Koltuk Altı Beyazlatma Yöntemleri

Koltuk Altı Beyazlatma Yöntemleri

Koltuk Altı Beyazlatma Yöntemleri. Koltuk altı kararması, kişinin hem estetik görünümünü hemde ruh sağlığını bozar. Özellikle koltuk altımızın gözükeceği elbiseler giyildiğinde veya plaja gidildiğinde koltuk altımız kap kara bir görünüme büründüğünde rahatsız oluruz. Bu görüntüden de kurtulmak için koltuk altı beyazlatma yöntemleri uygularız.

Koltuk altı kararmasından şikayetçi olan ziyaretçilerimizin aşağıdaki video da izlemesini öneriyoruz. Bu videoyu izledikten sonra koltuk altı beyazlatma yöntemleri ile alakalı geniş ve detaylı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Koltuk Altı Neden Kararır?

Koltuk altı bir çok nedenden dolayı kararabilir. Eğer bu görüntü hoşunuza gitmiyor ve koltuk altı renginizi açmak istiyorsanız koltuk altı beyazlatma yöntemleri uygulamanız gerekir. Peki koltuk altı neden kararır?

 1. Koltuk altı tüylerinden kurtulmak için uygulanan tüy dökücü kremlerden kaynaklanabilir.
 2. Aynı şekilde koltuk altı tüylerini almak için kullandığımız epilatör cihazlarından
 3. Koltuk altının havasız kalmasından
 4. Koltuk altına yapılan ağdadan
 5. İçerisinde alkol içeren deodorantlardan
 6. Aşırı sigara tüketiminden

Koltuk altı kararması kısaca koltuk altında ölü hücrelerin birikmesinden dolayı kararır. Bu ölü hücrelerin bir şekilde dökülmesi ve yerine yeni hücreleri kazandırmak ile koltuk altı beyazlar. Bu nedenle koltuk altı beyazlatma yöntemleri bu işin oldukça uygundur.

Koltuk altı kararması genel olarak esmer tenli kişilerde çok daha fazla görülür. Koltuk altı kararmasının tedavisi aslında çoktur. Peki nedir bu yöntemler?

 • Koltuk altı beyazlatıcı kremler
 • Lazer epilasyon yöntemleri
 • Doğal ve bitkisel yollardan koltuk altı beyazlatma

Yukarıda saydığımız koltuk altı beyazlatma yöntemleri arasında en ucuzu ve doğal olanı üçüncü seçenektir. Bu nedenle hem ekonomik hemde evde kolayca yapabileceğiniz koltuk altı beyazlatma yöntemleri işinizi görecektir. Ancak biz hepsinden de bahsedelim.

Koltuk Altı Beyazlatıcı Kremler

Koltuk altı beyazlatıcı kremleri eczanelerden temin edebilirsiniz. Hemen hemen her eczanede satılan koltuk altı beyazlatıcı kremler ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Ancak koltuk altı beyazlatıcı krem içerisinde mutlaka kimyasal maddeler bulunur. Bu nedenle kimyasallara bulaşmak istemeyenleri doğal ve bitkisel koltuk altı beyazlatma yöntemlerine davet ederim.

Koltuk altı beyazlatmak için eczanelerden alacağınız bir kaç beyazlatıcı krem tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Bu kremlerin isimleri ve fiyatları şu şekilde;

 • Star White Koltuk Altı Beyazlatıcı Krem – 39,90 TL
 • Herba Derm Koltuk Altı Beyazlatıcı Krem – 26,99 TL
 • Whitening Cream Koltuk Altı Beyazlatıcı – 35,20 TL
 • Dermosin Gold Koltuk Altı Beyazlatıcı – 59,00 TL

Yukarıdaki koltuk altı beyazlatıcı kremleri düzenli olarak kullanıp, uygularsanız koltuk altı kararmasını tedavi edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Maddi Yardım