Cilt Bakımı

Taylan Kümeli Diyet Tarifi

Taylan Kümeli Diyet Tarifi

Taylan Kümeli diyet tarifi bir çok ünlü tarafından uygulanmakta ve çok işe yaramaktadır. Taylan Kümeli son zamanlar diyet yapmak isteyenlerin en çok konuştuğu isimlerden biri. Çünkü diğer diyetisyenlerin aksine insanların şok diyetler ile sağlıklı bir şekilde kilo verebileceklerini, bunun sadece verilen diyet listesine uymaları ile gerçekleşeceğini söylüyor.

Taylan Kümeli Diyet Tarifi Neden Sağlıklı?

Taylan Kümeli verdiği diyet listelerinin sağlıklı olmasının sebebini listedeki besinlerin değerine bağlıyor. İnsanların vücutlarına düzenli olarak almaları gereken birçok besin bulunmaktadır. İnsan vücudunu bir araba olarak düşünebiliriz. Eğer arabanın suyu, benzini ya da başka bir şeyi biterse çalışmaz. İşte vücudumuzda tam olarak araba gibidir. Belli besinleri almadığımız zaman eskisi gibi çalışmayacaktır. Taylan Kümeli verdiği diyet listesi içerisinde bir insanın vücutsal sağlığı için gerekli olan bütün besinleri eklemiş ve gün içerisine yaymıştır.

Taylan Kümeli

Taylan Kümeli Diyeti Nasıl Yapılır?

Taylan Kümelinin diyet tarifinde her sabah yapılması gereken bir takım şeyler vardır. Bunlar; bir bardak sıcak suyun içine biraz elma sirkesi, 3 – 4 adat karanfil ve bir dilim limon ekleyerek içmektir. Bunun her sabah düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Sabah:

Haşlanmış karabuğday, bir tane rendelenmiş yeşil elma ve toz tarçın.

2 saat sonra:

Salatalık ve rezene çayı

Öğlen:

Üç yemek kaşığı haşlanmış buğday, bir tane rendelenmiş elma ve bir çay kaşığı toz tarçın

2 saat sonra:

Bir tane salatalık

Akşam:

Üç yemek kaşığı karabuğday, bir tane rendelenmiş yeşil elma, bir çay kaşığı toz tarçın

2 saat sonra:

Bir tane salatalık

Bu diyeti düzenli olarak yapan kişiler 3 ile 4 kilo arasında zayıflayabilir. Fakat diyeti uygularken kaçamak yapmamak ve diyet listesinin dışına çıkmamak gerekir. Ayrıca Taylan Kümeli insanların tartıda ne kadar zayıfladığının çok önemli olmadığını vurgular. İnsanlar kilo vermek istediklerinde çok acele ettikleri için bazı durumlarda yağdan değil de kastan kilo verirler.

Taylan Kümeli Diyet Tarifi

Kastan verilen kilolar vücut için çok sağlıksızdır. İnsanların kilo verirken bütün vücut oranlarını ölçtürmeleri gerekir. Zayıflarken de belli aralıklarla ölçümlere bakılarak kastan ı yoksa yağdan mı zayıfladıklarına bakmaları gerekir. Çünkü sağlıklı bir zayıflama olabilmesi için vücudun dengeli bir biçimde ve yağ kaybederek zayıflaması gerekir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ