Cilt Bakımı

Zayıflama Kemeri

Zayıflama Kemeri

Zayıflama kemerleri zayıflamak isteyen kişilerin favorisi haline gelmiştir. Çok sık kullanılan zayıflama kemerleri piyasada farklı özelliklere çok sayıda markası da bulunmaktadır. Hangi marka olursa olsun işlev olarak özellikleri 3 gruba ayrılır.

Zayıflama Kemerleri ve Özellikleri

  1. Elektrikli Termal Zayıflama Kemerleri
  2. Titreşimli Termal Zayıflama Kemerleri
  3. Termal Zayıflama Kemerleri

Elektrikli Zayıflama Kemerleri

Vücudun bağlanan bölgelerine elektrik yolu ile uyarılar vermektedir. Elektrikli zayıflama kemerleri bölgesel olarak incelmek isteyenler için oldukça uygundur. Takıldığı andan itibaren kasların ve oluşan yağların harekete geçip erimesine sağlamaktadır.

Titreşimli Zayıflama Kemerleri

Etkisi küçük küçük vücuda titreşim yollamaktır. Bu sayede hangi bölgenize uyguladıysanız o bölgede yağların hareketlenmesini sağlar ve bu kemer ile yağlar hem sıkılaşır hem de erir.

Termal Zayıflama Kemerleri

Isı yöntemiyle yağlar eritilir. Bu termal kemerler bele sarıldığı zaman bel bölgesindeki kasları hareketlendirip oluşan ısıyla beraber bel bölgesinin ekstra terslemesini sağlamaktadır. Bu şekilde bel veya kalça hangi bölgenize takarsanız takın terleme yolu ile zayıflamanıza ve daha fit bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

Zayıflama Kemeri Faydaları

Zayıflama kemeri kilo vermek adına gerçekten yararlı bir alet olup olmadığı herkes tarafınca merak edilmektedir. Zayıflama kemeri almayı düşünen kişiler önce ürünün kaliteli olup olmadığını soruyor. Gerçekten işe yarayıp yaramadığı en büyük merak konusudur. Düzenli kullanımda işe yarayan alet olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca zayıflama kemeri kullanımında zayıflama kemeri jeli bu ürünlerin kişiye sağladığı etkiyi bir kat daha arttırarak titreşimlerin yağ dokularına daha hızlı nüfus etmesini sağlamaktadır.

Zayıflama Kemeri ile Kaç Kilo Verilebilir?

Zayıflama kemeri ile verilen kilolar kişilerin kemeri kullanımına göre değişiklik göstermektedir. Kaç dakika kullandığı, gün içerisinde kaç kullanıldığı gibi kaç kalori yaktığını merak ediyorsanız dakika da ortalama 1 kalori yaktığı var sayılmaktadır. Hesaplamalara göre 1 saatlik zayıflama kemeri kullanımında 60 kalori kaybı olarak geri dönebilmektedir. Terleme kemerlerinde ise 1 saatlik kullanım sonrasında 120 kaloriye ulaşılmaktadır.

Zayıflama  Kemeri Kullanım Süresi

Zayıflama kemeriyle gerçekten zayıflamak isteniyorsa günde en az 2 saat zayıflama kemeri kullanmak gerekmektedir. Özellikle ev hanımları bu süre de zayıflama kemeri kullanarak etkisini daha iyi görebilmektedir. İş yoğunluğu ve sürekli ofis işleriyle uğraşanların bu kadar vakti olmayabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ