Güneş Yağı Markaları ve Önerileri

Güneş Yağı Markaları ve Önerileri

Güneş Yağı Markaları ve Önerileri; Güneş yağının faydaları ve etkilerini hepimiz biliyoruz. Ancak biz yine de açıklayacak olursak , güneş yağı cildin daha iyi bronzlaşması ve cildin zararlı güneş ışınlarından korunabilmesi için kullanılan yağlardandır.

Peki bu güneş yağları arasında tercih etmeniz gereken markalar nelerdir diye soracak olursanız bizim sizlere tavsiye edeceğimiz güneş yağı markaları arasında olan ve fiyatları ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilir. Sizlere aşağıda bahsedeceğimiz güneş yağları , en iyi güneş yağı markalarıdır.

Bronzlaştırıcı En iyi Güneş Yağı Markaları

Sizlere aşağıda Güneş Yağı Markaları Özellikleri ve fiyatları konusunda akılda kalıcı bilgiler paylaşmak istiyorum.

Nivea Sun Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

Nivea Sun Bronzlaştırıcı güneş yağı içerisinde jojoba yağı bulunur. Jojoba yağı cildi iki kat nemlendirici bir özelliğe sahiptir. Bu sayede cildinize gelecek olan zararlı güneş ışınlarından korurken aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve cilt kurumasına engel olur. Güneşe çıkmadan yaklaşık 30 dakika öncesinde süreceğiniz Nivea Sun Bronzlaştırıcı Güneş Yağı ihtiyaç duyulduğu her an kullanılabilir.

Fiyatı 80 TL’dir.

Sun Brown Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

Koyu bir tene sahip olanların daha çok kullandığı ve etki gördüğü Sun Brown Bronzlaştırıcı güneş yağı , içerisinde bulunan havuç özü sayesinde cildi besler. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce sürerseniz , cildinize daha fazla yararı olacak olup , ihtiyaç duyduğunuzda tekrar kullanabilirsiniz.

 Bioterm Huile Solaire Soyeuse SPF15 Güneş Yağı

İçerisinde E vitamini bulunan ve cildinize sürdüğünüzde diğer güneş yağlarına nazaran daha hızlı bir şekilde emilim sağlayan Bioterm Güneş yağı , hızlı emilimi sayesinde diğer güneş yağlarına nazaran yapış yapış olmaz ve cildinize ipeksi örünüm sağlarken yumuşacık hissettirir. Aynı zamanda zararlı güneş ışınlarından cildinizi korur ve suya dayanıklı bir güneş yağıdır.

Fiyato 60 TL’dir.

Coppertone Mega Tan Hızlı Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

Cildinizi kurutmadan ve nemlendirerek aynı zamanda kumaşa bulaştırmama gibi özelliğe sahip olan bu güneş yağı cildin soyulmasını engeller ve kalıcı bir bronzluk sağlar. Cilt lekeleri oluşumuna da bire birdir. Güneş çıkmadan 30 dakika önce kullanabilirsiniz.

Fiyatı 150 TL’dir.

Garnier Ambre Solaire SPF6 Güneş Yağı

İçerisinde bulunan ceviz özü ve kakao ile bronzlaştırıcı bu güneş yağı sayesinde kalıcı bronzluk etkisi yüksektir. Kullananlar arasında oldukça tavsiye edilen bu güneş yağı cildin ışıl ışıl görünmesini ve nemlenmesini sağlarken 6 faktörlük koruması ile sağlıklı şekilde güneşin zararlı ışınlarından sizi korur. Güneşe çıkmadan 10 dakika önce kullanmanız yeterlidir.

Fiyatı 120 TL’dir.

Arko Nem Güneş Yağı

4 veya 6 faktörlük Arko Nem Güneç Yağı esmer tenliler için üretilmiş bir güneş yağıdır. Suya karşı dayanıklı olan ve cildin emilimi sayesinde tercih edilen güneş yağları arasındadır. İçerisinde bulunan E vitamini sayesinde cildi nemlendirirlen aynı zamanda cildi zararlı ışınlardan da korur. Güneşe çıkmadan 10 dakika önce kullanılması yeterlidir.

Fiyatı 140 TL’dir.

Ida Kew Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

İçerisinde bulunan havuç , susam ve jojoba yağı  sayesinde cildi nemlendirirken aynı zamanda bronzluk sağlayan bir güneş yağıdır. Cildinizi zararlı güneş ışınlarından korur ve bakır tonlarında cildi bronzlaştırır. İçerisinde hiç bir katkı ürünü bulunmayan bir güneş yağı boya ve parfüm içermez. Yüzünüze rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Fiyatı 175 TL’dir.

Eveline Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

İçerisinde ceviz özü ve B-Karoten içeren cildin doğal ve bronz gözükmesini sağlayan eveline bronzlaştırıcı güneş yağı cildi güzel bir şekilde bronzlaştırır. İçerisinde bulunan E vitamini sayesinde serbest kalan radikallerle savaşarak cildin nemlenmesini sağlar.

Fiyatı 124 TL’dir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.