En iyi El Kremi Markaları

En iyi El Kremi Markaları

 

Bir bayan için ellerinin güzelliği oldukça önemlidir. Çünkü en dikkat çekici bölge ellerdir. Makyaj ya da saç ne kadar güzel olursa olsun, çatlamış, kuru ve bakımsız eller ile yeterince mükemmel olmadığınızı gösterebilirsiniz. Kış aylarında el bakımınızı ikinci plana atmamaya özen göstermelisiniz. Makyajınıza ve vücudunuza ne kadar ilgi ve bakım gösteriyor iseniz bu durum elleriniz içinde geçerli olmalıdır.

Ellerin yapısında kaynaklı bölgede deri oldukça incedir ve hassas bir yapıdadır en ufak bir rüzgardan bile elleriniz etkilenebilmektedir. Bundan dolayı kış aylarında mutlaka yanııza el kremi bulundurmalısınız. Yazın ise 15 faktörlü el kremi kullanmayı unutmayın.

Sally Hansen

blank

 

Kurumuş ve çatlamış olan eller çin anında etkisini gösteren özel yoğun bakım kremi olduka kuru olan ellere bakım sağlamaktadır. Shea ve sreamid, lavanta ve soya yağları ile elleri yoğun bir şekilde nemlendirme, keratin ve kolajen içeren hasar gören çatlamış elleri anında korumaya almaktadır. Kış aylarında rüzgarlı havalarda ellerinizi tam anlamı ile korumaya alabilirsiniz. Piyasadaki fiyatı ise 36 TL’dir.

LNC Mineral El Kremi

blank

Lut gölünün tuzlarından elde edilen bu özel el kremi cildin su tutmasını engelleyerek kan dolaşımının hızlanmasını sağlamaktadır. İçerisinde bulunan sülfür ve sodyum doğal iyileştirici olarak bilinen ve ellerin hızla iyileşmesini sağlamaktadır. Cildi yıpratan suyu sodyum sayesinde engellemektedir. Aşırı kuru olan ellerde olsa oldukça çok yüksek nemlendirme sağlamaktadır. İçerisinde bulun deniz tuzu peeling etkisi yaptığı içinde ölü deriyi atmaktadir. Güzellik merkezlerinde ve kozmetik mağazalardan alabileceğiniz kremin fiyatı ise 45 TL’dir.

Nivea Sos Hand

blank

Acil bakım kremi olarak bilinmektedir. Anında elleri rahatlatarak çatlayan ve kuruyan elleri onararak oluşan hasarları yok etmektedir. İçerisinde gliserin içeren bu el kremi dexpanthenol ve lipidleri içerdiklerinden yağlar çok kuru eller besleyerek rahatlamayı sağlamaktadır. Piyasadaki fiyatı ise 12 TL’dir.

Noviderm Creme Mains

blank

Nemlendirici el kremi olarak bilinir. Deterjan gibi kimyasal bulunan maddeler soğuk ve sıcak hava şartlarına karşı oldukça dayanıklı bir el kremidir. Elleriniz sürekli bu hava şartlarına ve deterjanlara maruz kalıyor ise bundan dolayı oluşan kızarıklık, çatlama ve kurumalar karşı korumayı sağlamaktadır. Nemlendirici etkisi olan bu el bakım kremi cildin üst tabakasında zarar gören deriyi de onararak daha güçlü olmasını sağlamaktadır. Cildin dış saldırılar ile karşı karşıya olan Noviderm Krem’de bulunan teflon film almanız için oldukça etkili bir kremdir. Kremin içerisinde yer alan avokado eller de oluşan gerginlik hissini kaldırmak da ve kuruluğu giderek rahatlatmaktadır. Piyasadaki fiyatı ise 30 TL’dir.

Neutrogene El Bakım Kremi

blank

Çok az kullanımda bile ellerinizdeki yumuşaklığı anında fark edebilirsiniz. İçerisinde yer alan yağlar ile cilt tarafından hemen emilmektedir. Kuru ve çatlamış elleri de anında onarır. Sadece eller içinde değil dirsek ve dizler ciltte kuruyan her yeri yumuşatmadı uygun bir kremdir. Piyasadaki fiyatı ise 13 TL’dir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.