Zayıflama Kemeri

Zayıflama Kemeri

Zayıflama kemerleri zayıflamak isteyen kişilerin favorisi haline gelmiştir. Çok sık kullanılan zayıflama kemerleri piyasada farklı özelliklere çok sayıda markası da bulunmaktadır. Hangi marka olursa olsun işlev olarak özellikleri 3 gruba ayrılır.

zayıflama kemeri

Zayıflama Kemerleri ve Özellikleri

  1. Elektrikli Termal Zayıflama Kemerleri
  2. Titreşimli Termal Zayıflama Kemerleri
  3. Termal Zayıflama Kemerleri

Elektrikli Zayıflama Kemerleri

Vücudun bağlanan bölgelerine elektrik yolu ile uyarılar vermektedir. Elektrikli zayıflama kemerleri bölgesel olarak incelmek isteyenler için oldukça uygundur. Takıldığı andan itibaren kasların ve oluşan yağların harekete geçip erimesine sağlamaktadır.

Titreşimli Zayıflama Kemerleri

Etkisi küçük küçük vücuda titreşim yollamaktır. Bu sayede hangi bölgenize uyguladı iseniz o bölgede yağların hareketlenmesini sağlar ve bu kemer ile yağlar hem sıkılaşır hem de erir.

Termal Zayıflama Kemerleri

Isı yöntemiyle yağlar eritilir. Bu termal kemerler bele sarıldığı zaman bel bölgesindeki kasları hareketlendirip oluşan ısıyla beraber bel bölgesinin ekstra terlemesini sağlamaktadır. Bu şekilde bel veya kalça hangi bölgenize takarsanız takın terleme yolu ile zayıflamanıza ve daha fit bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

Zayıflama Kemeri Faydaları

Titreşimli zayıflama kemeri faydaları; kilo vermek adına gerçekten yararlı bir alet olup olmadığı herkes tarafınca merak edilmektedir. Zayıflama kemeri almayı düşünen kişiler önce ürünün kaliteli olup olmadığını soruyor. Gerçekten işe yarayıp yaramadığı en büyük merak konusudur.

Düzenli kullanımda işe yarayan alet olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca zayıflama kemeri kullanımında zayıflama kemeri jeli bu ürünlerin kişiye sağladığı etkiyi bir kat daha arttırarak titreşimlerin yağ dokularına daha hızlı nüfus etmesini sağlamaktadır.

Zayıflama Kemeri ile Kaç Kilo Verilebilir?

Zayıflama kemeri ile verilen kilolar kişilerin kemeri kullanımına göre değişiklik göstermektedir. Kaç dakika kullandığı, gün içerisinde kaç kullanıldığı gibi kaç kalori yaktığını merak ediyorsanız dakika da ortalama 1 kalori yaktığı var sayılmaktadır. Hesaplamalara göre 1 saatlik zayıflama kemeri kullanımında 60 kalori kaybı olarak geri dönebilmektedir. Terleme kemerlerinde ise 1 saatlik kullanım sonrasında 120 kaloriye ulaşılmaktadır.

blank

 

Zayıflama Kemeri Nerede Satılır?

Zayıflama kemeri patlama vakalarının sayısı gün geçtikçe artar hale geldi. Zayıflama kemerini satılmak isteyen kişiler için bir çok internet satış platformları mevcuttur. Ayrıca bulunduğu şehirlerde spor malzemesi satan mağazalarda da bulunmaktadır. Burada dikkat edilecek hususlardan bir tanesi kesinlikle bilinen markaları tercih etmemizdir. Bilenen ve en çok kullanılan markaları tercih etmeniz sağlığınız açısından daha iyi olacaktır.

Titreşimli Zayıflama Kemeri Zayıflatır mı?

Titreşimli Masaj Aleti Göbek Eritir mi ? Bazı doktor ve bu konuda araştırma yapan kişilerin bu konu hakkındaki görüşleri şu şekildedir;

Bel korseleri ve bantları gibi titreşimle yağ eritme konusunda ki girişimler vücuttaki yağları eritme, yağ oranını azaltma gibi etkileri bulunmamaktadır. Vücuttaki yağ idrarla dışarı atılmamakla birlikte bu gibi ürünleri kullanıp kısa sürede etkisini görmeleri tamamen geçici bir durumdur. En geç bir iki hafta içerisinde vücut eski halini alacaktır.

Zayıflama  Kemeri Kullanım Süresi

Zayıflama kemeriyle gerçekten zayıflamak isteniyorsa günde en az 2 saat zayıflama kemeri kullanmak gerekmektedir. Özellikle ev hanımları bu süre de zayıflama kemeri kullanarak etkisini daha iyi görebilmektedir. İş yoğunluğu ve sürekli ofis işleriyle uğraşanların bu kadar vakti olmayabilmektedir. Zayıflama Kemerini mutlaka hekiminize danışarak ve hekiminizin size vereceği kullanma sürelerine uyarak kullanmanız önerilir.

Zayıflama Kemeri Markaları ve Kullananların Yorumları

-Vibro Vibro Shape Zayıflama Kemeri

-Medisana Zayıflama Kemeri

-Comfort Plus  Zayıflama Kemeri

-Acura  Zayıflama Kemeri

blank

Zayıflama Kemeri Kullananlar

-Çok yakın arkadaşım aşırı kilolarından dolayı eşine bu aleti aldırmış. Akşam göbeğine taktığında eşi çok yavaş biraz kademesini yükseltelim demiş. Ve arkadaşımın kendini kötü hissettiğini görünce soluğu hastahanede almışlar. Bu tarz aletler kalp ritmini bozduğu için fenalaşmış. Doktor bu tarz cihazları kullanmamasını söylemiş.

-Ben sadece 1 kez taktım onu belime ablamda bir anda en yüksek kademeye alınca ben ölüyorum zannettim. Sanki içimdeki organlar yer değiştiriyormuş gibi geldi. Baya bir nefesimi daralttı.

-Normalde otomatik ayarını kullanıyorum ve yavaş yavaş hızlanıyor. Daha sonra tekrar yavaşlıyor. 10 dakika içerisinde bu böyle sürüp gidiyor. Bu şekilde kullanınca hiçbir olumsuzluk hissetmedim ben. En yüksek ayarını da bir kere denedim. Çok kötü değildi ama rahatsız ediciydi.

-Bence en önemli faktör düzenli kullanmak. Ancak bununla zayıflamayı bekliyorsanız çok umutlanmayın. Bu kemerler bence diyet ve sporla zayıflamaya çalışan kişiler için bir destek sadece. En büyük etkisi sıkılaşma olacaktır.

-Ben kullandım çok memnun kaldım herhangi bir sorun da yaşamadım. Bu tür aletler zayıflama sürecini kısaltıyor yani hedefe daha çabuk ulaşıyorsun beslenmeye dikkat edip egzersiz yapılırsa istenilen sonuç alınır.

-Kardeşim baya kullandı iki hafta oldu ve baya inceldi göbek baya gitti. Fakat kalbe yakın olmaması konusunda uyarıyorlar.

İlgili makaleler;

Hızlı kilo verme yöntemleri

Kilo Verdiren Bitkisel Çaylar

2 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyetisyen Diyeti

1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet

Hızlı Kilo Verdiren İçecekler Listesi

Güncelleme: 14.02.2019

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.