Selülit Gideren Doğal Tarif

Selülit Gideren Doğal Tarif

Selülit bir bayan için o kadar kötü ve görüntü çirkinliğidir ki , bir an önce çaresi bulunmazsa ileride daha da kötü hallere gelebilir. Bu nedenle sizlere bu yazımızda selülit gideren doğal tarif  ve uygulamasını paylaşmak istiyorum.

Selülit Yok Eden Doğal Tarif

Aşağıda sizlere selülit giderici doğal tarif ile bacaklarınızda bulunan selülitleri nasıl giderebileceğiniz konusunda tarif paylaşacağım. Bu doğal tarif aynı zamanda biberiye yağı ile bir kaç santim incelmede yaşatabilir. Hem ince ve sütun gibi bacaklara sahip olurken aynı zamanda da selülitsiz bacaklarınız olacak.

 

Selülit Gideren Tarif

İlk olarak sizlere selülit gideren tarif içerisinde kullanılan malzemeleri yazalım , sizde notunuzu alın.

  • Biberiye yağı ( 3 yemek kaşığı )
  • Kekik yağı ( 3 yemek kaşığı )
  • Badem yağı ( 3 yemek kaşığı )
  • Su ( 2 su bardağı )
  • Yumurta Poşeti ( Bir kaç tane )

Selülit giderici tarifini hazırlama ve uygulama

Tarifi hazırlamak için ilk önce bir cezve içerisine 2 bardak su doldurun. Ardından biberiye yağı , kekik yağı ve badem yağını alıp cezvenin içerisine 3’er yemek kaşığı kadar dökün. Daha sonra bu karışımı ocakta kaynatın ve demlenmeye bırakın.

Karışım demlendikten sonra yumurta poşetlerini alın ve 2’şer kepçe ( avuca sığacak büyüklükte ) doldurun. Artık kaç tane çıkarsa bunların hepsini poşetlerle beraber buzluğa koyun. Karışım buz tutana kadar beklemesi gerekiyor.

Daha sonra bir eldiven ile buz haline gelmiş karımı bacaklarınıza sürün. Özellikle selülitlerin bulunduğu bölgelere masaj yaparak uygulayın.  Selülit giderici tarifi 2 günde bir uyguladığınız taktirde yaklaşık 2 – 3 hafta sonunda ciddi anlamda selülitlerinizden kurtulmanızı gözlerinizle göreceksiniz.

Selülit gideren doğal tarif uygulamasından sonra çevremde ve internet üzerinde gördüğüm yorumlar çok olumlu. Bir kaç kız arkadaşın yazdığı yorumlar etkileyici gözüküyor.

Sizlerde selülit giderici tarifimizi deneyip , sonuçlarını aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere belirtirseniz, çok memnun kalırız.

YORUMLAR

  1. blank Nadire dedi ki:

    Yumurta poşeti nasıl birley