Çıt Çıt Saç Nasıl Yıkanır ve Nasıl Temizlenir

Çıt Çıt Saç Nasıl Yıkanır ve Nasıl Temizlenir

Çıt çıt saçları kullanmaya başladıktan bir müddet sonra bulunduğunuz ortama göre çıt çıt saçlar kirlenir ve yıkanıp temizlenmesi lazımdır. Özellikle kirli hava ve sigara dumanından çok etkilenen çıt çıt saçlar, normal saçlarınıza nazaran çok farklı gözükür ve temizlenmesi şarttır.

Çıt Çıt Saç Nasıl Yıkanır?

Öncelikle çıt çıt saçlarınızı yıkarken tek tek yıkamaya çalışın. Ayrıca çıt çıtları karıştırarak ve çitileyerek asla yıkamayın!

Çıt Çıt Saça Yıkama 1. Adım

Yapmanız gereken litrelik bir pet şişeyi üst tarafından kesin ve içerisine ılık su ve saç şampuanı doldurun. Çıt çıt saçı kıstırma noktasından tutarak şişenin içerisine batırıp çıkartın. Bu işlemi yaklaşık 10-15 kez tekrarlayın. Arından saçın üst noktasından tutarak aşağıya doğru sıvazlayın. Ancak çok sert çekmeyin yoksa kopabilir.

Çıt Çıt Saça Yıkama 2. Adım

Ardından yine bir pet şişenin içerisine su ve saç bakım kremi koyun yukarıdaki işlemlerin aynısını saç bakım kremli olan pet şişede devam ettikten sonra çıt çıtları süzün ve çok ince olmayan, geniş uçlu bir tarak ile tarayın ve saçların aralarını açmaya çalışın.

Daha sonra kuruması için mümkünse bir yere asın ve uçları aşağıya doğru baksın. 20-30 dakika sonra fön makinesi ile yukarıdan aşağıya kurutma işlemini gerçekleştirin. İşlem bu kadar.

Çıt çıt saç nasıl yıkanır ve nasıl temizlenir konusu hakkında sorularınız olursa aşağıdaki yorumlar kısmından her türlü sorunuzu yorum yazarak sorabilirsiniz.

Çıt Çıt Saç Nasıl Yıkanır Video

Çıt Çıt Saç Nasıl Yıkanır Video izleyerek sizlere hemen videoda işlem adımlarını uygulayabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.