Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüslerinizi büyütebilmeniz için akla ilk gelen doğal yöntemlerden birisiyse göğüs büyüten yiyeceklerdir. Diğeri ise masaj hareketleri. Göğüslerinizde sarkma ya da asimetrik görünüm sorunları olan kadınlar çeşitli yiyecekler, masaj ve egzersiz hareketleriyle göğüs dokularını büyütüp güzelleştirmektedirler. Yeterli büyüklüğü ve daha iyi görünümlü göğüslere sahip olmanız için estetik göğüs büyütme ameliyatı olmanız gerekmektedir.

Doğal yöntemler ile göğüs büyütmeniz mümkün. Bunun içinse hangi besinleri tüketeceğinizi sağlık uzmanlarından öğrenerek tüketmelisiniz. Vitamin ve mineral gibi bazı öğünler kadınlık hormonunu salgılayıp göğüslerin büyümesinde de etkili olur.

Tüketilmesi Gereken Gıdalar

blank

  • Büyük göğüslere sahip olmanız için soya ve süt ürünlerini tüketmeniz daha faydalı olacaktır. Birgün soya peyniri tüketip ertesi gün ise soya sütünü kullanın.
  • Meme büyütmeyi arttırabilmek için tavuk bageti sürekli yiyin.
  • Arpa, keten tohumu, kabak, ayçiçek ve anason tohumu göğüslerdeki gelişmeyi uyarmaktadır.
  • Vücut kıvrımlarının gelişmesi içinse domates, havuç, barbunya, pancar, karnabahar, brokolli, brüksel salatası, salatalık, mercimek, yeşil fasulye, soğan, nohut, börülce, kereviz ve bezelye tüketmeniz gerekir.
  • Daha dolgun göğüsler için armut, elma, kiraz, kavun, şeftali ve üzüm gibi meyveleri tercih edin.
  • Göğüs sağlığınız için yulaf ezmesi, tam buğday, kuru erik, fasulye filizi, zeytin, kahverengi pirinç ve buğday tohumlarını tercih etmeniz daha doğru olacaktır.
  • Hint safranı, zencefil, rezene, çemen otu, karanfil ve çavdar karışımlarının az miktarlarda kullanılma da göğüs boyutunu arttırmada etkilidir.

Göğüs Büyütme Masajı Nasıl Yapılır?

blank

Doğal yollar ile meme büyütmeniz için en etkili yöntemlerden birisi göğüs büyütme masajıdır. Masaj hareketlerinizi daha kolay bir hale getirmeniz için bilmediğiniz ürünleri kullanmanız yerine bildiğiniz krem ya da yağları kullanmanız daha doğru olacaktır. Göğüs büyütme masajı hareketleriyle göğüsleriniz hem daha büyük olacak hem de daha dikleşecektir.

  1. Hareket

Bildiğiniz kremi ya da yağı göğsünüze azcık sürün. Destek içinse soğuk su ya da buz kullanmanız mümkün. Soğuk su göğüs bölgenizi daha iyi uyaracağından daha kolay hissetmeniz mümkün. Avucunuzu memenize, meme ucunuzu göğsünüzün tam ortasında olacak şekilde yerleştirin. Avucunuzu vücudunuz iç yerine doğru yavaş bir şekilde dairesel hareketler ile hareket ettirin. Bu hareketleri ise 4 ila 5 dakika boyunca uygulayın.

  1. Hareket

 

Koltuk altı masaj hareketiyle koltuk altınızda yer alan kasları harekete geçirip göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmesine yardımcı olursunuz. Bu hareketiyse iki memenizin koltuk altına ya da küçük göğsünüze yakın koltuk altlarına uygulamalısınız. Kolunuzu dik bir şekilde yukarıya kaldırın. Koltuk altınıza memenizin iç kısmına doğru hareket edip ovarak masajı uygulamalısınız.

  1. Hareket

Bildiğiniz bir kremden yararlanarak yağı göğsünüze sürün. Her iki memenizi birbirine yavaş bir şekilde ve hafifçe bastırıp yaklaştırarak uzaklaştırmalısınız. Bu hareketiyse 2 ila 3 dakika boyunca uygulamanız gerekir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.