At Şampuanı Nedir? Nasıl Kullanılır?

At Şampuanı Nedir? Nasıl Kullanılır?

At şampuanı olarak bilinen ve Jeniffer Aniston, Sarah Jessica Parker, Demi Moore gibi ünlü isimlerin saçlarını hızlı uzatmak, parlaklık katmak ve hacim kazandırmak için kullanılan üründür.

N11 sitesinde karşılaştığım ve derinlemesine analiz yaptığım At şampuanı ismini atın yelelerinden alıyor. Bazı atların yeleleri gerçekten de inanılmaz güzel ve hoş görünür.

At Şampuanı

Mane ‘n Tail At Şampuanı

Uzun senelerdir yurt dışında ve bir çok ünlü tarafından kullanılan at kuyruğu şampuanı artık Türkiye’de de satılıyor. Saçlara inanılmaz etkiler veren bu şampuanın saçlara kattığı özelliklerinden bahsedecek olursak;

Mane ‘n Tail At Şampuanının Saçlara Faydaları

 • İçerisinde barındırdığı mikro besleyici ve zenginleştirilmiş mineralleri sayesinde saçları parlatır ve ipeksi bir yumuşaklık katar.
 • Saçları kökten uca ve derinlemesine temizler. Ayrıca saçlarınıza yumuşaklık dışında nazik ve hoş bir koku verir.
 • Saçlara hacim kazandırır. Saç derisini besler ve saçları nemlendirir. Saçlarınız her zamankinden daha gür ve sağlıklı görünür.
 • Saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olur.
 • Saçların yağlanmasını geciktirir.
 • Saçları daha parlak gösterir.
 • Saçların daha gür ve hacimli olmasına yardımcı olur.
 • Saçları uzun süre temiz tutar.
 • Saçlardaki yıpranmayı ve kırılmayı durdurur.
 • İçerdiği bileşenler cilde uyumlu olduğundan dolayı herhangi bir alerjik durum söz konusu olmaz.
 • Saç derisini derinlemesine temizler ve böylece kepek oluşumunu da engeller.

At Şampuanı

Mane ‘n Tail At Şampuanı Hakkında

Avrupa’da ün yapmış bir çok kişi Mane’n Tail markalı at şampuanı hakkında yıldızlı yorumlar yaparak bu şampuanın çok iyi olduğunu ve saçlarına çok değer kattığını dile getirmiştir.

At şampuanı ilk olarak atlar üzerinde kullanılmış. Atların tüyleri ve yelelerindeki hacim, parlaklık fark edilince bu sefer insanlar için tekrar formüle edilmiş. Yaklaşık olarak 40 yıllık bir geçmişe sahip olan Mane’n Tail firması at şampuanının orijinalini üreten firmadır. Bir çok taklidi olduğundan bunu da yazmamız da fayda var.

At Şampuanı Nasıl Kullanılır?

At şampuanı her şampuan gibi normal koşullarda kullanılmaktadır. Saçlarınızı yıkayacağınız zaman saçlarınıza bir miktar dökün saçlarınızı şampuanlayın. Köpüklü bir şekilde en az 10 dakika bekletin ve saçlarınızı durulayın. At şampuanı kullanımı bu kadar basit ve kolay.

At şampuanı piyasada farklı farklı fiyatlara satılmaktadır. Ancak ben en ucuzunu buldum. 14.90 TL’ye N11 sitesinde bu ürün mevcut satın almak için dilerseniz aşağıdaki linki tıklamanız ve incelemeniz yeterli olacaktır.

http://urun.n11.com/sampuan/mane-n-tail-and-body-sampuan-at-sampuani-seyahat-boyu-60-ml-P66572243

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Maddi Yardım