Diş Beyazlatma Kalemi Nedir? İşe Yarıyor Mu?

Diş Beyazlatma Kalemi Nedir? İşe Yarıyor Mu?

Diş Beyazlatma Kalemi Son zamanlarda diş beyazlatma ürünleri arasında popüler olarak kullanılmaya başlayan diş beyazlatma kalemi , sararmış ve sarımtırak gözüken dişleri beyazlatmak ve bu görüntüyü düzeltmek için piyasaya sürülmüş bir üründür.

Diş beyazlatma kalemi aslında pozitif olan diğer bir özelliği de çay , sigara , kahve gibi dişlerde leke bırakacak içeceklerin bıraktığı izleri yok eder. Diş beyazlatma kalemi yorumları içerisinde özellikle bu diş sarartan ve dişlerin üzerinde iz bırakan gıda ve tüketimlere çok etkisi olduğu konuşulmaktadır. Diş beyazlatma kalemi dişlerin 10 kata kadar daha beyaz hale gelmesini sağlamaktadır.

Sizlere diş beyazlatma kalemi kullanmadan öncesi ve sonrası olmak üzere bir resim paylaşmak istiyorum. Yukarıda yazdığım gibi diş beyazlatma kalemi dişinizin ana rengini 10 kat daha fazla açmaktadır. İşte diş beyazlatma kalemi öncesi ve sonrası…

Diş Beyazlatma Kalemi Ne İşe Yarar?

Gün içerisinde kahve , çay , sigara tüketen kişiler başta olmak üzere dişleri sararmış olan kişilerin daha sağlıklı ve beyaz dişlerle gülümseyebilmesi için piyasaya ünlü markalar tarafından sürülmüş bir üründür. Diş beyazlatma kalemi dişlerinizin ana renginden sonra sararma olması ve normal diş renginizin 10 kat daha açık ve beyazlamış haline getirir. Aynı zamanda diş beyazlatma kalemi taşınması kolay olduğundan dolayı her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir üründür.

Diş Beyazlatma Kalemi Nasıl Kullanılır?

Diş beyazlatma kaleminin kullanımı çok zor değildir. Diş beyazlatma kaleminin ucu çevrilerek açılır ve diş beyazlatma kaleminin içerisinde jel fırçanın üzerine çıkar. Bu jel dişlerin üzerine sürülür ve jelin kuruması için 1-2 dakika kadar kurutulması beklenir. Bu arada diş beyazlatma kalemi içerisinden çıkan jel kesinlikle diş etine sürülmemelidir. bu jel dişinize sürüldükten sonra en az 2 veya 3. seferde dişlerinizin üzerinde beyazlaşmanın arttığı gözle gözükür hale gelir. Devamlı uygulandığı halde dişlerdeki beyazlaşmanın gittikçe arttığını göreceksiniz. Özellikle çay , kahve ve sigara gibi etkenlerin bıraktığı sarartıları kısa sürede yok eder.

Diş Beyazlatma Kalemini Kimler Kullanabilir?

 • Diş beyazlatma kalemi doğal dişlere uygulanabilir bir üründür.
 • Diş beyazlatma kalemi , diş etlerinde özellikle kanama ve diğer diş problemleri olanların öncelikle diş doktoruna sorarak başlaması önemlidir.
 • 16 yaşından küçük olanlara diş beyazlatma kalemi önerilmez.
 • Gebe veya emziren bayanların diş beyazlatma kalemini kullanması önerilmez.

Hangi Diş Beyazlatma Kalemi Tercih Edilmelidir?

Sizlere tercih edebileceğiniz ve benim araştırdığım diş beyazlatma kalemlerinden bahsetmek istiyorum. Bu diş beyazlatma kalemlerini sizlere tavsiye etmemin nedeni bu diş beyazlatma kalemlerinin yorumları kısmında çok olumlu yorumları bulmamdan kaynaklanmaktadır. Şimdi sizlere bu diş beyazlatma kalemlerini ve ücretlerinden bahsedeyim.

White Pen Diş Beyazlatma Kalemi

Dişlerinizi çok iyi bir şekilde beyazlatan ve iyi bir diş beyazlatma kalemi markası olan white pen , dişlerde bulunan lekeleri temizlemekte iyi bir ürün markasıdır. Aynı zamanda white pen diş beyazlatma kalemi kullanımı oldukça kolay ve basittir. Eğer alıp kullanacak olursanız , ilk kullanımında bile etkisi görebilirsiniz.

White Pen Diş Beyazlatma Kalemi Kullanımı

 • Gün içerisinde 1 kere ve toplamda 1 ay kullanabilirsiniz.
 • Eğer tam etkisini görmek istiyorsanız en az 3 gün kullanmanız gerekmektedir.
 • Diş beyazlatma kalemi içerisindeki jeli dişlerinize sürmeden önce dişlerinizin kesinlikle kuru olması gerekir.
 • Diş beyazlatma kalemi 30 gün yani 1 ay boyunca kullanılabilir. Daha fazla kullanılmaz. Bunun nedeni jel açıldıktan sonra etkisini kaybetmeye başlar.

Kısacası nasıl kullanır anlatacak olursak; Diş beyazlatma kalemini çevirin ve uç kısmına doğru jel gelecek. Bu jeli dişlerinizin beyazlaması için ince bir tabaka şeklinde sürün ve 1-2 dakika boyunca kuruması için bekleyin ardından ağzınızı su ile çalkalayın.

White Pen Diş Beyazlatma Kaleminin Fiyatı yaklaşık olarak 25-35 TL arasında değişmektedir.

Hollywood Smiles Diş Beyazlatma Kalemi

Hollywood Smiles Diş beyazlatma kalemini bir çok ünlü aktör ve actress kullanmaktadır. İçerisinde bulunan karbamit peroksit sayesinde iyi bir diş beyazlatma etkisine sahiptir. Bu diş beyazlatma kalemi ile dişlerinizi 10 kat daha fazla beyazlaştırabilirsiniz.

Hollywood Smiles Diş Beyazlatma Kalemi Kullanımı

 • İlk olarak dişlerinizi fırçalayın ve üzerinden 5 dakika kadar geçmesini ve dişlerinizin kuru olmasına özen gösterin.
 • Diş beyazlatma kalemini gövdesinden çevirin ve uç kısmına jelin gelmesini sağlayın.
 • İnce bir tabaka olmak üzere dişlerinizin üzerinden geçin ve 1 dakika kadar jeli dişlerinizde bekletin.
 • Diş beyazlatma kalemi sonrasında yaklaşık 20 dakika boyunca yemek veya su içmeyin.
 • 1 ay boyunca günde 1 kere uygulayabilirsiniz.
 • Kullandığınız bir çok diş beyazlatma kalemi dişlerinizin üzerindeki beyazlatma etkisini 1 yıl kadar sürdürür.

Hollywood diş beyazlatma kalemi fiyatı yaklaşık olarak 20-15 TL arasındadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.