Ahmet Maranki Diş Beyazlatma Formülü

Ahmet Maranki Diş Beyazlatma Formülü

Ahmet Maranki Diş Beyazlatma Formülü Ahmet Maranki’yi tanımayan yoktur. Bitkiler ile hazırladığı bir çok maske , kür ve karışımlar ile alternatif tıpta tanınmış ustalardan birisidir. Geçenlerde izlediğim ve harika çözümleri bulunan Maranki , diş beyazlatma üzerine süper bir tarif verdi.

Ahmet Maranki Diş Beyazlatma Formülü

Bildiğiniz gibi eskiden diş macunu denen bir şey yoktu. Herkes karbonat kullanırdı. Hatta parmağımızın ucunu ıslatıp , bir kase içerisinde bulunan karbonata batırıp , ardından da dişlerimize sürerdik. Ancak son zamanlarda bu unutturuldu. Onlarca marka diş macunu ve içerisinde yüzlerce kimyasal madde bulunuyor.

Ahmet Maranki , verdiği diş beyazlatma formülü sayesinde dişlerin 1 – 2 ton daha açılacağını ve bunun bir hafta kadar kısa bir süre içerisinde olacağına değindi.

 

Diş Beyazlatma Formülü

Kullanılacak Olan Malzemeler

  • Karbonat ( 1 tatlı kaşığı )
  • Tuz ( 1 tatlı kaşığı )
  • Elma Sirkesi (2-3 damla)

Hazırlanışı

Karbonat ve tuzu bir fincan içerisinde karıştırın. Üzerine bir kaç damlada elma sirkesi damlatın. Daha sonra içerisine ıslattığınız diş fırçasını batırıp , dişlerimizi en az iki dakika fırçalayın. Etkisini bir haftada göreceksiniz.

Neden Karbonat ve Tuz?

Dişler arasında her zaman bakteri , mantar yerleşir. Hatta gece yatarken ağızda salya akması ve dişleri gıcırdatmak bu nedenden yani diş ve diş etleri arasında olan bakteri ve mantarlardan kaynaklanır.

Bir gün içerisinde beyazlatır , bir hafta içerisinde ise ciddi sonuçlar alacağınız diş beyazlatma formülünü rahatça deneyebilirsiniz. Ayrıca evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz bu formül sayesinde paranız cebinizde kalırken masrafsızca bembeyaz dişlere sahip olacaksınız.

Diş Gıcırdatma ve Salya

Eğer gece yattığınızda dişlerinizi gıcırdatıyor ve sabah kalktığınızda yastığınıza salya akıtıyorsanız , Ahmet Maranki’nin diş beyazlatıcı formülü denemenizde fayda var.

Diş etleri ve dişlerin arasına giren bakteriler , mikroplar , maykolar geceleri rahat durmaz ve çok hızlı ürerler. Bununla beraber diş gıcırdatması ve salya akması olur. Yukarıda sizlere verdiğimiz tarif ile bu sorunları da rahatlıkla aşabilirsiniz.

Bir Haftada Bembeyaz Dişler

Ahmet Maranki verdiği tarif ile o kadar büyük konuşuyor ki , eğer bir hafta kullanıp , dişlerinde bir veya iki ton açılma ve beyazlama olmazsa bende bu işi bırakırım diyor. Bu kadar iddialı konuşması üzerine bende denemeye başladım ve gerçekten de bir hafta içerisinde dişlerim de bir iki ton açılma oldu.

YORUMLAR

  1. blank Sultan dedi ki:

    Hala denemedim ama inşallah beysz olur