Lazerle Çatlak Tedavisi ve Fiyatları

Lazerle Çatlak Tedavisi ve Fiyatları

Lazerle Çatlak Tedavisi ve Fiyatları Sitemizi ziyaret eden ve ziyaretçilerden gelen sorular üzerine sizlere lazerle çatlak tedavisi ile lazerle çatlak tedavisi fiyatları hakkında bir araştırma yaptık. Ziyaretçilerimizden birisi, karın bölgesindeki çatlaklarından şikayetçiydi. Bir çok krem ve bitkisel çözümler denediğini ancak karnındaki çatlakları bir türlü gideremediğini belirtti.

Bizde buna istinaden çatlakları geçirebilecek ve kesin çözümlere ulaşmak için çözümler aramaya başladık. Konuyla ilgili ve cilt bakım uzmanı bir arkadaşımızdan yardım alarak lazerle çatlak tedavisinin nasıl yapıldığını, fiyatlarının ne olduğunu araştırıp, sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Lazerle Çatlak Tedavisi

Son yıllarda oldukça popüler bir hale gelen lazerle çatlak tedavisi, çatlaklarından kurtulmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Çatlakların giderilmesi konusunda oldukça basit bir uygulama olan lazerle çatlak tedavisi, çatlaklar için en çok tercih edilen bir yöntem haline geldi. Dilerseniz ilk olarak sizlere lazerle çatlak tedavisi nasıl yapılıyor?

Lazerle çatlak tedavisi  bel, kol, bacak ve karın bölgesinde oluşan çatlakları gidermek için son derece etkilidir. Genel olarak bu çatlaklar hamilelik, kilo alıp kilo verme, cildin kuruması gibi nedenlerden karşımıza çıkar. Eğer çatlaklardan kesin olarak kurtulmak ve çabuk kurtulmak istiyorsanız tavsiye ettiğimiz bir yöntemdir.

Lazerle çatlak tedavisi yaklaşık olarak 2 veya 3 seans kadar kısa sürelerde çözümlenebiliyor. Ancak cildinizdeki çatlaklar çok derin ve uzun süredir bu şekildeyse seans sayıları biraz artabilir.

 

Lazerle çatlak tedavisi olanlar bu uygulamadan son derece memnunlar. Hatta çatlaklarla uzun süre uğraşıp, lazerle çatlak tedavisi olanlar, bunca yıl krem ve diğer çözüm yöntemleriyle vakit kaybettiklerini bile söylemektedir.

Lazerle Çatlak Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Lazerle çatlak tedavisinde ilk olarak deri üzerindeki çatlakların ölçümleri yapılır. Bu ölçümlere göre deri aşındırılarak yeni hücrelerin oluşması için uygulama başlar. Çatlak deri tedavisinde en çok tercih edilen lazer türü ise fraxel lazerdir. Fraxel lazer özellikle beyaz çatlaklar için oldukça etkilidir.

Kendiniz bile çatlaklara baktığınızda derinin iç kısmında bir deformasyon olduğunu görebilirsiniz. Bunun diğer bir nedeni de vücuttaki kolajen üretiminin az olmasından kaynaklanır. Lazerle çatlak tedavisi sonrasında vücudunuzun kolajen üretimi de artacaktır. Böylece hem çatlaklardan kurtulacak hemde çatlakların oluşumunu engellemiş olacaksınız.

Lazlerle Çatlak Tedavisi Fiyatları

Lazerle çatlak tedavisi fiyatları, şehirden şehir ve doktordan doktora değişmektedir. Ayrıca ciltteki çatlakların derinlikleri ve fazlalığı da bu durumu etkiler.

İstanbul’da bulunan ve lazerle çatlak tedavisi yapan bir yer ile irtibata geçtik ve yaklaşık olarak seans başına 750 TL ücret talep ettiler. Ancak bu sizin için bir fiyat ortalaması mıdır? Bilemiyoruz. İnternet üzerinde tam bir fiyat olmadığından dolayı çatlakların incelenmesi ve birebir görüşmelerde daha net fiyat alabileceğinizi unutmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.