Bitkisel Göğüs Büyütme Yöntemleri

Bitkisel Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs büyütmek için illaki göğüs büyütme ameliyatı olmanıza gerek yoktur. Bunun için bitkisel göğüs büyütme yöntemlerine başvurabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere göğüs büyütme yöntemleri , göğüs büyütme egzersizleri ve aynı zamanda ünlü kişilerden Suna Dumankaya göğüs büyütme  ve Ahmet Maranki göğüs büyütme konuları hakkında bilgi vermek istiyorum.

İnternet üzerinden ve uzman arkadaşlarımız sayesinde aşağıda vereceğimiz tarifler neticesinde yaklaşık 1 veya 1.5 ay içerisinde 4-5 santim büyüme gözükmüştür.

Bitkisel Göğüs Büyütme Tarifi

Aşağıda bahsettiğimiz şerbetçi otunun kozalak eksresidir. Bu bitki her aktarcıda malesef bulunmamaktadır. Bu nedenle ısrarla aktarcınızdan getirmesini rica edin.

Malzemeler

  • Şerbetçi otu (2 yemek kaşığı)
  • Su (Bir Miktar)
  • Yağsız Krem (Yeteri kadar)
  • Ihlamur

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Büyük bir cezve içerisine şerbetçi otu ve bir miktar su koyun. Suyun miktarı şerbetçi otunun 3’te 1’i kadar olursa tam kıvamı olacaktır. Kısacası su az olacaktır.Arından ocakta kaynatın ve süzün. Bu karışımın içerisine yağsız kremi ekleyin. Eklediğinizde krem kıvamına gelmesi gerekmektedir. Kıvamı tutturduktan sonra yaklaşık 24 saat bekletin.

İlk olarak yapmanız gereken işlem bir ıhlamur kaynatın ve ılıdıktan sonra ilk olarak ıhlamur ile masaj yaparak göğüslerinize sürün. Ardından bitkisel göğüs büyütme tarifi ile masaj yaparak uygulama yapın. Dilerseniz uygulamadan sonra yıkamayabilirsiniz. Şerbetçi otu hoş bir koku sağlayacaktır.

Göğüs Büyütme Egzersizleri

Göğüs büyütmek için egzersizler için sizlere aşağıda göğüs büyütme egzersizleri videosu paylaştım. Videoda gösterilen hareketleri yaptığınız taktirde göğüslerinizde büyüme olacağını ve etkisini göreceğinizden eminim.

Uzmanlardan Göğüs Büyütme Tarifleri

Yukarıda da sizlere bahsettiğim gibi bitkiler konusunda uzman olan suna Dumankaya göğüs büyütme  ve ahmet maranki göğüs büyütme konuları hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.

Suna Dumankaya göğüs büyütme tarifi

Malzemeler

  • 1 tutam şerbetçi otu
  • 1 tutam melek otu
  • 1 tatlı kaşığı çemen tohumu

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Yukarıdaki malzemeleri çay demler gibi demleyin. Suna Dumankaya’nın tarifi olan bu karışımı yemeklerden sonra 1 bardak için. Bunların dışında Suna Dumankaya’nın sizlere önerileri her gün 1-2 adet hurma yemeniz ve elma suyu ile göğüslerinize masaj yapmanız durumunda göğüslerde büyüme olduğunu göreceksiniz.

Ahmet Maranki göğüs büyütme tarifi

Malzemeler

  • Su (1 su bardağı)
  • Oğul Otu (3-4 gram)

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Cezve içerisine 1 su bardağı su ve 3-4 gram oğul otunu koyuyoruz. Ardından 5 dakika boyunca ocakta ısıtarak altını kapatıyoruz. Ilık olduktan sonra bir bardağa boşaltarak içiyoruz. Ahmet Maranki göğüs büyütme kürünü yaklaşık olarak 1 aç ve günde 3-4 kez aç karnına kullanabilirsiniz. Bu kürün en uzun uygulama süresi 2 aydır. Ardından 15-20 gün ara vermeniz gerekmektedir.

Umarım sizlere göğüs büyütme hakkında detaylı bir şekilde bilgi ve tarif sunmuşuzdur. Eğer kafanıza veya aklınıza takılan bir nokta olursa, Bitkisel Göğüs Büyütme yorumlar kısmına yazarak cevaplarınızı kısa sürede alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.