En Güzel Yaz Parfümleri

En Güzel Yaz Parfümleri

Sıcak yaz günleri gelmeden şimdiden parfümünüzü seçmelisiniz. YazA damga vuracak parfümleri sizler için seçtik. Eğer sizde 2015 yılının en güzel parfümlerini merak ediyorsanız , yazımızın devamına göz atın.

En Güzel Parfümler

2015 yılının en güzel parfümleri şekerli , çiçek kokulu , meyve kokulu gözüküyor. Sizlere aşağıda isimlerini yazacağımız parfümleri deneyerek veya aromasına göre seçim yaparak parfümünüz ile misler gibi kokabilir ve etrafınızdaki herkesin dikkatini çekebilirsiniz.

Viktor & Rolf Bonbon

Viktor & Rolf Bonbon parfümü , Viktor & Rolf’un en yeni parfümlerinden bir tanesi. Hafif şekerli bir kokuya sahip olan bu parfüm yaz günleri için çok ideal gözüküyor. Parfüm içerisinde bir kaç farklı koku bulunuyor. Üst kısımlarında karamel , orta kısmında mandalina ve portakal , en alt kısımda ise yasemin çiçeği bulunuyor.

Jo Malone London Silk Blossom

Eğer daha hafif parfümleri seviyor ve çiçeksi kokuları beğeniyorsanız size önerebileceğimiz parfümün adı Jo Malone London Silk Blossom olacak. Çiçeksi koku barındıran bu parfüm aynı zamanda beyaz biber gibi bir kokuyu da barındırıyor.

Thierry Mugler Angel Eau Sucree

2014 yıllında çıkan bu harika parfüm , yaz aylarında size mükemmellik katacak. Parfüm içerisindeki oryantallik kokusu , kırmızı meyveler ve karamel notalarına esinleniyor. Aynı zamanda parfümün üst noktalarında paçuli ve vanilya da bulunuyor.

Guerlain Aqua Allegoria Limon

Eğer yaz için ferah bir parfüm arıyorsanız , parfümünüzün adı Guerlain Aqua Allegoria Limon olmalı. İçerisindeki limonsu hoş koku , tonka fasülyesi ve şekerkamışı notalarından oluşan harika bir parfüm. Bu muhteşem koku sizi ve çevrenizi cezbedecek kadar güzel.

Prada Candy Florale

Yaza damganızı vurmak istiyorsanız bu çiçeksi kokuya sahip parfümü kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. İçerisinde şakayık , misk , limon , bal notalarını içeren parfüm romantik havası ile dikkat çekiyor. Fiyatı 170 – 230 Tl arasında değişmektedir.

Gucci Flora 1966

Şişenin siyah olduğuna bakmayın. Yada siyah bir parfüm şişesi diye ağır bir parfüm zannetmeyin. Gucci Flora 1966 , bergamot, şipre, şakayık ve paçuli notalarından olmuş muhteşem bir çiçek kokusu parfümüdür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.