Zayıflama Hapının Zararları

Zayıflama Hapının Zararları

Son zamanlarda haberlerde , gazetelerde veya kendi gözünüzle şahit olduğunuz zayıflama hapının öldürdü haber başlıklarını görmüşsünüzdür. 1Ciltbakimi.com olarak bu yazınızda sizler için araştırdığımız zayıflama haplarının zararları nedir ? Vücuda vereceği zararlar nelerdir? sizlerle paylaşmak istedik.

Zayıflama Hapları Neden Kullanılır?

Zayıflama haplarının kullanım nedenleri birden ve hızlı bir şekilde kilo verdirmeyi sağlayan ve vücuttaki yağ ve kas oranını çok hızlı bir şekilde değiştiren haplardır. Zayıflama hapı kullanma sebebi eş , dost , akraba ve bir takım internet sitelerinden duyup alan kişilerin aslında vücuduna çok zarar veren ama birden kilo vermek için kullanılan haplardır.

Aslında çok çabuk kilo vermeniz ne kadar iyi bilmiyorum ancak bunu durup bir düşünmenizde yarar var. Çünkü zayıflama hapları insan vücudunun metabolizmasını inanılmaz şekilde değiştiriyor. Bir çok kişinin ölümüne neden olan durumda tam olarak budur.

Zayıflama Hapının Zararları

  • Zayıflama Hapı kullandığınız zaman 1 hafta kadar kısa bir sürede 5-10 kilo vermenizi sağlar. İleride kalp , tansiyon gibi rahatsızlıklarınız olabileceğinden ömür boyu kullanamayacağınız bu zayıflama hapları verdiğiniz kiloları 3-4 kat geri alacağınızın işaretçisidir. Bu nedenle kilo vermenin en sağlıklı yolu diyet yapmaktır. Ancak yapacağınız diyet ile hem uzun bir şekilde olmalı hemde o kiloyu korumanız gerekmektedir.
  • Zayıflama hapının zararları arasında vücudunuzun inanılmaz şekilde dengesini bozmasıdır. Özellikle Tansiyon , kalp ve şeker hastalarında ölüme sebebiyet vermektedir.
  • Zayıflama Hapını bıraktıktan sonra kısa sürede verdiğiniz kiloları geri alacağınızdan emin olabilirsiniz. Tabi hala yaşıyorsanız…
  • Zayıflama Hapları kalbe ciddi zarar vermektedir. Zayıflama hapı kullanıldığında kalp kapakçıklarının doğru çalışmasını engeller ve kalbi zayıflatır. Ani kalp krizlerine yol açan zayıflama hapları , kalp krizi ile sonuçlandırabilir.
  • Zayıflama Haplarının içerisinde ne gibi kimyasalların olduğu bilinmediği için bilinç kaybı yaşayan insanları bile var. Bu nedenle zayıflama haplarından uzak durmanızda yarar var.

Unutmayın ki en iyi zayıflama yöntemi diyettir. Diyet uzun zamana yayılarak ve verdiğiniz kiloları korumanız ile en sağlıklı gidilen yoldur. Zayıflama haplarını kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yardım Başvurusu Maddi Yardım