En Popüler Kısa Saç Modelleri

En Popüler Kısa Saç Modelleri

En Popüler Kısa Saç Modelleri

Saçlarınızı kestirmek ve kısa saçlar ile fark yaratmak istiyorsanız en popüler kısa saç modelleri hakkında bazı tüyolara ihtiyacınız olabilir. Sizler için seçtiğimiz kısa saç modelleri belki sizlere ilham verecek ve sizde en popüler kısa saç modelleri arasından birisini seçip uygulayacaksınız.

En Popüler Kadın Kısa Saç Modelleri

Bazı kadınlar saçlarının kısa olmasından yakınırken bazı kadınlar ise uzun saçlarından yakınırlar. Aslında doğru yüze doğru model saç seçildiğinde harikalar yaratılabilir. Dikkat ederseniz bazı kadınların kısacık saçları ile ne kadar feminen gözüktüğüne şahit olmuşsunuzdur.

Sizler için kısa saçları ile Avrupa’da ün salmış ve kısa saç modellerini en iyi taşıyan ünlülerin saç modellerini paylaşmak istiyoruz. Belki bu ünlüler sizlere kısa saç konusunda ilham olur.

En Popüler Kısa Saç Modelleri Klasik (Kate Mara)

Kate Mara, kısa saç modeli ile yüz hatlarını daha ön plana çıkartmış ve yaşının daha küçük gözükmesini sağlamış. Kısa saçın püf noktasından yararlanan Kate Mara’nın doğru bir seçim yaptığını düşünüyoruz.

En Popüler Kısa Saç Modelleri

En popüler saç modelleri arasında bulunan klasik model daha çok oval ve yuvarlak yüzlere çok daha iyi gidiyor. Suratı daha tatlı göstermekle beraber feminen yapıyı öne çıkartıyor. Ayrıca düz ve kısa saçların daha iyi şekillendirilebileceği gibi kolay saç bakımı da yapılır.

En Popüler Kısa Saç Modelleri Yumuşak (Audrey Tautou)

Audrey Tautou’nun bol katlı ve dalgalı saçları elmacık kemiklerini de görünümünü yumuşatmış. Eğer saçlarınız Audrey Tautou kadar dalgalı ve kısa ise yumuşak saç modeli sizlere en uygun model olacaktır.

Audrey Tautou

Audrey Tautou’nun  bu saç kesimi sayesinde yüz hatları daha öne çıkmış ve gözleri daha ön plana gelmiştir. Bu nedenle kendisi en popüler kısa saç modelleri arasında ikinci sıraya gelmiştir.

En Popüler Kısa Saç Modelleri Asimetrik (Scarlett Johansson)

Kısa saç modelleri arasında biraz daha alışılmışın dışına çıkmak isterseniz Scarlett Johansson’un asimetrik modelini deneyebilirsiniz. Asimetrik saç modelinde saçlar yanlardan kazınmış ve asimetrik olarak kesim yapılmıştır.

En Popüler Kısa Saç Modelleri

Saçlarının dağınık bir hava yaratması ve rastgele makaslanması aslında bilinçli olarak yapılmış. Dilediğinde yandan tarama da yapabilirken dağınık bir havada da bırakabilir. Eğer günlük bir kısa saç modeli arıyorsanız resimde görüldüğü şekilde ancak ciddi bir mekana girecekseniz yana tarayacak kendinizi bulabilirsiniz.

Özelikle dalgalı ve kıvırcık saçlara çok uygun bir model olan asimetrik saç modeli mutlaka denenmesi gereken ve çok beğeni toplayan en popüler kısa saç modelleri arasında yerini almaktadır.

En Popüler Kısa Saç Modelleri Karışık (Lily Collins)

Eğer saçınıza ve stilinize enerji katmak istiyorsanız Lily Collins gibi saçlarınızı kestirebilirsiniz. Hacimli saçları seven ve kemikli yüzlere çok oturan bu saç modeli bir çok yüze de yakışmaktadır.

En Popüler Kısa Saç Modelleri

Bu karışık saç modeline aynı zamanda elle şekil vermeniz son derece kolay. Bunun dışında sabahları çok kısa bir bakım yaparak harika bir saç modeline sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. blank kısa saç modelleri dedi ki:

  muhteşem ötesi saçlar artık hayalım degil benimde var çok teşekkür ederim .

 2. blank kısa saç modelleri dedi ki:

  mukkemmel birsitesiniz çok yararlısıınız size bayılıyorummmmm

  1. blank Admin dedi ki:

   İlginiz için teşekkürler

Yardım Başvurusu Maddi Yardım