Siyah Nokta Temizleme Makinesi

Siyah Nokta Temizleme Makinesi

Siyah nokta vakum işlemi özellikle burun bölgelerinde bulunan siyah nokta problemi olan kişiler tercih ettikleri yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Başta bayanların sorunu olan fakat siyah noktalardan kurtulmanıza olanak sağlayan bu yöntemler sayesinde burnunuzdan siyah noktaları sıkarak çıkarmak mazide kalmıştır.

Siyah nokta vakum işlemi için kullanılan makine gözenekleri temizler ve cilt üzerinde yer alan hücrelerin harekete geçmesine ve cildin erken yaşlanmasından ve kırışmasından korunacaktır. Makineyi kullanmadan önce cildinizi uygun bir sabun ile köpürtmeniz gerekmektedir.

Daha sonra ki işlem ise köpüklü iken peeling başlığını kullanarak yüzünüzü ovalayıp ölü deriyi dışarı atmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaparken peeling başlığını ıslatmalısınız. Bu işlem sonrasında yüzünüzü yıkadıktan sonra cildinizin yumuşayacağını görebileceksiniz. Temizleme makinesinin vakum kafasını kullanarak siyah noktalarınızdan kurtulabilirsiniz.

Son olarak cildinizi losyon yardımı ile temizleyerek nemlendirici sürmelisiniz. Daha sonra ki işlem de makinenizin masaj başlığı ile cildinize masaj yapmalısınız. Bu masaj sayesinde de cildinizde bulunan kan hücreleri harekete geçerek yüzünün yenilenmesi mümkündür.

Siyah nokta vakum işlemlerin en iyi şekilde sonuç vermesi için duştan sonra uygulamanız daha faydalı olacaktır. Bu işlemi uygulama sonunda siyah noktalarınızın temizlendiğini, cildin daha parlak ve canlı gözükmesini sağlayacak, gözeneklerinizin içi temizlenerek en derine kadar bakım yapacaktır. Kan dolaşımınızı hızlandırarak cildiniz yenilecektir.

Uygulamadan sonra Loreal siyah nokta temizleyici kullanmanızı önermekteyiz. Her türlü cilt tipine uygundur. Siyah noktalar cilt gözenekleri ile aşırı yağ salgısı nedeni ile tıkanması sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Yağ kalıntısı hava ile temas ettiğinde siyah noktacıklar oluşur. Bu durum da siyah nokta vakumdan sonra kullanıldığında olumlu etkisi sürmektedir. Ayrıca günlük olarak da kullanabilirsiniz. Cilt gözeneklerinde biriken sebum ve ölü hücresini temizler, gözeneklerin daha çok açılmasını sağlar.

Düzenli şekilde kullandıkça, cilt her geçen gün temiz ve gözenekler açılır. Düzenli şekilde kullanıldığı takdir de cildiniz her geçen gün daha temiz ve gözenekler yağdan kirden arınmış olduğu dikkat çekmektedir. İçerisinde yer alan kaolin formül sayesinde gözenekleri temizler hem de gözeneklerin sıkılaştırılmasını sağlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.