Hamilelik Sonrası Çatlaklara Kesin Çözüm

Hamilelik Sonrası Çatlaklara Kesin Çözüm

Hamilelik sonrası oluşan çatlaklardan kurtulmak oldukça zordur. Eğer şuana kadar çatlaklara bir çözüm bulamadıysanız bu yazımızı okuduktan sonra hamilelik sonrası çatlaklara kesin çözüm getirecek ve kurtulacaksınız.

Hamilelik Sonrası Çatlaklara Kesin Çözüm

Hamilelikte karın çatlağı için kullanabileceğiniz bitkisel tedavi ve kesin çözüm olarak füruzan yağı önerisinde bulunmak istiyoruz. Tamamen doğal ve bitkisel bir çözüm olan füruzan yağı , doğum sonrasında oluşan çatlakları tedavi ediyor ve geçiriyor.

Füruzan yağı kullanan ve hamilelik çatlağı olan kişilerde %98’e kadar iyileştirme sağlayan bu mükemmel yağı günde bir kere ve düzenli olarak 3 ay boyunca kullanmanız gerekiyor. Düzenli kullanıldığı taktirde aşağıdaki resimlerde gördüğünüz gibi bir düzelme olacak ve hamilelik çatlaklarından kurtulabileceksiniz.

Çatlaklar İçin Lazer Tedavisi

Çatlaklara diğer bir çare ise lazer tedavisidir. Çatlaklar için lazer tedavisi olan kişilerin en çok tercih ettiği fraxel lazer tedavisidir. Fraxel lazer tedavisi özellikle beyaz çatlaklar için çok etkilidir. Karın bölgesindeki çatlakları , deformasyonları aşındırır ve yerine yeni hücre çıkmasını sağlayarak tedavi eder.

Lazerle Çatlak Tedavisi Fiyatları

Lazer ile çatlak tedavisi fiyatları şehirden şehre ve doktordan doktora göre farklılıklar göstermektedir. Ancak 2015 yılında lazer ile çatlak tedavisinde alınan ücretler ortalama 5000 ile 7500 TL arasında değişmektedir. Ancak kesin ve net bir fiyat almak için mutlaka yeni fiyatlar alınmalıdır.

Çatlaklara Alternatif Çatlak Kremi

Hemen her insanda oluşabilecek çatlaklardan kurtulmak oldukça zordur. Kendi kendine geçmesi mümkün olmadığından dolayı çatlaklara alternatif olarak kremler , çatlak maskeleri veya lazerle çatlak tedavisi gibi çözümlere yönlenmeniz gerekmektedir.

Özellikle bayanların hamilelik döneminde karın bölgesinin fazla gerilmesinden dolayı karın bölgesinde çatlaklar oluşur. Eğer çatlaklara bir önlem alınmazsa veya çatlaklar oluştuktan sonra müdahale edilmezse ömür boyu o çatlaklara katlanmak zorunda kalırsınız.

Karın bölgesindeki çatlaklar her ne kadar görünmese de size psikolojik olarak rahatsızlık verir. Bu durumda sizlere önerebileceğimiz en iyi çatlak kremi ‘Lierac krem’ olacaktır. Lierac krem kullanan bir çok kadın çatlaklarında %90’a kadar azaltma olduğunu ve şimdiye kadar kullandıkları kremlerden görmediklerini Lierac çatlak kreminden gördüklerini dile getiriyorlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.