Yılbaşı makyaj tavsiyesi ve uygulanışı

Yılbaşı makyaj tavsiyesi ve uygulanışı

2016 yılbaşı gecesi hangi makyajı yapsam? Diye internette arama yapıyor ve 2016 makyaj trendlerini hala keşfetmediyseniz sizlere harika yılbaşı makyaj tavsiyelerimiz var.

Yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde güzel görünmek ve akılda kalmak için sizlere harika yılbaşı makyaj tavsiyeleri ve bunun yanında yılbaşı makyaj uygulamaları paylaşmak istiyoruz. Eğer bu yıl başında sizde akılda kalmak ve kendinizi göstermek istiyorsanız, sizlere vereceğimiz makyaj önerilerini dikkate almanız gerekmektedir.

Yılbaşı makyaj tavsiyesi ve uygulanışı

Eğer yılbaşına hazırlık yapıyorsanız ve yılbaşında nasıl bir makyaj yapsam? Diye bir arayış içindeyseniz sizlere harika makyaj önerilerimiz olacak. Lafı çok uzatmadan sizlere yılbaşına özel makyaj tavsiyelerine geçelim.

Kedi Göz ve kırmızı dudaklar

Kırmızı rengi seviyor ve feminen gözükmek istiyorsanız size uyacak en güzel makyaj türlerinden birisi olan kedi göz makyajı ve kırmızı dudaklar harika duracaktır.

Bu makyajın gece boyunca cildinizde kalması için fondöteninizden önce makyaj bazları kullanmalısınız. Bu şekilde makyaj bazı üzerine yapacağınız makyaj daha kalıcı olacaktır. Yanaklarınıza çok hafif şeftali tonlarında allık kullanabilirsiniz. Böylece gözleriniz daha çok ortaya çıkacaktır.

Gözlerinize gelince, göz pınarlarından göz kapaklarınızın yarısına kadar mat ve ten rengi far uygulayın. Ardından gözünüzün bitim noktasından başlayarak yarısına kadar koyu mat kahvereni far sürün.

Kaşlara gelince de, kaş kemiğinize açık tonda kahverengi bir far sürün ve son olarak kuyruklu eyeliner çekerek işi bitirin. Sıra geldi dudaklara… Dudaklarınızı daha dolgun göstermek için dudak kalemi ile dudaklarınızı çevreleyin ve favori kırmızı renginizi sürdüğünüzde artık yılbaşı gecesine hazırsınız.

Dikkat Çeken Dudaklar

Yılbaşı gecesi dikkat çeken dudaklara sahip olmak ve porselen gibi bir cilt görüntüsüne bürünmek için sizlere önerilerimizi söyleyebiliriz.

Parlak bitişe sahip bir fondöten ile cildinizi pürüzsüz bir hale getirin. Likit aydınlatıcı ile alnınızı, burun kemiğinizi aydınlatın. Bronz bir allık ile çok hafif bir şekilde elmacık kemiklerinizi öne çıkartın. Göz kapaklarınıza ten rengi far uygulayın.

 

Kirpiklerinizi mümkünse çok hafif maskaralayın. Burada unutulmaması gereken şey dudakların ön planda olmasıdır. Ardından dudaklarınızı, dudak kalemi ile çevreleyin ve en beğendiğiniz renk ruju sürerek makyajınızı tamamlayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Maddi Yardım Oyun Hileleri