Ciltte Elma Mucizesi

Ciltte Elma Mucizesi

Ciltte elma mucizesi yaratmak hem çok kolay hem de zaman zaman herkesin ortak sorunu haline gelebilen ciltte lekelenme, ölü deri birikmesi ve sivilce oluşumu gibi herkesin ihtiyaç duyduğu ve uygulanması gereken maskenin bir ürünüdür.

Ciltte Elma Mucizesi

Sizlere daha önceki yazılarımızda elmanın cilde faydaları hakkında bilgiler vermiştik. Hatta elma ile yapılabilen bir elma diyeti tarifi de paylaşmıştık. Elma cilde o kadar faydalı ve yararlı bir meyve ki gençleştiriyor , güzelleştiriyor , doğal ve bakımlı bir cilt geri veriyor.

Ciltte elma mucizesi sağlayabilmek için ihtiyacınız olan tek şey 1 adet yeşil ya da kırmızı elmadır ancak yeşil elmanın asitlik özelliği daha yoğun olduğundan yeşil elma kullanmak daha etkili ve daha doğru olacaktır.

Cildinizdeki siyah noktaların ve gözeneklerin, yüzünüzün özellikle çene kısmında ve burun bölgesinde biriken ölü derilerini etkili bir şekilde temizlenerek gözeneklerin sıkılaşması ve nemini yitirmemesini sağlayan bu maske yapım olarak çok kolay ve malzeme olarak da sizlerin rahatlıkla uygulayabileceği ve hazırlayabileceği içerikte bir tariftir.

Ciltte elma mucizesi yaratan maske için gereken malzemeler yarım yeşil elma 1 çorba kaşığı baldan oluşur. Rendeleyerek ya da blenderden geçirerek püre haline getirdiğiniz elma püresinin içine 2 çorba kaşığı bal ilave edin ve kararmasını önlemek amacıyla streç film sararak 10 dakika kadar buzdolabında bekletin.

Biraz katılaşarak maske kıvamına gelen bu karışımı daha sonra yüzünüze sürün ve 15 dakika kadar beklettikten sonra cildinizi ılık su ile temizleyin.

Tam manasıyla cildinize muhteşem ve kusursuz bir görüntü kazandırarak teninizi besleyen ve yumuşacık kalmasını sağlayan bu maske ayrıca her türlü kötü görünüm kuruluktan sizleri kurtararak başarılı bir şekilde uygulayabileceğiniz bir ürün haline gelir. sizler için doğanın sunmuş olduğu en güzel cilt bakım ürünlerinden biri olan ciltte elma mucizesi gerçekten harika bir üründür.

Ciltte elma mucizesi sağlayabileceğiniz daha birçok karışımı birçok maske hazırlayabilir ve en önemlisi de cildinizi sadece doğal ürünler ile temizleyin ve bakımını yapın. Sahip olduğunuz güzellik için hem cildiniz ileriye dönük zarar görmesin hem de cilt bakımı sağlayacağınız ürünler için kullanacağınız paranız cebinizde kalsın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.