Siyah Noktalara Yumurta Akı ve Şeker

Siyah Noktalara Yumurta Akı ve Şeker

Cildinizde oluşan siyah noktalara bir türlü çözüm bulamıyor ve siyah nokta bandı veya siyah nokta kremi kullanıp bir türlü kurtulamıyorsanız sizlere harika bir çözüm yolumuz var. Siyah noktalara yumurta akı ve şeker inanılmaz iyi geliyor.

Siyah Noktalara Yumurta Akı ve Şeker

Sitemizde yayınlamak amacıyla siyah noktalara kesin çözüm önerisi ararken kadınlar oldukça takip ettiği sitelerin bir tanesinde siyah noktalara %100 çözüm diye bir başlık dikkatimi çekti. Hemen yazının içerisini okudum ve altındaki yorumlara göz gezdirdim.

Başlık altında bir arkadaş cildinde siyah noktaların bulunduğunu ve yıllardır bir türlü geçiremediğini belirtiyordu. Hatta siyah nokta bantları , siyah nokta kremleri , siyah nokta maskeleri denemesine rağmen bir türlü çözüm bulamayan arkadaş sonunda kesin çözümü bulduğunu yazıyordu.

Sitede verdiği siyah nokta maskesi ile bu maskeyi deneyen onlarca kişi olumlu yanıt vermesi üzerine bende kendi evimde siyah nokta maskesini denemek istedim. Benimde burnumun kenarlarında ve üstünde siyah noktalar oluşmuştu. Bu maske tarifini deneyerek tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle siyah nokta maskesinin nasıl yapıldığını ve bu maskede kullanılan malzemelerin ne olduğunu sizlere yazayım.

Siyah Nokta Maskesi Nasıl Yapılır?

  • Fincan ( 1 adet )
  • Yumurta akı ( 1 adet )
  • Toz şeker ( 1 yemek kaşığı )

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Uygun bir fincan içerisine önce yumurta akını sonrasında ise 1 yemek kaşığı toz şekeri dökün. Bir çay kaşığı ile çamur kıvamına gelene kadar yumurta akını ve şekeri karıştırın. Hazırladığınız karışımı siyah noktaların bulunduğu bölgelere dairesel masajlar yaparak ve bastırarak uygulayın.

Peeling uygulamasını sanki bir metali zımparalar gibi uygulamanız gerekir. Aksi halde yaptığınız peeling hiç bir işe yaramayacaktır. Sizlere tarifini verdiğimiz siyah noktalara yumurta akı ve şeker maskesi , tüm siyah noktalarınızı giderecektir.

Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus bu peelingi haftanın ilk 3 günü veya birer gün arayla haftada 3 kere uygulamanız gerekmektedir. 3. günün sonunda cildinizde bulunan siyah noktaların geçtiğini ve yok olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca peeling uygulamasını yaptıktan sonra peelingin cildinizde 10 dakika kadar bekletmeyi de unutmayın.

Cildinizdeki siyah noktaları kesin olarak giderek olan bu maske tarifini evinizde kolaylıkla uygulayabilir ve tüm siyah nokta problemi yaşayan arkadaşlarınıza önerebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.