle oluk oluk siyah noktayı söküyor yerinden. Ama normal ciltlerde öyle bir şey olmuyor arkadaşlar boşuna heveslenmeyin…
 • Gratiste satılan procsin marka siyah maskeyi kesinlikle almayın aldırmayın. Hiçbir işe yaramıyor. Tamamen para tuzağı.
 • Asla sivilce çıkmayan suratında sivilce çıkmasına sebep olan şey. Şimdi sivilceler geçsin diye limon maskesi yapıyorum. Limon candır arkadaşlar boş verin diğer maskeleri.
 • Kullandığım için aşırı pişman olduğum şeylerden oldu. Yüzünüzü arındırır tabii her şeyi alıp götürüyor. Özellikle yüz tüylerinizi alıyor. Ödüm koptu yüzüm tüylenecek ama neyse yerine gelenle kalın değildi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.